Varak ayna modelleri

868 views

Görsellik açısından oldukça önemli olan aynalar evin bir çok bölümünde kullanılabilir. Aynaların şıklığı ortamın estetiği ve dekoru için oldukça önem taşımaktadır. Varak ayna modelleri klasik tarzı yansıtan ev dekorasyonunda uyumlu bir kombin sağlamaktadır.

Varak işlemeli ayna modelleri içerisinde çerçevesi desenli ve farklı işlemelere sahip ayna seçimleri evin dizaynında en şık modelleri yansıtmaktadır.

2020 varak ayna modellerinde oval aynalar, kare aynalar ve dikdörtgen aynalar seçimleriniz arasında bulunabilir. Altın varak aynalar altın renginde ki çerçevelere işlenmiş tasarım harikası ürünlerdir. Varak işlemeler genellikle altın renginde ki malzemeler ile yapılmaktadır. Oval şekilde ki bir aynanın çerçevesi sarı altın renginde ki malzeme ile el işliği ile güzel bir dekor yapılarak ortaya çıkarılmaktadır.Sakın bu aynalardan kullanan kaldı mı demeyin. Varak aynalar yeniden moda..

Nostaljik bir görüntü sunan varak aynalar, klasik tarzı ile yeniden sık kullanılmaya başlandı. Özellikle yüksek tavanlı ve geniş evlerin salonlarında varak ayna neredeyse olmazsa olmazlar arasında.

Salonları oldukça sık ve zengin gösteren bu aynaların çeşitli modelleri de var. İşlemeli varak aynalar, gümüş çerçeveli varak aynalar, altın rengi varak aynalar bunlardan en fazla beğeni kazananı.

Varak Ayna Fiyatları

Bu aynalar fiyatları itibari ile daha yüksek bir sınıfta yer almasına rağmen ev dekorasyonu denilince muhakkak kullanılması gerektiğinin altını çiziyoruz.

Fiyatlar genel olarak 600 TL civarından başlamaktadır. 3000 TL’ye kadar varak ayna bulunuyor. Ey oyması işlemeli aynalar genellikle 3000 TL civarında bulunuyor. Aynanın boyu ve genel özellikle fiyat belirlemede birinci etkendir.

Varak Ayna Modelleri

Varak aynalardan daha fazla bahsetmek yerine sizleri birbirinden çekici modellerin, her keseye uygun çeşitlerin bulunduğu fotoğraf galerimiz ile baş başa bırakıyorum.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın