English home ev aksesuarları

909 views

Son yıllarda adını her yerde duyduğumuz English Home dekorasyon severlerin yeni adresi haline geldi. Klasik İngiliz dekor tarzını yansıtan English Home neredeyse tüm evlerde birçok ürünüyle yerini almış bulunmakta. Ev dekorasyonlarında daha çok pastel renkleri kullanan English Home  nun yeni sezon ürünleri oldukça hoş gözüküyor. Ürünlere galerimizden ulaşabilirsiniz.

English Home Dekoratif Aksesuar

english home fiyatları

English Home nun temel prensibi huzur ve romantikliğin ön plana çıkması olmuştur. Kullandığı dekorasyon model ve tasarımlarıyla zarifliği ve estetiği evlerimize taşır hale gelmiştir.

English Home ev aksesuar modelleriyle olduğu gibi English Home ev tekstil modelleri ve hatta English Home mobilya alanında da ingiliz tasarımını bizlere yansıtıyor.

Kağıt havlulular genel olarak banyo, mutfak ve yemek masalarında olması gereken bir yardımcımızdır. Kağıt havluluk çeşitleri ve modeleri oldukça çok fazla sayıda var. Fotoselli kağıt havluluklar diğerlerine göre daha farklıdır. Buna göre en büyük avantajları ise hijyen sağlaması yanında temas için kalan kısımların ıslanmasını engellerler. Ayrıca fotoseller ile kağıt havlular evlerinizde her köşede kullanılabilir. Kağıt havluluk üzerinde sensöre el ile yaklaştığınızda istediğiniz kadar havlu veriyor. Ayrıca English Home nun en büyük özelliği sadelik ve şıklığı ingiliz tasarımlarıyla bizlere sunmasıdır. English Home aksesuarlarında dekoratif mumluklar, fenerler , askılık , dekoratif kapı süsleri gibi bir çok ürün mevcuttur.

English Home ev tekstil ürünleri nde ise battaniye, nevresim takımları , havlular gibi bir çok ürün mevcuttur.
English Home belli aralıklarla biz müşteriler için çeşitli English Home kampanyalar yapmaktadır. English Home % 50 ye varan indirimleri mevcuttur.

Çok fazla ürün yelpazesine sahip olan English Home de evinizi istediğiniz şekilde kendi zevkinize göre dizayn etmek çok kolay olacaktır.

Klozet takımları en fazla kullanılan banyo aksesuarlarındandır. Ayrıca banyolarınızda bulunan şık takımlar ile daha hoş banyolar elde edebilisiniz. Diğer yandan ise klozet takımları ile banyolarınızın görünümleride giderek hoş bir hal alıyor. Bunun yanı sıra ise renk ve örgülü modelleri de mevcut. Taç, koçtaş gibi diğer büyük markaların modellerini de bulabilirsiniz.

Yeni klozet takımı modelleri ile tüm banyo renklerine uygun olan ve diğer yandan yeni tasarımları ile bu modelleri uyumlu hale getiriyor. En güzel banyo dekorlarını elde edebilirsiniz. Ayrıca banyo dolabı modelleri ile uyumlu olan renkleriyle tam bir takım elde edebilirsiniz. Bugün daha şirin modellerde bulunuyor.

Rafları bulunan ayna modelleri sayesinde sizlerinde genel olarak tüm eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz mükemmel aynalarla kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Raflı ayna modelleri olarak cam aynalar daha şık görünüme sahiptir. Fazlalık olan tüm aksesuar ve kullandıklarınızı raflı aynalara kolayca yerleştirebilirsiniz. Dekoratif raflar ile ev dekorasyonunuzda farklı havalar katabilirsiniz. Raf modellerinde sıradışı tasarımlar ile birlikte görsel tablo biçiminde ele alınmış dekoratif raf modelleri ve pastel boya renklerinde yeni dizaynlar bulabilirsiniz.
İsterseniz eğer dekorasyon konusunda yerel motifler ile kendi seçimlerinizi yansıtabilirsiniz.

Saklama kutuları ile birlikte eşyalarınızı ve fazalalıklarınızı saklamak için kullanabilirsiniz. Bu saklama kutuları sayesinde sizlerde istediğiniz gibi eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ortalıkda olmasın dediğiniz tüm diğer gereçlerinizi de bunların içine koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise saklama kutularınız ile birlikte kolayca kaldırabilirsiniz. Dış kısımları desenli olması ile birlikte hoş tasarımlar sunar.
Fiyatları ise 20-30 lira arasındadır.

Tabureleriniz heryerde kullanılabilen ve çok fazla yer teşkil etmeyen bir nevi sandalyedir. Kolayca taşınabilmesi ve yer kaplamadıklarından dolayı bir çok çeşidi bulunur. Ahşap olan tabureler, ipli olan tabureler, katlanır ve metal olan tabureler ve plastik tabureler gibi bir çok farklı modeli vardır.

Şirin ve güzel tabureler de çocuklarınız için dizayn edilerek üretilmiştir. Tabure satışını yapan firmalarda farklı fiyatlar olduğundan dolayı gerekli fiyatları yazamadık.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın