Modern şömine dekorasyon modelleri

699 views

Bir evin dekorasyonuna görsel olarak göz alıcı bir güzellik sağlayan şömineleri siz de dekorasyonunuzda kullanmak istiyorsanız en doğru seçimi yapmak için bütün şömine modellerini iyi incelemelisiniz. Eğer evinize katacağı güzelliği en yüksek noktaya çıkarmak istiyorsanız seçtiğiniz şöminenin evinizle uyumu oldukça önemlidir. Eğer siz de dekorasyonunuza en iyi dekor olarak şömineyi seçtiyseniz en doğru kararı vermişsiniz demektir. Hem sizin için özellikle kış günlerinde fazlasıyla kullanışlı olacak hem de evinize kattığınız en harika şey olacaktır. Özellikle şöminelerden hoşlanan biri iseniz şömine kararınıza asla pişman olmayacaksınız.

Modern Şömine Tasarımları

Şömine deyince akla bir sürü model gelir. Her biri güzel bir görünüme sahip olsa da önemli olan en güzelini seçebilmektir. Tabi ki hangisini seçeceğiniz evinizin yapısıyla da alakalı bir durumdur. Örneğin; şömine için geniş bir alana sahipseniz bunu tamamen kullanmanızı tercih ediyoruz. Çünkü, şöminenizin boyutu ne kadar geniş olursa o kadar fazla görsel güzellik katacaktır. Eğer taş eve sahip olmasanız bile şöminenizin arka tarafına duvar kağıdıyla sağlayabileceğiniz taş ev figürüde sizi her zaman daha huzurlu hissettirecektir. Bunun dışında şömine dekorasyonunu daha da zenginleştirmek istiyorsanız şömine duvarınızın üst tarafına çeşitli aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Bu aksesuarların birbiriyle uyum içinde olması çok önemlidir. Bunun dışında şömineye uyum sağlayacak şekilde olmalıdırlar.

Hazır Şömine Modelleri

Çok kullanılan bir yöntem olmasa da evinde şömine imkanı olmayan bazı kişiler sanal şömine yapmayı deniyorlar. Ekranda açtıkları yanan ateş figürüyle evlerinde şömine havası hissediyorlar. Özellikle cafe ve restaurantlarda sıkça gördüğünüz bu yöntemi evinizde yapmak isterseniz de dekorasyonunuza gerçek şömine kadar olmasa da güzellik katacaktır.

Dekoratif şömine modelleri

Otet odalarının klasik yapısının dışına çıkan içinde şönine bulunan otel odaları tatil için ya da dinlenmeye gidilen otel odalarının daha da farklı bir hal almasına katkıda bulunuyor. Otel şömine modelleri otel odalarında hem şık bir görünüm hemde kullanışlı bir ısınma için son zamanların tercih edilenleri arasında yerini almakta. Ayrıca şömineler ufak odaların dekorasyonunda da kullanılmakta ve çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Günümüzde ısınma ihtiyacının farklı yöntemlerle çözülmesine rağmen özellikle otellerde müşterilerine romantizmi yaşayabilecekleri bir ortam oluşturmak için şömineler kullanılmaktadır. Klasik, modern, rustik veya özel şömine modelleri gibi bir çok seçenekle hem otel dekorasyonunda farklılık oluşturmaktadır.

Şömine firmaları bu durumda birbirinden farklı modern ve klasik tarzlarda şömine modelleri ile bu ihtiyaca cevap vermektedir. Gün geçtikçe gelişen bu sektör otellerdeki isteklere göre her türlü cevap verebilmektedir. Şömine modelleri otel odalarında kullanılabildiği gibi, ortak alanlarda da tercih edilebilmektedir. Müşterilerine zevkli ve sıcak saatler geçirmmek isteyen oteller farklı uygulamalarla şömine modelleri tercih etmektedir.

Şömineler kış aylarında özellikle göl ve nehir kenarlarındaki otellerin tercihi haline gelmiştir. Buna en basit örnek olarak İstanbul’a yakın bir tatil bölgesi olan Ağva verilebilir. Ağva otelleri çeşitli modelleri ile müşterilerine bu hizmeti vermektedir.

Koçtaş elektrikli şömine
Havaların soğumasıyla birlikte evinizin ısınmamasından mı şikayetçisiniz? Elektrikli ısıtıcınız veya katalitik sobanız evinizi ısıtmaya yetmiyor mu? Daha farklı bir ısıtıcı mı arıyorsunuz? O halde Koçtaş elektrikli ivory şömine tam da sizin aradığınız gibi bir ürün.
Elektrikli şömine kullanarak hem şöminenin zahmetinden ve masrafından kurtulur, hem de doyasıya keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen güvenli, dekoratif, kor ve çakıl taşı efektli… İster başında kahve için, ister kitap okuyun, ister televizyon izleyin. Ürün hoşunuza gittiyse hemen size en yakın Koçtaş mağazasına gidebilir, ya da ürünü Koçtaş’ın resmi web sayfasından sipariş verebilirsiniz. İyi gezintiler.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın