Son moda avize modelleri

1.018 views

Koçtaş ve tekzen gibi mağazaların geniş ev aksesuar seçimleri arasında bulunan 2020 moda avize modelleri farklı bir çok seçeneği ile vitrinlerde ki yerini almaktadır. Avize modelleri evin hemen hemen her alanında kullanılmaktadır. Oturma odası, salon, misafir odası, yatak odası, hol, antre ve mutfak gibi mekanlarda dekoratif avize modellerini tercih edebilirsiniz.

2020 Modern Avize Modelleri

Dekorasyonun en önemli parçası arasında bulunan avizeler ortamı aydınlatmak için gereklidir. Salon avize modellerinde tercih edilen avize çeşitleri arasında taşlı avize modelleri, fosforlu avizeler, çiçekli avizeler, sarkıt avize modelleri, abajur ve sarkıt şapkalı avizeler seçimleriniz arasında olabilir.

Vivense Moskov Metalik modern avize kampanyalı indirimli fiyatı: 389 TL. Bu rakam yüzde 37 indirimli fiyattır. Avizede verilen fiyata ampül dahil değildir. Kargo ücretsiz olup ürüne 2 yıl garanti verilmiştir. Siyah renki bu şık modern metal avizeyi Vivense Türkiye’nün bütün illerine gönderme taahhüdünde bulunuyor.

Tekzen pramit isimli avize kampanyalı fiyatı: 169.90 TL. Firma bu fiyata KDV dahil olarak satış yapmaktadır. Aynı zaman ürün 9 ay taksit seçeneği ile de satışa sunuluyor.

Avize deyince herkesin aklına aydınlanma gelir. Aslında bu tam olarak doğru değil, eksik bilgidir. Çünkü avize bir dekorasyon bir ev ve oda aksesuarıdır.

Avizeler sadece evlerin aksesuarı değil, eğitim kurumları, cami mescid gibi ibadet hanelerin, ofis ve iş yerlerinin, siyasi kurumların, dernek ve vakıfların da vazgeçilmez aksesuarıdır. Örnek verecek olursak camii avizelerini herkes bilir. Devasa avizelerin olmadığı cami görmemişsinizdir.

Fakat bizim konumuz daha çok ev ve ofis avizeleri üzerinedir. Son moda modern avize modelleri asıl konumuz. Burada yukarıda ve aşağıda yayınladığımız modern avizeler hem salon, oturma odası gibi ortamlara ve hem de ofislerinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Antre avize modelleri evin giriş kısmında ki hollerde kullanılan avize çeşitleridir. Bu kısımda tercih edeceğiniz avize modeli cam çatlama olan küre şeklinde ki avizeler olabilir. Yada renkli sarkıt avizeler son yıllarda antre kısmında kullanılan ve ortama farklı bir hava katmayı sağlayan dekorasyon ürünü olarak kullanılabilir.

Avize deyip geçmemek lazım. Çünkü misafirlerin en çok dikkat çektikleri eşyalardan biridir avizeler. Tabii dikkat çekici bir avizeniz varsa 🙂

Birbirinden farklı ortamları aydınlatmayı sağlayan en moda avize modellerini görsellerden inceleyebilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın