Arçelik bulaşık makinesi modelleri ve fiyatları

479 views

Beyaz eşya ürünleri içinde buzdolabı, fırın ve çamaşır makinesinden hemen sonra gelen bulaşık makinesi bir mutfakta vazgeçilmezler arasındadır. Bu yazımızda Arçelik bulaşık makinesi modelleri ve fiyatlarını ele aldık.

Arçelik gerek yerli üretim olması gerekse kaliteli ürünleri sayesinde oldukça tercih edilmektedir ve geliştirdiği teknolojiler ile ürünlerini her gün bir adım adım taşımaktadır. Son yıllarda bulaşık makineleri ile adından sıkça söz edilen Arçelik fiyatları konusunda da her bütçeye hitap etmektedir.

 

Arçelik 63102 WF bulaşık makinesi fiyatı 2549 TL’dir. Program sayısı 10 olan bu modelde parmak izi bırakmayan İnoks teknolojisi kullanılmıştır. A+++ enerjiye sahiptir ve bilgi satırlı geniş LCD ekranı vardır. Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde filtrede biriken kiri %80 oranında azaltmaktadır. Ürünün filtre kısmındaki özel püskürtme sistemi suyla basınç uygulayarak kirin birikmesini engeller. Bu teknoloji sayesinde kötü kokular engellenir. Ürünün genişliği 59.8 cm uzunluğu ise 85.0 cm’dir. Üründe ayrıca WİFİ ile bağlanabilme özelliği de vardır. Çıkarılabilir 3 çekmece sayesinde kapasitesi yüksektir. Özel fincanlar için 4 adet raf mevcuttur.

Arçelik 6585 bulaşık makinası modelinin fiyatı 1849 TL’dir.
Ürünün en dikkat çekici özelliği az su tüketimidir bu sayede hem çevrecidir hemde ekonomik olarak tasarrufludur. 8 adet programı vardır ve parmak izi bırakmayan İnoks teknolojisi kullanılmıştır. A++ enerjiye sahiptir ayrıca LCD bilgi ekranı mevcuttur. Ürünün genişliği 59.8 cm uzunluğu 85.0 cm derinliği ise 60 cm’dir. Paslanmaz çelikten oluşan iç gövdesi vardır bu sayede uzun ömürlüdür. Bardak koruma sistemi ile beraber parlatıcı göstergesi, yüksek bazaya montaj, çocuk kilidi ve su güvenlik sistemi vardır. 48,8 kg ağırlığında olan ürün size herhangi bir zorluk çıkarmayacaktır. Çıkarılabilir 3 adet çekmeceyle berber yüksekliği ayarlanabilir fincan rafları ve hareketli çatal bıçak kısmı mevcuttur.

Arçelik 6588 modelli bulaşık makinesi fiyatı 1619 TL’dir.
Bu modelin öne çıkan özelliği ise Dinamik yıkama
Ionfresh
Kendini temizleyen filtresidir. Bu özellik sayesinde makinenin filtresinde kir birikmez ve kötü kokulara sebep olmaz ayrıca makinenin içinde bulaşıklar bekletilince bu hoş olmayan bir koku ortaya çıkarır işte bu modelde o koku bulunmaz. Makinenin içine negativ iyonlar salınır ve bu iyonlar kötü kokuları ortadan kaldırır. Böylece herhangi bir koku kalmadığı için bu durum ile ilgili bir endişeniz kalmaz. Kendi kendini temizleme özelliği sayesinde makine filtresinde biriken kiri %80 oranında azaltmaktadır. Ürünün genişlik, uzunluk ve derinliği yukarıdaki modeller ile aynıdır. A+++ enerji sistemine sahiptir. Bulaşık makinesinin iç kısmı paslanmaz çelikten üretilmiştir ve bu sayede kullanım ömrü oldukça uzundur. Makine 8 programlıdır.

Arçelik 6354 modelli bulaşık makinesi fiyatı 1399 TL’dir. Program sayısı 5 olan bu modelde ayrıca turbo fonksiyonu da vardır. Parmak izi bırakmayan inoks teknolojisine sahiptir. A+ enerji ile birlikte LED ekrana sahiptir

Arçelik 6233 Smodelli bulaşık makinesinin güncel fiyatı 1129 TL’dir. Ürünün en belirgin özelliği bardak koruma sistemi ve yarım yük yıkama fonksiyonudur. Ürünün program sayısı 3’tür ve gümüş renktedir. A+ enerjiye sahiptir ve program ayarlarını gösteren LED ekranı vardır. Ürünün genişliği 59.8 cm, uzunluğu 85.0 cm derinliği ise 60 cm’dir. Modelin kısmı filtreleme özelliği sayesinde kiri temizleme özelliği de vardır ayrıca ayarlanabilir 2 adet fincan rafı mevcuttur. hareketli çatal kaşık rafı da extra kolaylık sağlamaktadır. Ürünün toplam ağırlığı 41 kg’dir.

Arçelik 6343 modelli bulaşık makinesinin güncel fiyatı 1249 TL’dir. Ürünün öne çıkan özelliği durulama fonksiyonuna sahip olmasıdır. 4 programda çalışabilen makine A+ enerjiye sahiptir ve tek renk olan beyazdır. İşlemlerin bilgisini veren LED ekranı vardır. Ürünün genişliği, yüksekliği ve derinliği yukarıdaki modelle aynıdır.

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın