İç Kapı Cam Modelleri

11.380 views

Cam kapı modelleri ve fiyatları daha çok yapının konumu, nakliye ve montaj gibi detaylardan sonra çelik ve cam özelliklerine göre belirleniyor. Cam kalınlığı deseni, ebatları, filmi olması yada buzlu cam olması fiyatları direkt etkiliyor. Dekoratif desenli cam kapı modelleri bir evin her türlü parçasını önemseyenler için oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Tabiki dış kapıda güvenilir olmasından dolayı çelik kapı kullanılıyor olsa da evin veya belli bir alanın iç kapılarında cam kullanmak istiyorsanız  hayran kalacağınız cam kapı modelleri tüm kapı satış noktalarında sizi bekliyor.

Öncelikle ne istediğinize tam olarak karar vermelisiniz. Evinizin kapılarının cam olmasını istediğiniz konusunda kesin karara vardıysanız bu camın şekline karar vermelisiniz.Örneğin; bazı cam kapılar kare kare bölünmüş durumdayken bazıları dikdörtgen şeklinde.Kimisi ise bu tür sadeliğin aksine belirli bir figürü yansıtıyor.Bu figürler arasında en çok kullanılanlar ise çiçek desenleridir.Kapınızdan her giriş ve çıkışınızda çiçeklerin huzur verici cam görüntüsüyle karşılaşmak istiyorsanız bu modelleri yakından incelemelisiniz.

 

Kapı denilince aklımıza ilk önce çelik kapılar geliyor. Özellikle dış kapılarda genelde çelik kapı kullanılıyor. Fakat dış kapılarda son zamanlarda cam kapılar da popüler olmaya başladı. Eğer burada sizin için hazırladığımız cam kapı örneklerini incelerseniz dış mekanda cam kapıların ne kadar şık görüntüsü olduğunu fark edersiniz. Özellikle müstakil dairelerde cam kapılar daha çok tercih ediliyor. Tabii cam kapıda iç kısmın görünmesi şekilde bir endişeniz olabilir. Fakat buzlama yöntemi ile bir sorun ortadan kalkıyor.

Cam kapılar dış mekanda olduğu kadar iç mekanın dış kapısında da kullanılıyor. Banyo ve mutfaklar için de farklı cam kapı modelleri bulunuyor. Cam kapı motifleri mutfak, banyo, dış cam kapı, camlı çelik kapı ve iç kapı şeklinde farklı tasarımlar içeriyor. Yuvarlak motifler, yıldız motifler, çiçek desenli motifler gibi geniş bir yelpaze içeriyor.

Cam Kapı Modelleri ve Fiyatları

Desenli cam kapı fiyatları camın özelliği, kalınlığı ve ebatlarına göre değişiyor. Fiyat karşılaştırması yaparken kesinlikle bu detayları göz önünde bulundurmanız gerekir. Tabii sadece camın özelliği değil, kullanılan yan ürünlerin özellikleri de önemlidir. Menteşe, kulp ve çerçeve gibi detaylar da cam kapı fiyatlarını etkilemektedir.

 

Sayfamızda yayınladığımız oda kapısı cam modelleri ve buzlu cam modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Aşağıda yayınladığımız küçük resimleri tıklayarak büyük boyda görüntüleyebilirsiniz.

Evinizde dikkat çekici tasarımlar kullanmak istiyorsanız son moda 2020 cam sürgülü kapı modelleri ile siz de evinizin şıklığını iki katına çıkarabilirsiniz. Sürgülü cam kapı modelleri mekana farklı ve modern bir hava katarak evin ambiansını tamamen değiştirmektedir.

Bugün birçok buzlu cam kapı ile cam kapı kilit sistemleri üreten firmalar artık şık ve gösterişli sistemler ile karşımıza çıkıyor. Bu durumda özel donanımlı olan ve şık görünen kapılar daha popüler oluyor.

Desenli cam sistemleri gün ışığından daha fazla yararlanabilmek için kullanılır. Buzlu cam kapı kollarını da istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Cam kilitler ve cam sistemler bugün iş yerleri girişi, ofisler ve kafe restorant gibi bir çok yerde kullanılıyor. Cam kapı kolları ile kilit sistemleri ile menteşeli saydan görünümler ile içeriğe daha fazla gün ışığı girmektedir. Bu durumda ise cam oda tipi kilitler ile UV kilitleri gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

Çelik cam kapı sistemlerinizin cam kapı kolları ile mekanlara ayrı bir cam şıklığı da katmaktadır. Bu durumda cam kapı modelleri ile birçok seçenek ve cam türleri ile ister düz ister yarı buzlu cam sistemler tercih edebilirsiniz. Cam kapılarda istenen boyutlarda kurularak montajı yapılır ve camlı çelik kapı kilitleri ile kollarını da istediğiniz kişisel tercihinize göre karar vererek alabilirsiniz.

2020 sürgülü cam kapı modelleri evinize farklı bir şıklık katarken aynı zamanda da az ışık alan evlerin kurtarıcısı olmaktadır. Evin tarzını tamamen değiştirmenizi sağlayan bu özel cam kapılar ile siz de modern şıklığı yakalayabilirsiniz.

Bu kapı modelleri aynı zamanda sürgülü özelliği ile herhangi bir yer kaplamadan açık vaziyette kullanılabilmektedir. Kapı dekorasyonu konusunda yardım almak için bu güzel kapı resimlerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

Camlı çelik kapı modelleri son yıllarca çokça tercih ediliyor. Bunun başlıca sebebi apartman yada müstakil bina girişlerinde aydınlık ve ferah bir ortam sunmuş olması. Tabii camın üzerinde desenler sayesinde de kapı tasarımları oldukça şık bir görünüm kazanıyor. Bu sebeple desenli cam kapı modelleri daha fazla satışa çıkıyor.

 

En Şık Tasarımlı İç Kapı Cam Modelleri (TIKLA)

 

Cam kapı modelleri ve fiyatlarını incelerken özellikleri konuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın