El işi paspas modelleri

944 views

El işi paspaslar örgü işinde çok dikkat çekmeyen ve yaygın olmayan bir eşyadır. Çünkü ayak altında olur ve göze görünmez. Bir havlu kadar dikkat çekici ve gösterişli değildir. El işi paspas örnekleri de çok bulamazsınız. Birçoğu fabrikasyon üründür. Örgü değildir. Dekorasyon denildiği zaman herkesin aklına çeşit çeşit şeyler gelebiliyor.  Çünkü ev dekorasyonu denildiği zaman evinizdeki en ince ayrıntıya kadar aklınıza getirebiliyorsunuz. Bu konuda öyle hassas davranan insanlar vardır ki duvardaki çiviyi bile kafaya takarlar ve ona bile bir dekor düşünürler. Biz tabi henüz o kadar ileri gitmedik fakat zamanla size çok daha farklı şeyler de sunacağız.

Evinizde banyo, mutfak yada balkon kapısının önüne yada dış kapı önüne bir paspasa ihtiyacı varsa ve hazır paspas kullanmak istemiyorsanız el işi örgü paspas kullanabilirsiniz.

Çiçek buketi gibi rengarenk güllerden oluşan harika bir el işçiliği yapılmış el örgüsü paspas modeli.

Bugün size 2020 yılına damga vuran şık el işi paspas modellerini sunacağız. Paspasları düşündüğümüz zaman dekorasyon olarak ince bir detay gibi gözükse de insanların ilk baktığı yer genelde yerler olduğu için aslında çok önemlidir. Boşa dememişler dost başa düşman ayağa bakar diye. 🙂

Paspaslar banyo, tuvalet ve kapı önlerinde farklı bir duruş sergileyerek evinize güzellik katar. Farklı simgelere ve şekillere sahip kapı önü el işi örgü paspas modelleri ile gelen misafirinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Ya da gelen misafirinize Hoşgeldiniz, Güle güle gibisinden güzel mesajlar iletebilirsiniz. Paspas alımı yaparken şekil, tasarım ve kaliteye çok dikkat edilmelidir. Özellikle de banyo, tuvalet gibi mekanlara paspas alırken mutlaka kaymayan paspasları tercih etmelisiniz. Aksi taktirde banyoda ya da tuvalette talihsiz bir kaza  yaşanabilir. Bir de son zamanların modalarından biri de takım halinde satılan paspaslardır. Takım paspas modellerinde de dikkat edilmesi gereken konular vardır. Paspaslarınızın boyut ve şekillerini banyonuzdaki klozer, lavabo ve benzeri şeylere uygun olarak seçmelisiniz. Ayrıca paspas seçimi yaparken banyonuzdaki renklerle uyum sağlamasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Evinizin her yerinde renkler çok önemlidir. Renk insana neşe katar, huzur verir bazen de içini karartır. Kapınızın önüne koyacağınız canlı renklere sahip bir paspas ile gelenlerin içini açabilir evinizin görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Modayı takip ediyorsanız moda renklerle gündeme ayak uydurursunuz.

Paspas seçiminizde kaliteye önem verirseniz mutlaka karşılığını alırsınız.

El işi paspas modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın