Bellona deri koltuk takımı modelleri

2.139 views

Bellona Koltuk Takımları
Ev döşemeye başladığınızda ve ev dekorasyonu denince aklımıza ilk gelen Bellona firmasının ürünleri gelmektedir. Bu ürünlerden bazılarını bu gün sizler için tanıtarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Böylelikle kalite ve güvenin adresi olarak sizlere Bellona Koltuk Takımları üzerinden ayrıntılı bilgiler vermiş olacağız. Hane hanımları için özel olan hanelerini dekore etmek artık daha kolay ve basit bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle profesyonel olarak sizlerde bilinen bir firmanın Bellona deri koltuk takımları Modern ve fonksiyonel tasarımın sağladığı ayarlanabilir oturma seçenekleriyle size şıklığı ve konforu bir arada sunuyor. Bellona deri koltuk takımı modelleri derinin lüks karakteristiğini yansıtan birbirinden farklı koltuk takımlarıyla 2020 yılının gözde mobilya modelleri arasındaki yerini alıyor.

Ev mobilyalarının öncüsü Bellona’dan evlere şenlik bir ürün daha Levante Koltuk Takımı, oldukça şık bir tasarıma sahip olan Bellona koltuk takımı kullanışlı olduğu kadar, pratikte. Yerden yüksek ayakları ev hanımlarının temizliğini kolaylaştırırken, üçüncü koltuğun çekyat şeklinde açılması ve sandıklı olmasıyla fazlalıkları da ortadan kolaylıkla toparlayabilirsiniz.

Bellona kanepe modelleri ile oldukça şık ürünler ortaya çıkarmış. Bu modellerden birisi olan briza kanepe modelleri arasında en gözde olanlardan birisi. Şık tasarımı, pratik kullanımı ve kolay temizliği ile hanımların dikkatini çeken Bellona kanepe modeli en iyi fiyat ve uygun ödeme koşulları ile Bellona mağazalarında sizleri bekliyor. Ürüne ait detayları görmek için diğer sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bellona deri koltuk takımları zerafetin konfrola buluştuğu ürünler olarak evlerinize hakettiğiniz şıklık ve rahatlığın bir aradalığının ayrıcalığını taşıyor. Bellona Deri Koltuk Takımları birbirinden güzel modellerden oluşuyor.

Bellona Asya majör takım kısmen deri uygulamaları ile Bellona deri koltuk takımları grubundaki yerini almıştır. Belona deri koltuk takımlarının çoğunda deri uygulaması yalnızca bazı bölgelerde yer almaktadır. Bellona deri koltuk takımlarında görmeye alıştığımız özellikle kollarda yer alan deri uygulaması asya majör takım üründe ahşap görünümlü klapalar şeklinde yer almaktadır. ahşam görünümlü deri uygulaması asya majör takımın belirgin niteliklerinin başında gelmektedir.

Asya Majör Takım ekonomik fiyatının yanı sıra görsel zenginliği ile de dikkat çekmekte olup, kol ve kasa önündeki ahşap görünümlü deri klapaları, kol üst kısmındaki kapitone uygulamaları ve kol ön kısmındaki fitil uygulamaları ile göz dolduran bir tasarıma sahiptir.
Asya Majör Takım, 2 adet 3’lü kanepe ve 2 adet tekli kanepeden, Asya Midi Takım ise 1 adet 3’lü kanepe, 1’adet 2’li kanepe ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır. 3’lü ve 2’li kanepeler yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

Mobilya denilince ilk akla gelen markalaradn biri olan BELLONA, bu sene farklı ve zengin tasarımlarla sizlerle buluşuyor.Kumaşlarının kalitesi,süngerlerin rahatlığı,sağlam iskeletleri ve bir bütün olarak şıklıklarıyla biraz cebinizi yaksa da hayır diyemeyeceğiniz kadar çekici.

Bellona Step majör takım evinize ihtişam katarak lüks bir atmosfer yaratacak .Bellona Step majör takımın en belirgin özellikleri şunlardır.

–          Bellona step majör takım kol yanlarındaki sütlü kahve, vizon ve krem renk geçişleri ile şık bir görünüme sahiptir.

–          Bellona step majör takım kol ön kısmına ve baza orta kısmına fitil uygulamaları yapılmış olup, görsel zenginlik artırılmıştır.

–          Bellona step majör takım şık tasarımının yanı sıra 3’lü ve 2’li kanepesinde bulunan yatak ve sandık fonksiyonları ile tüketicilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir,

–          Bellona step majör takım ürünlerinde  Zero Wall makas sistemi kullanılmış olup, duvara sıfır pozisyondayken dahi kolayca yatak ve sandık olabilmektedir.

–          Bellona step majör takım yüksek ayak yapısı ile görsel açıdan zenginleştirilen ürünümüz temizlik açısından da kullanıcısına kolaylık sağlamaktadır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın