Mermerit Mutfak Tezgahı Modelleri ve Renkleri

229 views

Mermerit hakkında herhangi bir bilgimiz yoksa aklımıza çok farklı malzemeler gelebilir. Mermer mi değil mi diye tartışmalar süredursun, mermeritin ana maddesi yine mermerdir. Ancak burada tozu kullanılır. Polyester, mermer tozu, boya, hızlandırıcı, sertleştirici vs. malzemelerin bir araya getirilmesi sonucu oluşur. Görünüşte mermere benzer. Ancak desen olarak mermer desenlerinden çok daha fazlası ustanın yeteneğine ve yaratıcılık gücüne göre ortaya çıkar.

Mermerit mutfak 2019

Eline aldığın bir mutfak dolabının kapağına veya yerdeki seramik veya duvardaki boyanın rengine, desenine göre istediğin renk ve deseni yaptırabilirsin. Taşlı, simli, camlı, pullu, damarlı vb. modeller olabileceği gibi tezgahın yüzeyine herhangi bir resim, logo, yazı da koydurabilirsin. Mermerit mutfak modellerinde desen sınırlaması yoktur. Dilediğiniz renk ve modelde yapılabilmesinden dolayı tamamen hayal gücünüze bağlı. Yüzeyi pürüzsüz ve parlak olduğundan kolay temizlenir küf yapmaz mikrop bakteri barındırmaz. İstediğin yere göre kesilip yapıştırılabilir.

Mermerit mutfak örnekleri

İster L ister U model olabilir. İstediğiniz model evye modeli yaptırabileceğiniz gibi krom evyede koydurabilirsiniz. Yine ustasının maharetine göre bu ek yerleri normal mermerlerde çizgi şeklinde kalırken mermeritte hiç belli olmaz. Ek yerleri aynı desenden devam edebilir. Tabii ki bu da mermerit mutfak fiyatlarını da etkilemektedir. Mermerit mutfak resimleri karar vermeniz için yeterli olmayabilir.  Karar vermeden önce mermerit mutfak örneklerini görmeniz karar verme açısından yararlı olacaktır. Mutlaka gözünüzle görün ve dokunarak hissedin.

Mermerit mutfak foto

Mermerit mutfak siyah

Mermerit mutfak 2019

Mermerit mutfak resim

Mermerit mutfak fotoğrafları

Mermerit mutfak

Mermerit mutfak modelleri

Mermerit mutfak kırmızı model

Mermerit mutfak çeşitleri

GRANİT TEZGAH MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Sizin için hazırladığımız Mermerit mutfak tezgahı çeşitleri konulu yazımızda size bazı mermerit mutfak tezgahı renkleri sunuyoruz. Bu galeriyi inceleyerek detaylı fikir edinebilirsiniz.

Mermerit mutfak

Bu galeride sizin için bazı mermerit mutfak tezgahı fotoğrafları sunduk. Benzer yazılarımızı da diğer konuları inceleyerek görebilirsiniz.

Mermerit mutfak modelleri

LAMİNAT TEZGAH MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

Facebook Yorumları


Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın