Daybed yatak kanepe modelleri

12.780 views

Dekoratif daybed karyola kanepe modelleri son yılların modası olan mobilya modelleri arasında gelmektedir. Evinizin güneş alan en güzel bölümüne bu tarz kanepeleri yerleştirerek hem keyifle çayınızı yudumlayabilir hem de dekoratif  yatak olarak bu mobilyaları kullanabilirsiniz. Daybed divan yatak kanepeler ahşap olduğu için hem sağlıklı ve hem de şık görünüme sahip. İsterseniz direk olarak natural ağaç desenlerinden sipariş verebilirsiniz. Yani üzerinde bir beyaz, krem tarzı boya olmadan da kullanabilirsiniz. Fakat beyaz daybed modelleri çok şık duruyor. Alt kısımlarında çekmeceli olması hem hoş bir tasarım oluşturuyor ve hem de evdeki fazlalıkları kaldırmanıza yardımcı oluyor.

Daybed yatak fiyatları 2000 TL’den başlamak üzere satışa sunuluyor. Kimi zaman yapılan indirim ve kampanya dönemlerinde fiyatlar aşağı doğru seyretse de kaliteli bir ürün almak isterseniz taban fiyatlar bu seyirlerde. Tabii ahşap daybed yatak ve metal olmak üzere iki kısma ayrılan bu kanepe divan modellerinin fiyatları da kullanılan malzemeye göre değişiyor. Üzerindeki işleme, sünger ve kılıf kalitesi daybet yatak fiyatlarını 5000 TL’ye kadar çıkarabiliyor.

Daybed Divan Nerede Satılır?

Aşağıdaki modelleri incelemeden önce size bazı bilgiler verelim. Sonra farklı renk ve desenlerde tasarlanmış karyola modellerini inceleyebilirsiniz. Bu tarz ürünler iki kısımdan oluşuyor. Metal ve ahşap olarak üretiliyor. Eğer ahşap ürün sipariş vermek istiyorsanız imalatçı olarak özel ölçü sedir siparişi yapan Şark Dekorasyon ile irtibata geçebilirsiniz. Firma İstanbul’da üretim yapmakta olup Türkiye’nin bütün illerine daybed kanepe satışı yapmaktadır. Firmanın resmi web sayfası: www.sarkdekorasyon.com

Kendinize özel bir köşe yapmak istiyorsanız 2020 modelleri tam da size göre olacaktır. Tarz koltuklar arasında yer alan bu mobilyaları daybed çocuk odası yatak modellerinde de kullanabilirsiniz. Çocuklar için hem geniş ve rahat bir yatak olacak ve hemde odaya farklı bir hava katacaktır. Son yıllarda mobilya çarşılarında bu tarz ürünleri bolca görmeniz mümkündür.

Daybed Karyola Divan Kanepe Modelleri

Daybed karyola kanepe üzerinde sırt kısımlarında farklı renklerde kırlentler kullanabilirsiniz. Ayrıca yatak örtüsü olarak ta çeşitli kumaşları harmanlayarak görsellik açısından kullanım sağlayabilirsiniz. Bu modellerde size tavsiyemiz sünger yatak kullanmanızdır. Yaylı yataklar hem sağlık açısından uygun değildir. Hem de bir zaman sonra ses çıkarıyor. Bu sebeple fermuarlı yıkanabilir bir kumaştan yapılmış minder kullanırsanız uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız.

Hem kirlendiğinde de yıkanır bir minder sahibi olursunuz. Daybed divan kanepelerin sırt yaslama bölümü ise genellikle ahşap ya da ferforje malzemeden dizayn edilmektedir. Siz de en beğendiğiniz malzeme ile bu farklı tasarım kanepeleri evinizde kullanabilirsiniz. Metal aksamlardan hoşlanmıyorsanız resimde görüleceği gibi ahşap yatak kanepe modelleri de var.

Daybed genç odası yada çocuk odası için sedir divan modelleri çekmeceli satılıyor. Burada yayınladığımız karyola yatak modelleri aynı zamanda kanepe olarak da kullanıma uygun.

Çekmeceli daybed yatak modelleri eşya saklama konusunda size oldukça fayda ve yer sağlayacaktır. Daybed kanepeleri yatak olarak kullanacaksanız eğer bu çekmeceli modelleri kıyafetleri saklamada kullanabilirsiniz. Özellikle büyüyen bebekleriniz için oldukça ideal kanepe yataklar arasında daybed mobilya modelleri gelmektedir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın