Yeni modern aynalar

404 views

Modern ayna modelleri konulu yazımıza hoşgeldiniz. Yazının hemen başında belirtelim ki modern ayna modelleri fiyatları konusunda size net rakam söylememiz mümkün değildir. Fakat bu haberimizde size sunduğumuz modeller ile hayalinizde bir model seçebilirsiniz.

modern ve dekoratif duvar ayna modeli

Böylece o modelin fiyatını internette araştırmanız mümkün. Aksi taktirde her aynanın modeli ve kalitesi farklı olduğundan fiyat çıkarmak yanlış olur. Aşağıda modern ayna çeşitleri sunulmuştur. Bunları inceleyebilirsiniz. Evlerimizin özelliğidir aynalar. Hem alternatif ev eşyasıdır hem de ek olarak odaları geniş göstermesini sağlarlar. Sizlere paylaştığımız bu aynalarda yeni tarz trendleri göreceksiniz.

modern siyah lavabo dolap ve aynası ile banyo tasarımı

Oval şekilden tutunda hayret verici kare şekillerine, altıgen olarak tasarlanan çeşitli modeller belkide aradığınız özelliklere yakındır. Bu Modern aynalar bizzat özel tasarımları ve kalitesi ile evlerinizi farklı bir havaya sokabilirsiniz. Geometrik şekilli aynalarda ise dramatikliği,çekiciliği üç boyutlu halleri ile ve hem de yansıtıcılığıyla sizleri büyüleye biliyor.

modern kare şeklinde renkli duvar aynası

Modern ayna modelleri ve fiyatları

Evmanya modern ayna fiyatları: 54 TL’den başlamaktadır.

Vivense modern ayna fiyatları 49 TL’den başlamaktadır.

Tepehome ayna fiyatları 47 TL’den başlamakta olup ürün ebat ve kalitesine göre artış göstermektedir.

Modern ayna çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

Modern baklava desenli gümüş oval ayna modeli. Gümüş varak kullanılan odalar için çok ideal bir ayna türüdür. Hele odanızda chester dediğimiz düğmeli bir koltuk varsa tam bir takım haline gelir.

Modern dikdörtgen boylamasına uzun duvar aynası. Farjklı ve geometrik ayna modeli arayanlar için biçilmiş kaftan. Modern ve spor tarzı bir dekorasyon yapmak istiyorsanız bu ürün idealdir.

Ayarlana bilir modern yelpaze şeklinde ayna. Ender görebileceğiniz bir ayna modelidir. Duvarınızın şekline ve tasarımına göre aynayı açıp kapatabilirsiniz. Yada aynanın mevcut duruşundan sıkıldığınızda müdahale edebiliyorsunuz.

Kare şeklinde modern süs aynası. Ufak kare parçalardan meydana gelen bu ayna modeli, resimde görülen ufak masa ile de güzel bir takım oluşturmuş. Geniş koridorlu evler için ideal bir tarz.

Kelebek figürlü aynalar hemen hemen her eve ideal şekilde olan modellerdir. Salon, koridor ve oturma odası gibi hatta genç odası gibi odalarda değerlendirebilirsiniz.

Büyük bir ayna almak yerine ufak aynalardan oluşan bir kaç takım yapabilirsiniz. Bu hem duvara farklı bir tasarım etkisi yapar ve hemde kullanış bakımından kolay olur. Burada duvara monteli dolap ile yuvarlak aynaların ne kadar şık takım olduğunu görmekteyiz.

Hayvan figürlü aynalar son yıllarda çoğalmaya başladı. Burada kedi figürlü bir ayna modeli görmekteyiz. Eğer sizin de sevdiğiniz bir hayvan varsa bu hayvanın figürü işlenmiş bir yana modeli alabilirsiniz. Örneğin kuş, köpek, aslan, fil gibi ayna modelleri de bulunuyor.

modern duvar aynası

Yukarıda modern ayna 2019 ve 2020 modellerini incelediniz.

modern parlak ayna cam yuvarlak sehpa

O kadar ince düşünülmüş ki; bilhassa kocaman ya da ufak tek alanınız varsa dekoratif ayna modelleri ile alanı genişlete biliyorsunuz. Bu senenin belkide en popüler olanı üstelik en çeşitli ve hakikaten en çağdaş ve en trendler kategorisine giren aynalar ise multimedya özelliğini taşıyan aynalardır. Arzu eder banyonuzda ya da yatak odanıza uyumlu biçimde tasarlanan müzik çalarlı bir diğer söylemle mp3 özelliği yer alan aynalar. Göze hitap etmesi dışında led aynalar hakikaten baş döndürücü ve büyüleyici tek görüntüye sahipler.

modern kare şeklinde kırmızı renkli duvar aynası

Mobilya dünyası o kadar hızlı gelişme gösteriyor ki artık neye ihtiyacımız olduğunu şaşırıyoruz. Müzik çalan ayna modeli hiç aklınızdan geçer miydi? Tabii hemen belirtelim ki bu tarz ayna modelleri çok popüler değildir. Çünkü müzik dinlemek için kimse ayna yada ayna dolabını kullanmaz. Bu tarz ürünleri daha çok satış politikası olarak görmekteyiz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın