Modern yatak odası takımları

164 views

Modern yatak odası dekorasyonuna sahip olmak istiyorsanız, yatak odanızda kullanacağınız tüm mobilyaları dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Klasik ve eski görünümlü mobilyalardan vazgeçmeli, klasik seçseniz bile son derece modern bir görünüme sahip olmasına özen göstermelisiniz.

Modern dekorasyonlar aynı zamanda lüx bir görünümü de sağlayan yatak odalarıdır. Son teknoloji kullanılarak hazırlanan ve konforu üst planda tutulan mobilyalarla donatılan yatak odası modelleri sizi hep rahat ettirecek, güne her zaman dinlenmiş olarak başlayacaksınız.

Modern Yatak Odası Modelleri

Kelebek İlia Yatak Odası Takımı

İlia Yatak Odası Takımı
Yeni nesil bir tasarıma sahip olan ilia yatak odası takımının her modülünde farklı sürprizler yer almakta. En küçük ve dar mekanlarda bile kolaylıkla uyum sağlayacak olan bu model modern çizgileri ve rahatlığıyla oldukça dikkat çekmekte. Bu modeli almak isterseniz 6.200 TL vermeniz gerekmekte. Taksit seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

En iyi modern yatak odası dekorasyonunu hazırlarken fikir almak istiyorsanız en büyük yardımcınız bu yazı olacaktır. Size verdiğimiz tavsiyelerle başarılı bir dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Modern yatak odanızın mobilyalarını seçerken tabi ki ilk olarak en önemli mobilyanız olan yataktan başlamanız gerekiyor. Yatağınızın son derece rahat ve konforlu olması birinci kriterdir. Görünümü ne kadar güzel olursa olsun sizi rahat ettirmeyen bir yatağın olduğu dekorasyon başarısız bir dekorasyondur.

Başlığın ve yatak görünümünün şık bir görünüm oluşturmasına dikkat etmelisiniz. Bu oldukça önemlidir. Yatak seçimini kesin olarak yaptıktan sonra diğer mobilyaların renklerinin yatağınıza uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, kırmızı bir yatak seçimi yaptıysanız dolap renginiz ya kırmızı ya da beyaz renge sahip olmalıdır. Hepsini kırmızı renk seçmektense birbirinin tamamlayan iki rengi sıklıkla kullanmanız muhteşem bir dekorasyon meydana getirecektir. Perde seçimini kırmızı yaparken, halı rengini beyaz yaptığınızda siz de uyumun göz alıcı olduğunu görebilirsiniz.

Kelebek Monema Yatak Odası Takımı

Monema Yatak Odası Takımı
Modern çizgilerln ve klasik bir tasarıma sahip olan monema yatak odası takımı; komodin,şifonyer,aksesvar dolabı, raf, dolap ve karyoladan oluşuyor. Bu muhteşem ürün estetik açısının yanı sıra temizlik konusunda da oldukça kolaylık sağlamakta. Bu modeli indirimli fiyatına 7.490 TL’ye alabilir taksit seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Yatak odasında kullanılan tv’lerde modern bir dekorasyona katkı sağlamaktadır. Eğer siz de televizyon seyretmekten hoşlanıyorsanız yatak odası dekorasyonunuza tv ekleyebilirsiniz.

Yeni ve şık yatak odası takımlarıyla karşınızdayız. Doğtaş Mobilya’nın birbirinden güzel,birbirinden konforlu ve rahat yatak odası takımları gözlerinizi kamaştıracak. Hanımların rüyalarını süsleyen bu takımlar şu günlerde indirimde ve çok cazip fiyatlarla sizleri bekliyor.

Ülkemizde yatak odası deyince akla ilk gelen firmalardan biri de yataş mobilyadır. Firma yeni yılda yeni model yatak odaları ile karşımıza çıkıyor.Ürünlerinde sürekliliği ve yenilikleri kullanmasını çok iyi bilen yataş, mobilya sektörüne yön veren firmalardan biri ve her sene başında çıkarttığı yatak odası takımları ile göz dolduruyor.

Fiyat açısından da oldukça uygun olan marka, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, sadece görsellik açısından değil, sağlıklı bir uyku çekmeniz açısında da sizlere bir çok avataj sağlamakta.

İstediğiniz her renk ve her model ile karşımıza çıkan bu takımlara sahip olmak kim istemez. İşte size yata odası takımları;

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın