Bilardo Yemek Masası Modelleri

1.305 views

Bilardo masasına dönüşen yemek masası modellerini gördünüz mü hiç?

Artan teknolojiyle birlikte hem birbirinden kullanışlı mobilyalar ortaya çıkıyor hem de pratik ve kullanışlılık artıyor.İnsanlar her sene daha kullanışlı modeller beklerken mobilya firmaları ise bu beklentiyi nasıl diğerlerinden daha iyi karşılayabilecekleri konusunda rekabete giriyorlar.Siz de ilginç modellerle tanışmak istiyorsanız yemek ve bilardo masası size önerebileceğimiz ilk ürün olabilir.Herkes tarafından büyük ilgi ve beğeniyle karşılanan bu modele siz de sahip olmak istiyorsanız hemen herhangi bir yerden sipariş verebilirsiniz.

 

Bilardo yemek masası

 

Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte mobilya üreticileri yeni tasarımlar hazırlamakta ve kullanım açısından değişiklikler yapmaktadır. İnsanlar her sezon yeni ürünler beklerken mobilya firmaları farklı tasarımların peşinde geziyor. Bu yazımızda sizlere bu farklı tasarımlardan bir tanesi olan bilardo yemek masası modelleri hakkında  bilgi vereceğiz.

 

Bilardo yemek masası

 

Adından da anlaşılacağı gibi bilardo yemek masası modelleri aslında bir yemek masası görünümünde fakat üst kapağı açtığınızda karşınıza bilardo masası çıkıyor. Böylece iki farklı ürünü bir arada barındırmış oluyor.

Bilardo yemek masası

 

Bilardo yemek masası  kullanım açısından da evinizde size kolaylık sağlıyor. İki ürünün bir arada bulunması sebebiyle salonunuzda iki ürünün kapladığı alan yerine tek başına iki işlevi birden görmektedir. Size sunduğu kullanım alanı rahatlığı dışında da ayrıca odanıza ayrı bir hava ve şıklık katıyor.

 

 

Bilardo yemek masası

 

Bilardo Yemek Masası fiyatları hakkında da bilgi vermek gerekirse bu hususta seçeceğiniz yemek masasının ölçülerine göre değişmektedir. Büyük yemek masası fiyatları küçüklerine göre daha pahalıdır ve aralarında büyük miktarlar oynamaktadır. Tabii bir de klasik oymalı yemek masasının fiyatları da daha pahalıdır.

 

Bilardo yemek masası

 

Hem yemek hem bilardo masası

Son zamanlarda akliniza gelen iyi fikirlerin yada gordugunuz en modern veya kullanim alani cok olan masalari unutun. Çunku birazdan tanitacagim masa gercekten cok ilginizi cekecek.

 

Bilardo yemek masası

 

Yemek sonrası yapabileceğin en iyi şeylerden birisi hafif spor yapmaktır. İste bu ikiliyi birleştiren mekanizma:“fusion tables” Bu teknoloji de sürgü şekilde kızaklanarak kayan ve altı bilardo masası üzeri yemek masası olan sıra dişi bir pratiklik ve tasarım ortaya çıkıyor. Düşkün olduğunuz bu zevkleri bir arada yasamak istiyorsanız fusion tables tam size göre..

 

 

Yemek ve bilardo masalarının nasıl kullanıldığını az çok anlamış olacaksınız.Normalde yemek masası olarak kullanılabilen bu model,gerektiği zaman bilardo masası olabiliyor.Böylelikle alan açısından da size büyük bir kolaylık sunuyor.Yemek masanız bir yerde dururken bilardo masanız ayrıca yer kaplamıyor.Böylece salonda kullanacağınız alan size kalıyor.Size sunduğu kolaylık ve pratikliğin yanı sıra salonunuza özgünlük ve farklı bir dekor da kattığını söyleyebiliriz.Çoğu insan evinde farklı ve özgün mobilyalar kullanmak ister.Eğer siz de bunu istiyor ve aynı zamanda kullanışlı olsun istiyorsanız yemek ve bilardo masası olarak kullanılabilen bu masalar sizin için fazlasıyla ideal bir masa çeşidi olacaktır.

Bilardo Yemek Masası Modelleri

Yukarıda sizin açılınca yemek masası olan bilardo masası modelleri sunduk.

Fusion table, hem yemek masası, hem bilardo masası

 

Işten yorgun argın geldiniz ve canınız birkaç arkadaşla bilardo oyanamak istiyor. Fikir çok iyi ama yorgunsunuz ve bilardo klübüne gitmek istemiyorsunuz, çözüm ne olabilir ? Evde bilardo oynamak tabii ki ! Yer mi kaplıyor bilardo masası ? Eşiniz tamamen karşı mı ? Merak etmeyin, eşinizin bile hoşuna gidecek bir çare önereceğim. Bir yemek masası öneriyorum. Ya bilardo diyeceksiniz. Işte işin pratik, akıllı ve orijinal tarafı bu. Salon dekorasyonu için ideal, hem modern, hem dizayn fusion table masanın ek fonksyonnu bilardo masasına dönüşmesi. Yemek masası dediniz, yemek masası oldu, bilardo masası dediniz, bilardo masası oldu, dizayn dediniz, dekorasyon dediniz, size salon dekorasyonunuza uygun dizayn bir takım oldu… Soru / Cevap oynumu bititriyorum ve bilardo oynamaya gidiyorum bende !

 

 

Yemek bitti ve masa toplandı, misafirlerle bilardo oynama vakti geldi. Yemek masasını bilardo masasına çevirmeniz saniye sürdü. Oyun başlayabilir şimdi! Ister iki kişi, ister dört kişi, ister bütün aile oynayabilirsiniz.

 

Bilardo yemek masası

 

 

Bu masaların fiyat olarak hangi seviyelerde olduğunu merak ediyorsanız bununla ilgili de bilgi vermeye çalışacağız.Aslında fiyatın biraz da boyutuyla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.Oldukça geniş yemek ve bilardo masalarında fiyat tabiki artıyor.Ancak, sıradan masalarla arasındaki farkı merak ediyorsanız, elbette ki fark var ama bunun bir uçurum olduğunu söylemek yanlış olur.

 

Buz bilardo masası

Bu fikir aslında eğlence ve farklı bir tasarım olması amacıyla hayata geçirilmiştir.

 

Bu masa buz heykel olarak da adlandırılır ve üzerinde de bilardo oyunu oynanmaz. Çok zor ve uğraştırıcı bir set olduğundan yapımı da son derece ince ayrıntılar içermektedir. Buzlar çeşitli aletler kullanılarak istenilen şekil ve kıvama getirilmekte ve bu masa oluşturulmaktadır.

 

 

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

 

Bilardo yemek masası

 

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

Bilardo yemek masası

 

Bilardo yemek masası

 


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bilardo Yemek Masası Modelleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın