Aynalı takı dolabı modelleri

1.495 views

 

Bayanlar yatak odalarında dekorasyon yaparken en önemli aksesuarlarından bir tanesi muhakkak takılarının toplanıp yerleştirildiği takı dolabı modelleridir. Takı dolabı modelleri farklı renk ve modelleri ile dekorasyon açısından çok şık aksesuar ürünleridir. Vestiyer modelleri ile birlikte farklı ve güzel evler oluşturabilirsiniz.

Evlerin dış kapıları ile hemen yanında bulunan vestiyer paltolar, şapkalar, şemsiyeler ve ayakkabıları koymak için toplayıcı dolaplardır. bunlar ile vestiyer modelleri yanında evlerin dekorasyonuna uygun olan tarzlarda seçici dekorasyonları tamamlayabilirsiniz. Vestiyer modelleri ile sizlerde özel ve güzel köşeler oluşturabilirsiniz. Vestiyer modelleri alırken evinizin renkleri ile uyumlu olmasına da özen gösterin. Bu durumda rafların ve gözlerin sayısınında fazla olması gereksizleri doldurmak için önemlidir.

Kendinize daha göz alıcı ve zevkinizde göre aynalardan çeşitli ebat ve şekillerde aynalar oluşturabilirsiniz. Aynaların mekanlarınızı daha büyük gösterebileceklerini unutmayın.  

Karanlık bir mekan için aynalardan yardım alarak daha iyi bir aydınlatma elde edebilirsiniz.Aynalarınızı karşı karşıya yerleştirdiğinizde ise daha farklı bir şekilde derin hava katabilirsiniz. Şimdi mobilyalarda da aynalar kullanılıyor.

Yatak odalarında takılar ve aksesuarlar genellikle makyaj masalarında saklanıyor. Fakat son dönemlerde bu işi yatak odanıza daha şık ve modern bir hava katan takı dolapları üstleniyor.Bayanlar için çok hassas bir konu olan takıları daha iyi muhafaza edebilmek ve istediğinde hemen ulaşabilmek için bayanların çokça ilgisini çekmekte bu takı dolabı  modelleri.

Takı dolaplarınızı isteğinize göre tasarlayabilir ve de istediğiniz renge de boyatabilirsiniz . Yatak odası dekorasyonuna uygun şekilde mobilya dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz. İstediğiniz renk ve model seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Yatak odalarınıza hoş bir görünüm katan gömme dolap modelleri ister aynalı ister aynasız modelleri ile karşınızda. İçerisine eşyalarınızı güvenle koyabileceğiniz, geniş hacimli gömme dolap modelleridir.Birbirinden güzel desen ve modelleri ile bu gömme dolaplar yatak odalarınıza çok yakışacaktır. Tak dolabınızı da gömme şeklinde yaptırabileceğinizi unutmayın.Yatak odası aynalı takı dolabı modelleri mdf yada ahşap modellerden yapılmaktadır. Bir çok renk seçeneği mevcut olup bunlardan başlıcaları beyaz takı dolabı , kırmızı takı dolabı, pembe takı dolabı … vs. gibi renkler mevcuttur.

Aynalı takı dolapları kapaklarında bulunan boy aynası sayesinde de yatak odanızdaki boy aynası ihtiyacını da karşılamaktadır. Boy aynası yatak odasında çok şık ve güzel bir görüntü sergiliyor.

Aşağıda sizler için Yatak odası Aynalı Takı dolabı modelleri nin içinde bulunduğu bir resim albümü hazırladık. Her renkten ve her modelden takı dolaplarının bulunduğu bu resim albümünde gezinirken yatak odası dekorasyonuna uygun takı dolabı modelini bulacağınızdan eminiz. İyi seyirler…

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın