Banyo duvar aplik aydınlatma modelleri

1.001 views

Banyonuzun dekorasyonunu daha da harika bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız aplik ve aydınlatma kullanarak bu amacınıza ulaşabilirsiniz.Özellikle son yıllarda çeşitleri fazlasıyla artmakla olan bu modeller herkes tarafından büyük ilgi görüyor.Siz de banyonuzda  sıradan lamba ve avizeleri kullanmak yerine farklılık yaratmak istiyorsanız hemen size en yakın mobilya mağazasına giderek bu modellerin keyfini çıkarın.Üstelik fiyatları da uygun olduğundan bütçenizi fazla zorlamayacağını düşünüyoruz.

Eğer aplik ve aydınlatma konusunda kesin kararınızı verdiyseniz aydınlatmaya önce tavandan başlayabilirsiniz.Eğer banyo aydınlatmanız sadece tavanın ortasında duran lambadan ibaretse bu aydınlatma sizin için son derece ideal olacaktır.Tavanın kenarlarına yapılan bu aydınlatmanın modelleri ise tabiki büyük bir çeşitlilik gösteriyor.Yıldız şeklinde olanları,dikdörtgen,hatta çocuk figüründe olanları bile var.

Özellikle çocuklar tarafından büyük ilgi gören melek figürlü aydınlatmalar çocuğunuz varsa çok ilginizi çekecektir.Tavan aydınlatmaları bu kadarla da kalmıyor.Bütçe konusunda sıkıntınız olmadığını düşünüyor ve farklılık arıyorsanız gergi tavan modellerini de deneyebilirsiniz. Tavanınızı komple aydınlatma ve manzarayla donatabilecek olan bu model size harika bir deneyim yaratacaktır.Bu modeller özellikle banyo ve yatak odasında çok tercih ediliyor.

Tabiki aydınlatma sadece tavanla sınırlı değil.Duvarlarınızı süslemek ve harika bir dekoratif görüntü sağlamak istiyorsanız led çizgi şeklinde aydınlatabilirsiniz.Aksesuar şeklinde küçük avizeler de yerleştirebilirsiniz.Bu tür aydınlatmalar çoğunlukla aynanın etrafında tercih ediliyor.Aynanın her iki tarafında veya üst tarafında güzel bir görüntü oluşturan dekoratif aydınlatmaları size de tavsiye ediyoruz.

Erkekler ev dekorasyonuna çok dikkat ederler. En çokta bu işin maliye boyutuna bakarlar.  Fakat bayanlar salon mutfak yatak odası oturma odası genç odası gibi bütün odaların dekorasyonuna ayrı ayrı önem gösterirler.  Ama banyo ve mutfak deyince bayanların hassas noktasından yakaladık dersek yeridir.  Bunun birçok sebebi var birinci sebebi bu iki odada da çok vakit geçirmeleri neden kaynaklanıyor.

Temizlik işleri ile alakalı olarak en çok banyo ve tuvalet tarzı mekanlarda iş yaptıklarından dolayı bayanlar  banyoya özel bir ilgi gösteriyor. Bununla birlikte misafirler salon dışında yatak odası oturma odası ve mutfağa pek uğramazlar fakat banyoya illaki uğruyorlar. Bu sebeple banyo dekorasyonu neredeyse salon dekorasyonu kadar önemlidir diyoruz. Aydınlatma  dekorasyonun en önemli adımlarından biridir.  Aynı üzerine ve ayna yanına takılan aplik aydınlatma  modelleri hem güzel bir ortam hazırlar ve hem de bir kişinin kendisini daha rahat ayna karşısında görmesine yardımcı olur.

Banyo ayna üstü aplik modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın