Çalışma masası modelleri

710 views

Çalışma masası çalışan her birey için en önemli ihtiyaçlardan bir tanesidir. Klasik çalışma masası modellerinden modern modellere kadar pek çok konsept çalışma masası kullanıcıları için sunulmuş harika tasarımlar olarak bilinmektedir. Kimisi klasik model vazgeçilmezim derken ; kimileri rahat olsun da her yerde çalışabilirim fikrine sahiptirler.

Ders çalışma masası modelleri

Çalışma masası modelleri, çalışmanızda verim almanız için size ve tarzınıza uygun bir model olmalı. İş performansınızın çok yüksek olması çalışma alanınızın rahatlığıyla doğru orantıdadır.

Çalışma masasında renkler sizin psikolojinizi etkiler. Siyah ve beyaz sade ama şık görüntüsüyle çalışma ofisinize görsel bir etki etmektedir. Fakat kırmızı gibi renkleri en azından raflarınızda kullanırsanız çalışma ortamınıza hem şık hem de sıcak bir hava yaratmış olursunuz. Renklerin doğru kullanılması çalışma performansınıza olumlu yönde etkiler.

Çalışma masası çeşitlerine bakıldığında seçerken portatif ve kullanışlı olmasına dikkat etmek gerekir. Çekmecelerin sayısının çokluğu sizin bir çok evrağınızı içine alacağından masanızın üstü her zaman toplu durmasını sağlar.

Modern çalışma masası modelleri

Çalışmalarınızda verim almak ve huzurlu bir çalışma alanı yaratmak için çalışma masası ve sandalyesinin işlevsel, konforlu ve ergonomik olmasına özen göstermelisiniz.
Çalışma masası modelini belirlerken çalışma alanınıza uygun boyutta masa seçmelisiniz.
Bütün gün masa başında geçirerek çalışıyorsanı çalışma masası sandalye modelini bel ve sırt sağlığına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Çalışma masası sandalyesi ile birlikte bir bütündür. Ders çalışma masası modelleri ile yeni tasarımlar yanı sıra oldukça farklı modelleri ve ölçüleri ile de çok fazla çeşit bulabilirsini. Çalışma masaları oldukça önemlidir. Çocukların yada büyüklerin önemli zamanlarını geçirdiği mekanlar diyebiliriz. Diğer yandan rahat olması da önemlidir. Ergonomi ile modern çalışma masaları da bir arada bulunabilir.

Genç çalışma masası fiyatları da modelleri gibi farklı farklıdır. IKEA, Koçtaş, Tekzen yada diğer mobilya firmalarından modellere bakabilirsiniz.

Duvara monteli ahşap renkli güzel bir çalışma masası. Bu model aynı zamanda kitaplıklı çalışma masasıdır. Ofis için ideal olan bu mobilya örneği, evlerde genç odalarında da kullanılabilir. Modern tasarımların ön plana çıktığı kitaplıklı çalışma masası çekmece, raf, dolap ve çalışma masalarından oluşuyor.

Çalışma masası seçimlerinizi yaparken aynı zamanda rahat ve pratik kurulabilme özelliğine sahip modeller arasından seçim yaparak odanıza hem modern bir hava katabilirsiniz; hem de bu çalışma masalarını çok pratik kurabilme özelliğinden faydalanabilirsiniz.


2019- 2020 çalışma masası modelleri arasında yer alan duvara mont edilebilme özelliğine sahip çalışma masası modelleri de çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller hem daha kullanışlı hem de daha az yer kaplamaktadır. Çok kullanışlı olan bu modeller kitaplarınızı yerleştirdiğiniz zaman odanıza muntazam bir düzenlilik katmaktadır. Çalışma masası modelleri arasında aynı zamanda çok ilginç modellerde bulunmaktadır. İlginç çalışma masası modelleri değişiklik arayan kişilerin tercih edecekleri modeller arasında yer almaktadır. Bu modellerde bilgisayarınızı koyabileceğiniz yer haricinde masanızda çalışmak içinde yer kalmaktadır. Ve kitaplarınızı da koymanız için kütüphane görünümü veren ayrıntılar duvara mont edilmiş bir biçimde göze çarpmaktadır. Bazı çalışma masası modellerinde hem çalışma amacınıza hizmet eden masa bulunmaktadır; hem de kitaplarınızı koymanıza yardımcı olacak bir kütüphane yer almaktadır. Çalışma masası tercihinizi ister kütüphanesi bulunanlar arasından yapın; isterseniz sadece masa kullanışlılığı saplayan modeller arasından yapın. İşinizi gördükten sonra hangi modeli seçtiğinizin bir önemi yoktur. Yeter ki size hitap eden bir model olsun.

Artık çalışma masası almak çok kolay. N11, Gittigidiyor, Koçtaş, Evmanya, Evidea, Hepsi burada, İkea gibi firmaların web sayfalarından online olarak sipariş vererek ders çalışma masası sahibi olabiliyorsunuz. Tabii bizim tavsiyemiz ürünü görerek almanızdır. En azından çalışma masası sandalyesine bir kere dahi olsa oturmanızdır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın