Ahşap boyama komidin modelleri

717 views

Komodin yada komidin şeklinde adlandırılan bu mobilyalar yatak odası deyince ilk akla gelen eşyalardan biridir. Ahşap renkli komidin modelleri çekmeceli olarak üretilmektedir. 2020 yılında birçok firma tarafından üretilen çekmeceli komodin modelleri fiyatları da oldukça uygundur.

Yatak odası bir evin en temel odalarından biridir. Yorgunluğunuzu gidermek,güne güzel başlamak, en güzel şekilde uyuyarak dinamik bir hayat geçirmek hepsi kendinizi rahat hissettiğiniz yatak odasıyla mümkündür. Siz de yeni ev dekore  ediyorsanız mutlaka yatak odanıza gereken önemi göstermelisiniz. Hatta yeni ev dekorasyonu yapmanıza bile gerek yok. Eğer şu an bulunan yatak odanızın hayatınızı olumsuz etkilediğini düşünüyorsanız kesinlikle ertelemeyin ve ne pahasına olursa olsun yatak odanızı değiştirin. Fark edeceksiniz ki yatak odanızı değiştirdiğinizde hayatınızın büyük çoğunluğunu değiştirmiş olacaksınız. Kendinizi mutlu hissettiğiniz bir yatak odanızda güne mutlu başlayıp geri kalanının da mutlu geçmesine yardımcı olacaksınız.

Modern komodin modelleri

Başlıkta da belirttiğimiz gibi size modern ve farklı Komidinlerden bahsedeceğimiz. Hazırlayacağınız yatak odası ne kadar modern olursa bilmelisiniz ki o kadar konforlu olacaktır. Modernleştikçe konforlaşan yatak odası takımlarında modern olup da istediğiniz tarzı kolaylıkla bulabileceksiniz. Mobilya mağazalarının vitrinlerinde göreceksiniz ki yüzlerce komidin sizleri bekliyor. Zevkiniz ve tarzınız hangisini istiyorsa onu alabilirsiniz. Ama komidininizin her parçasını siz kendiniz hazırlamak ve özel olarak seçmek istiyorsanız tabi ki dikkat etmeniz gereken şeyler var. Modern ve farklı komidinler denilince ise farklı olanlara örnek vermek gerekirse biz rengarenk komidinleri tavsiye ediyoruz. Hem o renk karmaşası içinde kendinizi bambaşka bir ortam içinde hissediyorsunuz hem de yeşilin, mavinin tonları içerisinde huzur buluyorsunuz. Renklerin huzur verici ve konsantrasyon arttırıcı özellikleriyle baş başa kalıyorsunuz. Örneğin; gökyüzü gibi mavi bir yatak,orman gibi yemyeşil bir gardırop,çiçek gibi turuncu bir makyaj aynası ve hepsinden daha zarif bir beyaz halı…

Renkli komidin modelleri

Çekmeceli komodin modellerini satan firmalar Koçtaş, Tekzen, Bauhaus, İkea gibi yapı marketler değildir sadece. Masko, Modoko, Modesa, Ankara Siteler, İnegöl mobilyacılar çarşısı gibi birçok yerde satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden satın almak isterseniz evidea, vivense, n11 tarzı e ticaret siterinden satın alabilirsiniz. Aynı firmalarda bu komodinlerle takım olabilecek şifonyerler de bulunuyor. Yukarıda 2020  yılında çok satılmaya aday çekmeceli ahşap komodin modellerinden örnek bulunuyor. Yatak odası dekorasyonu ve koridor gibi alanlarda kullanıma uygundur.  İncelemenizi tavsiye ederiz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın