En güzel nevresim takımı modelleri ve fiyatları

379 views

Sıradışı nevresim takımları özellikle bu yılın yeni trendini oluşturuyor.Özellikle gençler tarafından büyük ilgi gören bu tür nevresim takımları görünüşüyle büyülüyor.Her tarz dekora uyum sağlayacak nevresim takımları sayesinde geceleri artık hem huzurlu hem de neşeli geçireceksiniz.Nevresim takımınızı seçerken kendinizi yansıtmanız ne kadar önemliyse bu takımlarıda işte o kadar çok seveceksiniz. En şık ve farklı nevresim modelleri genç odası için tek kişilik yatak ve karyola takımına uygun, yatak odası takımı için çift kişilik olarak üretilmektedir. 2020 ‘de Modern, çiçekli ve renkli nevresim takımları elişi olarak dantelli şekilde de satışa sunuluyor. Nevresim takımı fiyatları modele göre farklılık arz ediyor.

Yatağı güzelleştiren aslında ne bazası ne de yatağın kendisidir. Çünkü bu iki eşyada görünmez. Yatağın üzerini kaplayan nevresim takımı görünür. O sebeple yatak görüntüsü yada baza görüntüsünü çok önemsemeyin. Bu iki ürünü alırken sadece kaliteye dikkat edin. Yatak ve bazanın sağlam ve dayanıklı olması en önemli etkendir. Yatağın üzerine örteceğiniz nevresim takımı yatağı kapatacaktır.

 

İlginç nevresim takımları kullanarak yatak odanıza güzel bir hava katabilirsiniz. Yatak odasında bulunan mobilyalar, şifonyer ve dolaplarla uyum içinde olan bir yatak örtüsü tercih edin.

 

Pekiyi farklı nevresim takımı modelini nasıl bulabilirsiniz? Öncelikle internet üzerinden nevresim satan firmaların modellerini inceleyebilirsiniz. Fakat sadece görüntüye aldanmayın. Yatak örtüsünü dokunarak almayı tercih edin. İnternet üzerinden alıyorsanız ürünü kontrol edin. Eğer memnun olmadığınız bir ürünse 15 gün iade süresi dolmadan ürünü iade edin.

3 boyutlu resimleriylede ilgi çekici çeşitleri bulunan bazı nevresim takımları artık gençlerin odasını çok daha başka bir yer haline getiriyor.Tabi ki nevresim takımı seçerken de kaliteyi gözardı etmemelisiniz.Ne kadar şık olursa olsun önce rahatınızı düşünerek sizi rahat ettirip ettirmediğini kontrol etmelisiniz.Nevresim takımınızı seçerken açık renk seçmeniz sizi daha huzurlu bir birey haline getirecektir. Aşağıdaki galeride ilginç yatak nevresimleri bulunuyor. Buradaki modelleri inceleyerek fikir geliştirebilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Sosyal Medya ikonlu yastıklar
Gelişen internet ile beraber sosyal medya siteleride hayatımıza hızla girmeye başladı. Artık ev dekorasyonlarında da yerlerini almaya hazırlar. Sosyal medya ikonlarının kullanıldığı bu yastık modellerinde; google, facebook, twitter, frienfeed vs. gibi daha bir sürü sosyal medya aracının ikonlarının üzerine işlenmiş. Farkılı süslü yastıkları sevenlere göre olan bu yastıklar evlerinize renk katacak. Bu yastıklarla ev dekorasyonundaki sıradanlıktan kurrulup sürekli kullandığımız sitelerin her zaman yanınızda gözünüzün önünde olacak. Bu yastıkların Craftsquatch Etsy shop üzerinden 16.99 dolardan başlıyan fiyatlarla satışa sunulmuş.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın