Genç kız odası modelleri

1.649 views

Çocukluk çağından sonra  bireyler bundan sonra artık gençliğe doğru adım atarak  ilgi alaka  ve zevklerinde değişikliler gösterirler. Çocukluklarından kalan zamanla kendilerine yetmeyen çocuk odası takımlarını değiştirip yerine daha şık ve modern bir genç odası ile değiştirmenin hayalini kurarlar.

 2019 Genç kız odası modelleri

Artık onların  eğitimlerini , uykularını , dinlenmelerini  ve boş vakitlerini  geçirebileceği bir genç odası takımları ile birlikte gençler odaların içinde daha rahat ve özgür bir dünyanın kapılarını aralayarak yaşam alanlarından keyif almanın tadına varacaklar.

Genç kız odası dekorasyon örnekleri

Standart modellerin dışında farklı ve ilginç genç odaları düşünüyorsanız bir çok alternatifiniz bulunmaktadır.

Sıradışı farklı bir genç odasına sahip olmak istemez miydiniz? Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde onları ağırlayabileceğiniz harika bir oda tasarımı her gencin hayalinde vardır. Odanızda zaman geçirirken keyif alabileceğiniz  o odada olmaktan mutluluk duyabileceğiniz ilginç oda tasarımları ile odanızı dekore edebilirsiniz. Farklılık ve ilginç olan şeyler ilginizi çekiyorsa işte sizlere en ilginç genç odaları. Odanızı farklı bir atmosfere sokacak onlarca çeşit ilginç genç odası dekorasyonlarını burada görebilirsiniz. Hayal dünyanızdaki en ilginç ve farklı genç odasını belki de burada bulabilirsiniz. Kendinizin yarattığı bu ilginç odadan dünyaya farklı bir gözle bakabilirsiniz.

Genç kız odası dekorasyonu

Bazen mobilyalarla bazen odanın rengi ile oynayarak da ilginç bir oda dizaynı gerçekleştirebilirsiniz. Anne ve babanızdan alacağınız yardım ile zevkinize göre bir oda dekorasyonu daha verimli gerçekleşecektir.

Bizim paylaştığımız modellerle de fikirleriniz pekişecek ortaya bambaşka görülmemiş bir oda dekorasyonu ortaya çıkacaktır. Birbirinden ilginç genç odası modelleri ile farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Sıradanlıktan uzak şahane genç odası modelleri sizlerle.

Farklı renk ve tasarımlardan oluşan genç kız odası takımlarını odanın rengine uygun aksesuar ve ev tekstil ürünleri ile dekore ederek görselliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Sizler için bu yazımız da en yeni genç kız odası modelleri ile birlikte genç kız odası dekorasyon örneklerinin yer aldığı görselleri galerimiz de bir araya getirerek sizlere sunuyoruz.

Tekzen genç odası kız

Okyanus Genç Odası Takımı tüm şıklığı ile Evgör Mobilya’da. Bu Şık Tasarımı Sizler İçin İnceledik. Renkli ve modern tasarımıyla tüm gençlerin odasında görmek istediği Okyanus Genç Odası Takımı 3 Kapılı Dolap, Karyola ve Çalışma Masasından oluşmaktadır. Dilerseniz aşağıdaki listeden istediğiniz parçayı ekleyip çıkartabilirsiniz.

Ürün Adı Genişliği Yüksekliği Derinliği Peşin Fiyatı
3 Kapılı Dolap 147 cm 207 cm 57 cm 635 TL
2 Kapılı Sürgülü Dolap (160cm) 160 cm 207 cm 57 cm 765 TL
Çalışma Masası 105 cm 172,5 cm 60 cm 335 TL
Kitaplık 69,5 cm 173 cm 29,5 cm 180 TL
Şifonyer 90 cm 77 cm 44 cm 225 TL
Şifonyer Aynası 78 cm 80 cm 2,2 cm
Komodin 58,5 cm 45 cm 44 cm  105 TL
Karyola (90*190) 95 cm 108 cm 196 cm 225 TL

Genç odası tasarımlarında en ilginç modelleri sizler İçin Bulduk. Bugünkü konuğumuz hem yerden tasarruf etmek isteyenler hem de şıklıktan ödün vermeyenler için  tasarlanmış bir ürün. Şıklığı ve güzelliği ile tüm gençlerin hayallerini süsleyen bu güzel yatak odası tasarımı üretildiği taktirde ilgi toplayacaktır.

Genç kız odası modelleri

Kız Çocukları İçin Oda Dekorasyon Örnekleri

Cıvıl cıvıl renkleriyle kız çocuklar için tasarlanmış oda dekorasyon örnekleri farklı modellerle sizleri hayran bırakacak.

Çocuklarımız için her şeyin en iyisini en güzelini yapmayı severiz biz anne ve babalar olarak. Onların odalarında ne kaliteli onların sağlığına zarar vermeyen ürünleri seçmeye gayret gösteririz. Kız olsun erkek olsun farketmez önemli olan onların sağlığıdır. Tabi bir de işin içine çocuğunuz büyümeye başlarken onun da zevkleri ve tercihleri girecektir.

Genç kız odası modelleri

Siz ürünlerin kalitesine bakarken o estetik ve şıklığı ile ilgilenecektir. Odasında olması gereken eşyaları kendisi seçmeye başlayacak renkleri kendisi belirleyecektir. Tabii ki bu böyle olacaktır. Odasında daha keyifli vakitler geçirmesi ve mutlu olması için fedakar anne va babalar böyle düşüneceklerdir.

Dekoratif Genç kız odası modelleri

Çocuğunuz özellikle kız çocuklarının süsüne düşkün olduklarını hepimiz biliriz. Bir de büyümeye ve sepilmeye başlayınca herşeyin en güzelini kusursuzunu isteyeceklerdir. İşte bizler de kız çocuklarımız için derlediğimiz kız çocuk odası dekorasyon örneklerini sizlere sunmak istiyoruz.

Genç kız odası takımı fiyatları

Rengarenk ve cıvıl cıvıl dekorasyon ürünleri ile dolu bir oda mı yoksa sade renklerle tasarlanmış bir oda mı hoşunuza gidecektir. Hepsi her modelini sizlere sunuyoruz.

Genç kız odası tasarımları Genç kız odası fiyatları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın