IKEA Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları

8.529 views

IKEA genç odası 2020 yılında en çok tercih edilen markalardan biri. IKEA genç odası fiyatları ise tasarıma ve takım içeriğine göre değişiyor. Gerek mobilya markasının büyüklüğü ve gerekse reklam politikaları sayesinde genç odası takımı deyince ilk akla gelen markalardan biri de IKEA oluyor. Türkiye’de mobilya sektöründe adından sıkça bahsettiren firma, salon takımları, oturma odası takımları, banyo, mutfak dekorasyonu, bahçe, teras ve balkon dekorasyonu gibi birçok alanda üretmiş olduğu mobilya malzemeleri ile çok büyük bir yelpazeye sahiptir. Genç odaları için satışa sunduğu divan modelleri hem tasarım açısından ve hem de ekonomik olması sebebi ile çok tercih ediliyor. Bununla beraber ahşap kitaplık modelleri ve raflar da şık tasarıma sahip. Çalışma masası konusunda onlarca alternatif bulunuyor. Yine elbise dolabı, gardırop modellerinde de iddialı mobilyalar var. Evet şimdi gelelim asıl konumuza. Bu yazımızda size bol bol IKEA genç odası takımı sunacağız. Buradaki modeller zaman zaman kampanya paketlerinde indirimli olarak satışa çıkıyor. Eğer firmanın kataloglarını takip ederseniz uygun fiyata genç odası sahip olabilirsiniz.

İkea Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları 2020

549 TL

Firmanın tüm mobilya modellerinde olduğu gibi genç odası takımlarında da sizlere en iyisini sunmaya devam ediyor. Bu zamana kadar gördüğünüz modeller içinde en şık ve dekoratif görünüme sahip genç odası modelleri de 2020 yılıyla birlikte firmanın mağazalarında yerlerini alıyor. Elbette ki en iyi şekilde incelemek istiyorsanız IKEA mağazalarına uğramanız gerekir ama biz sizin en iyi seçimi yapmanız amacıyla kabataslak bilgi vermek için bu yazıyı hazırladık.

IKEA genç odası fiyatları diğer mobilya firmalarına göre çok da uygun değil. Fakat yatak mekanizması gibi farklı tasarımlar fiyatlara etki edebiliyor.

Konforun ve dekoratifliğin en üst düzeye çıkarılarak hazırlanan 2020 genç odası modellerinde en büyük değişim her yönden oluyor. Hem şıklık, hem dekoratiflik hem de konfor açısından adeta çağ atlatacak olan bu genç odası modellerine sadece gençler hayran olmakla kalmıyor, ebeveynler de en az onlar kadar hayran oluyor.

Bu senenin modelleri içinde en çok değişime uğrayan kitaplık modeli oluyor. Kitaplık modellerinde yılan figürü gibi birçok figürü yansıtırken gençler tarafından büyük ilgi görüyor. Çalışma masası bugüne kadar çizgisinde yürümeye devam ederken yine yataklarda da 2020 yılıyla birlikte yeni bir değişim söz konusu.

Yatak modelinde de yine birçok değişim tasarımlara gidildiği görülüyor. Hiçbir gencin hayır diyemeyeceği bu özel tasarlanmış genç odası modelleri muhteşem bir görüntü yaratıyor. Fiyat konusuna gelince ise 3000 ile 6000 arasında değişiyor. Bu fiyatta herkes tarafından oldukça uygun bulunuyor.

Görselde gördüğünüz çalışma masası modellerinden farklı olarak onlarca modeli firmanın mağazasında bulabilirsiniz.

IKEA Genç odası takımları 2020 yılında mobilya sektöründe en çok satan genç odası modelleri içinde olacak gibi duruyor. Harika tasarımlarıyla meşhur olan kız ve erkek çocuk odası takımlarında da güzel mobilyalar üretiyor.

Firmanın genç yatak odası ve çalışma masası modelleri aşağıdaki örnekle sınırlı değil elbet. Farklı modelleri de kataloglardan incelemeniz mümkün. Beyaz koltuk, beyaz minderler ve beyaz ranza takımı ne kadar şık bir oda tasarımı oluşturmuş değil mi?

Kişilerin özellikle genç ve ergenlik dönemlerin de her konu da kendi fikirlerini sunmak ve özgür olmak isterler. Bu durum göz önüne alındığın da IKEA mobilya genç odası modellerine baktığımız da gençlere hitap eden ve özgürce seçimler sunan mobilyalar gençlerimizi mutlu etmeye yardım etmektedir. Kişilerce özel çizgi ve şık modellerin bulunması oldukça tercih edilme koşullarını cazip hale getirmektedir. Gençlerimizin kendi eşyalarını kendileri seçme özgürlüğünün aileler tarafından verilmesi başta gençleri mutlu etmekte istedikleri modelleri ikea mağazasında buldukları için de gençler kendilerini oldukça şanslı ve mutlu hissedebilmektedirler.

Dinamik, özgür ve şık çizgilerin rahatlıkla bulunabileceği IKEA mağazaları da gençlerin mobilya seçimlerin de ilk uğrak adreslerinden biri olması hem her yaş kesiminden kişiyi memnun etme özgürlüğü sunmakta hem de firmanın adının daha fazla duyulmasına olanak sağlamaktadır. Firma genç odası modellerinin fiyatlarına bakacak olursak istenilen özellik ve renklerine göre oluşum malzemelerine de bakarak farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Böylelikle kişilerin bütçelerine uygun seçimler yapabilmeleri mümkün olacaktır.

İkia çocuk odaları modellerinde de yeniliğe gidiyor. Tabii bununla beraber ikea genç odası fiyatları 2020 yılında artan maliyetlerden nasibi almış görünüyor.

Doğtaş Mobilya Çalışma Masası Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Gençler özgür seçimlerinin yanında konforlu mobilyaları da seçmeye özen göstermektedir. Gençler için daha uygun odalarında kullanabildikleri duvar raf sistemleriyle hem kitaplarını ve aksesuarlarını koyabilecekleri bir alan oluşturulmuş hem de odaya oldukça şık bir görünüm katmasına olanak sağlamaktadır. Kitaplık ve fonksiyonel çalışma masası ve geniş saklama yerine sahip gar ve kıyafet dolaplarına hiçbir gencin hayır diyemeyecek özelliklere sahip modellerini firmanın mağazasında bulabilmeleri mümkündür.

Vivense Genç Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

Aşağıdaki galeride size bazı genç odası mobilyalarından örnekler veriyoruz. Bu galerideki örneklerin şu anda İkia Mobilya’da mevcut olup olmadığı konusunda net bilgiyi arayarak yada güncel kataloglara bakarak ulaşabilirsiniz.

Tekzen Mobilya Genç Odaları Ve Fiyatları için Tıklayın

IKEA çocuk odası modelleri ve genç odası takımları 2020 yılında da ilgi çekici tasarımlarla karşımızda. Şık oda dekorasyonları ile müşterilerinin dikkatini çeken firma yapmış olduğu ve indirim ve kampanyalı fiyatları ile de bu yıl popüler mobilya firmalarından biri olacak..

IKEA Çalışma Masası Sandalyesi ve Fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın