Amerikan Kapı Kolları

3.399 views

Dekoratif modern kapı modelleri evinizin en güzel dekor malzemeleri arasındadır. Sıradan ve eski moda kapılar yerine 2020 dekoratif iç mekan kapı modellerini estetik tasarımlar ile tercih edebilirsiniz. Ünlü bir çok mobilya markalarının arasında zengin ürün yelpazesi ile evinizin dekorunu kısa sürede yenileyebilirsiniz.

Dekoratif oda kapısı modelleri ile evinizin tarzına uygun amerikan kapıları, camlı kapı modelleri, düz renk modelleri evinizde ki yatak odası kapılarında, oda kapılarında, salon kapılarında ve banyo kapılarında bu tarz modelleri kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonu kapı modelleri teknolojinin getirdiği yenilikler ile sezonun en trendlerini bir arada galerimizde bulabilirsiniz. İç mekan oda kapıları odanızın hem ambiansını hem de tarzını değiştirmektedir. Moda kapı modelleri sayesinde siz de evinizi hemen yenileyebilirsiniz.

Amerikan Kapı Kolları Modelleri

Amerikan kapı kulpları son yıllarda ülkemizde, yapı marketler başta olmak üzere çok karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor.
Amerikan kapı modelleri şık ve estetik görünümleriyle son yıllarda bir çok evde kullanılmaya başlandı. Ev dekorasyonunda bütünlük sağlamak için kapı model ve rengini belirlerken evinizde oluşturduğunuz tarza dikkat ederek tercih yapmalısınız. Klasik tarzda döşenen bir evde beyaz spor bir kapı modeli sırıtacağından daha koyu ve klasik bir kapı modeli seçmeniz daha doğru olur. Kapı modelini belirlerken kapınızın yüksekliği ve genişliği, rengi düz ya da camlı olup olmaması, camın türü dikkate alınması gerekir.


Kapı kulplarını kapının modeline göre belirlemelisiniz. Amerikan kapımıza güzel bir görünüm veren etkenlerden biriside kapı kollarıdır. Amerikan kapı kolları modelleri olarak size baya bir çeşit sunacağız.

Bu modellerden istediğiniz herhangi birini seçebilir bu modelleri özellikle ev dekorasyon malzemesi satan büyük firma olan Koçtaş’ta bulabilirsiniz.
Amerikan kapınıza en güzel kapı kolları çeşitleri için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Amerikan Kapı Modelleri 2020

İç amerikan kapılar biraz daha lüks sınıfa girdiğinden dolayı diğer kapı modellerine göre daha pahalı ürünlerdir.

İç kapı çeşitleri ile ofis, ev yada mekanlarınız için oldukça fazla seçenek ve renk çeşitleri bulabilirsiniz. Bu tür iç kapılar diğer odalara açılır ve evlerinizin giriş çıkışlarını kontrol ederler. Kapı tipleri olarak modern dizaynlarda tasarımlı kapılar üretilmektedir….

İç oda kapılarının modelleri ile boyutları farklıdır. Bunlar genel olarak ise standart tiplerdedir… İç oda kapıları fiyat olarak 100-300 lira arasındadır. …Kapı modellerinin en yenilerini görmek için ise kapı fuarlarına giderek bakabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu kapılardan birinci cam kapılı iç oda kapısı fiyatı 280 TL civarındadır. Kahve ahşap oda kapıları ise 200-240 TL arasındadır.

Kapı kolları ile sizlerde farklı ve şık kollar takarak kapılarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra evlerde kullanılan kapı kolları artık ahşap görünümlü olarakda üretilebiliyor. Bunun yanı sıra günlük olarak kullanılan kapı kolları ise dekorasyon konusunda özellikler katıyor… Kapı kolları ile seçim yapacak olursanız eğer plastik ahşap yada pvc seçenekleri bulunuyor.. Bazı kapı kolu modelleri :

Kapıların genel olarak desen ve modellerine göre Kapı fiyatları şekilleniyor. Ucuz kapı diye bir tabir malzemeden çalarak yada ucuz malzeme kullanılarak verilebilir. Bu durumda kapı fiyatları ise ahşap olan kapılarda 150-250 lira arasındadır. Ancak çelik kapılarda ise bu durum genel olarak farklıdır. Ortalama olarak çelik kapılar 120 liradan başlar ve 3 bine kadar çıkabilir. Bunlar kapıların sağlamlık, kalitesi ve mekanizmalarına göre farklılık gösterir.

Bu durumda amerikan kapı modelleride düşünebilirsiniz. Bu kapılar evlerinizi ve iç mekanlarınızı oldukça şık ve hoş gösterecektir. Çelik kapılar ile amerikan panel kapıları araştırmadan almamanızı tavsiye ediyoruz. Kapı modellerinde fiyat performans doğru orantılıdır. Bundan dolayı da firmalarıda almadan önce araştırmanız ve geçmiş deneyimlerine bakmanız sağlıklı olacaktır.

 

 

Bütün modelleri büyük ebatta görmek için aşağıda resimleri tıklayabilirsiniz.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın