Bayan genç odası dekorasyon örnekleri

433 views

Yeni bir genç kız odası dekore etmeyi düşünüyorsanız size vereceğimiz tavsiyelerin çok işinize yarayacağını düşünüyoruz.Bu yazımızı bayanlar için özel olarak hazırladık.Eğer siz de bayansanız ve genç odanızın muhteşem bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.Özellikle bayanlar dekorasyona fazlasıyla önem verirler.Fakat ne kadar önem verseler de dekorasyon konusunda yeterli bilgiye sahip değillerse ortaya kötü bir sonuç çıkacaktır. Bu yazıyla birlikte hem dekorasyon konusunda bilmediklerinizi öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız hem de yepyeni fikirler keşfedeceksiniz.

Bayan Genç Odası Dekorasyon Modelleri

Mondi Genç Odası Takımı Kolej

Sonunda kız çocuğunuzun uzun zamandan beridir aramış olduğu rengi, dinamik ve rahat tasarımı buldunuz. İnce ayrıntıların yer aldığı ve ayrıntıları ile odanıza canlılık katacak bu modeli çok seveceksiniz. Gençlerin hayatına ve odasına renk katacak bu modeli indirimli fiyatı ile 1.404,00 Tl gibi bir rakama satın alabilirsiniz.

Kelebek İkorro Genç Odası Takımı

İkorro Genç Odası Takımı

Pembe ve beyazın bir araya geldiği İkorro Genç Odası Takımı, iç açıcı renkleri ile odanıza bambaşka bir huzur katacak. korro; farklı depolama alanları, kullanım kolaylığı sağlayan modüler parçaları ile kızınızın odasını muhteşem bir yaşam alanınıza dönüştürmekte. Çalışma masasını bütünleyen tekerlekli kesonu ve sandıklı yatağı ile derli toplu olan bu model kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bu muhteşem modele 2.567 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kilim Retro Genç Odası

Kampanyalı Kilim Retro Genç Odası

Kız çocukları için genç odası takımı almayı düşünüyorsanız pembe rengi ilk akla gelen renklerden biridir. Fakat bu konuda farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Aslında biraz da gençlere bırakmak gerektiğini düşünüyoruz. Siz sadece tavsiyenizi belirtin.

Genç odası dekorasyon örneklerine gelecek olursak, en çok rağbet gören modellerden başlamak istiyoruz.Sizin de bileceğiniz ve mutlaka rastlamış olduğunuz gibi pembe renklerinin ağırlıklı olduğu genç odası modelleri bayanlar için ağırlık kazanıyor.Eğer siz de klasik bir model istiyor ve pembe renginden hoşlanıyorsanız gönül rahatlığıyla bu dekorasyon modelini kendi genç odanıza uygulayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken odanızda pembe ve şık bir yatak ve yine pembe gardırop,pembe perde kullanmak olacaktır.İsterseniz bütün renkleri pembe seçmeyebilirsiniz.Fakat, renk karmaşasını önlemek için bu düzenli bir şekilde olmalıdır.Pembeye uyum sağlayacak renk ne yazık ki nadirdir.Bu yüzden halı seçiminizi krem rengi veya beyaz yaparsanız ortaya muhteşem bir uyum çıkacaktır.Sarı,turuncu gibi renkleri önermiyoruz.

Genç odası aksesuarlarını doğru seçin.

Genç odalarında tamamlayıcı aksesuarlar kullanarak daha farklı odalar oluşturabilirsiniz. Genç odaları ile birlikte sizlerde istediğiniz tarzlarda odalar yapabilirsiniz. Genç kız yada erkek odalarının aksesuarlarıda farklı olacaktır.. Perdelerden tutun da kilimlere ve çeşitli objelere kadar bir çok seçenekler bulabilirsiniz. Genç odası aksesuarları ile sizlerde birçok seçenek bulabilirsiniz. Kızların daha çok mor, pembe, turuncu ve sarı renkleri tercih ettiğini bilmeniz gerekiyor.

İstikbal‘in Line genç odası takımı ile gençler odalarını daha dinamik mor ile yeşil renklerde dizayn edilecek ve modern çizgileri ile birlikte kullanışlı olan modelleri 2 kapılı gardrop modeli ve 2 tip boyutlarda üretilen karyolası, kitaplık ile çalışma masası gibi bölümleri de bulunuyor.  İstikbal mobilya rengoki genç odaları ile sizlerde yeni tasarımlı oturma grubu modelleri elde edebilirsiniz. Genç odası ile çocuklarınızın istediği odaları sizlere sunan İstikbal firması bunun yanı sıra gençlerin dünyasına da yanıt veriyor.. Turuncu, mavi ve yeşil tonlu olan genç odası çeşitleri kızlar için oldukça renkler sunuyor.

Ayrıca mekanlarınız için L tipinde takım olarak ranzalarda uygulanıyor. Genel olarak canlı ve kendilerine özgü olan modellerinde dik çizgili desenler ve özel kulp tasarımları daha canlı dizaynlar sunuyor.

Pembe dekorasyon örneklerinin yanı sıra farklılık istiyorsanız çok ilginç dekorasyon örneklerini de deneyebilirsiniz.Örneğin,ilginç tasarıma sahip olan yatak figürlerinin ve dolaplarının bulunduğu genç odası modelleri size uygun olacaktır.Dekorasyonunuzu tamamlarken gereksiz eşyadan kaçının ve kullandığınız aksesuarlara mutlaka dikkat edin.

Genç kız odası dekorasyon örnekleri

Barbie nevresim takımları Taç’ta

Kızların vazgeçilmez bebekleri Barbie artık nevresimlerle yatakları süslemektedir.Taç, Barbie koleksiyonuna yeni modeller ekleyerek serisini genişletmektedir. Lisanslı ürünlerine Barbie Sweet ve Barbie My Scene ile kızların yeni oda arkadaşı olmaya hazırlanıyor. Barbie’nin Türkiye lisansiyeri olan Taç, Barbie Sweet ve Barbie My Scene ile kızların büyülü dünyasına girmiştir. Barbie koleksiyonuyla genç kızların odalarına pembenin gözalıcı güzelliğine daldırıyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın