Cam tv ünitesi modelleri

353 views

Eğer şık göründüğünü düşündüğünüz bir tv modeline sahipseniz onun şıklığının tamamlayıcı olması için yine ona uyum sağlayacak bir stand modeli seçmelisiniz.Herkesin özellikle de misafirlerinizin göz önünde bulunacak olan televizyon ve standının görünümüne önem vermediğinizde iyi bir dekorasyon sahibi olmayacağınızı belirtmek isteriz.Yazıyı size yazma amacımız olan cam stand modellerine gelince ise; bu zamana kadar genelde aynı çizgide yürümeye devam etse de özellikle son senelerde yeni tasarımlar ve ilgi çekici modeller mobilya vitrinlerinde yerlerini buluyor.Cam standlar  da klasik modeller genelde dikdörtgen veya kare şeklinde ikili bölme şeklinde bulunuyor.Eğer ayrıntılı ve geniş yer kaplayan tv ünitelerine ihtiyaç duymadığınızı düşünüyorsanız bu lüx ve asil duran sade cam stand modellerinin size en uygun model olduğunu düşünüyoruz.Genelde en fazla üç bölmesi bulunuyor.Birine uydunuzu koyarken diğer yerlerine kitap,dergi gibi fuzuli malzemelerinizi koyabiliyorsunuz.Bunlarla bile şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Siyah ve beyaz cam led TV ünitesi modellerini incelediniz mi? Bu sehpalar ile LCD televizyonlarınız daha şık bir dekorasyona sahip olacak.

TV cam sehpa modülü modelleri

Cam stand modellerinden sonra ise şezlogn modellerine geçecek olursak kullanımının günden güne arttığını belirtmek isteriz.Özellikle iş ve okul hayatının yoruculuğundan kurtulup,televizyon izlerken aynı zamanda dinlemenmek istiyorsanız seçeceğiniz rahat ve konforlu şezlonglar sizin için ideal olacaktır.Yeni trend olan ve herkesin ilgisini çeken değişik şezlong modeller ise farklı tasarımlarıyla göz boyuyor.Siz de hem dekorasyonunuza ayrı bir hava katmak hem de konforunuzu en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız bu modellere mutlaka bir göz atın.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

TV Cam Stand Modelleri

Farklı Televizyon Üniteleri

Doğallığın ve büyüleyici bir ortamın sıcaklığını bu ağaç dekorlar ile yaşayabilirsiniz. Şimdilerde evlere konuk olan ağaç dekor modelleri ile, evlerinizde adeta yeni bir ağacın filizlendiğinin havasını oluşturacaksınız.

Genel olarak doğayı seven herkesin evelerinin bir köşesinde bulunduracağı bu modeller, oldukça ilginç ve sıra dışı dekorlarda üretiliyor. Firmalar üretimde öncelikle gerçekçiliğin yansıtılmasına önem verirken, ortama katacağı büyüleyici atmosferi de gözden kaçırmıyorlar.

Belki bazıları için bu dekorlar sadece bir kuru ağaç gibi gözükebilir, ancak birtakım objelerle etkileşime sokulduklarında oldukça etkili görünümler ortaya çıkabiliyor. Örneğin kuru ağaçtan yapılan bir ayna, kuru ağaç gövdesine yerleştirilmiş bir gece lambası ya da kuru bir ağaç üzerine oturtulmuş cam sehpa tasarım açısından oldukça başarılı gözükmektedir.

Sizde evlerinizde doğadan bir parça bulundurmak istiyorsanız, bunun için yeni tasarımlarda ki ağaç dekorlarını deneyebilir ve evlerinizde sıra dışı atmosferler oluşturabilirsiniz. Unutmayın ilgi çekici değişiklikler her zaman evlerinizde fark yaratacaktır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın