Antika mobilya modelleri

1.113 views

Özellikle de klasik ev dekorasyonuna yakın tarzlarda kullanılan antikalar, kullanıldıkları ortama şık görünüm verirler.

Antikalar ev dekorasyonu fikirleri arasında yer alan aksesuar seçimlerinizde öncülük edecek seçenekler olarak bilinmektedir. Ev dekorasyonlarınızda sık olmasa bile zaman zaman değişiklikler yaratma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu zaman dilimlerinde hiç antikalardan yararlanma düşüncesi içerisine girdiniz mi?

Antika Mobilyalar nelerdir?

  1. Antika yemek odası
  2. Antika yatak odası
  3. Antika komidin yada şifonyer
  4. Antika koltuk takımları
  5. Antika sehpa modelleri
  6. Antika masa ve çalışma masası

Antika bir vazo seçiminiz ile yemek masalarınızda, mutfağınızda ya da çalışma odalarınızda istediğiniz değişimi yaratabilirsiniz. Yaratmak istediğiniz değişimde şık görünümler yakalarken aynı zamanda farklı bir ortam yaratarak bu ortamlarda vakit geçirmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Yemek odalarınızda vitrinlerde kullanacağınız porselenler asaletli ortamlar yaratmanıza öncülük etmektedir. Evinizde sıcak ve samimi bir hava katan antikalar aynı zamanda dublex villa tipi evlerde ev içinde merdiven olan kısımlarda merdiven başlarında hoş dekoratiflikler yaratmaktadır.

Bayanların özellikle seçimlerde bulundukları şeker pembesi, mavi ya da yeşil renk seçenekleri yemek masalarınızda sıcak ve samimi bir ortam yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Sizlerde antika seramiklerle misafirlerinizi ağırladığınız bir sofrada yediğiniz yemeğin lezzetinin bir anı olarak yaşamasını istemez misiniz?

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın