Değişik masa ve tavan lambaları

423 views

İlginç masa lambaları konulu yazımıza hoş geldiniz.

Aydınlatıcı deyince aklımıza lamba ve avize modelleri geliyor. Evlerde az para harcayarak odaya güzel bir hava katmak adına en etkili eşyalardan biri de aydınlatma ürünleri ve avizelerdir. Tabii bu ürünler gelişen teknoloji sayesinde ekonomik, az elektrik yakan, yerli ve çin menşeili, led ampül yada lamba olarak geçen türler de vardır. Avizeler krom kaplama, pirinç ve alüminyum, ahşap ham maddesinden yapılabiliyor. Bu ürünler salon, oturma odası, çocuk odası, genç odası ve ofisler için ayrı şekilde tasarlanmış olarak satışa çıkıyor. Kalitesine göre lamba fiyatları değişebiliyor.

Lambalar hayatımızda ki en mühim aydınlatma araçları. Esasında ilginç herhangi birşey içerisinde yakıt benzeri yanıcı bir maddesi meydana iştirak eden ve elektriksiz olmadan bir işe yaramayan temel benzeri sandığınız aletlerdir düşündüğümüz süre . Çeşitli çeşitli bir sürü çeşitli bir birinden farklı bazen akıla dahi gelmeyen yepyeni , yepyeni , çeşitli , çeşitli icatları,figürleri olanlar lambalarımız. Bir zamanların yalnızca aydınlatma araçlarıydı mumlar,sonra gaz lambaları ve daha sonra normal ele göze alışkanlık haline iştirak eden standart lambalar. Her geçtiğimiz gün yepyeni ürünler çıkmakta bildiğiniz benzeri . Bazen neyi alacağınızı,ne yapacağınızı şaşırırsınız. Uzunca lafın kısasına gelirsek şayet evet hayatımızın en mühim bilgi kaynağı ışıklarımız. Evlerinizi aydınlatmak için olağan lambalar mahaline ilginç lambalarıda severiz çoğu süre . Ve evet dediğim benzeri daha evvelki yazımda da,bir takımlarının temizlenmesi pratik değil bazılarının ise pratik olsada illa en güzelini sever alırız kendimize. Bu yazımızda sizin için farklı masa lambaları ve masa lambası modelleri hazırladık. Aşağıdaki foto galeride birçok ilginç masa örnekleri bulunuyor.

Değişik Masa Lambası Modelleri

Resimleri tam boy rastlamak için lütfen üstlerine tıklayın.

Değişik tavan lambası modelleri

Evlerinizde yada evlerinizin herhangi bir odasında klasik görünümden uzaklaşıp hem etrafınızı aydınlatmak hemde farklılık katmak ister misiniz? Daha modern durmasını yada daha sıra dışı bir aydınlatıcı ile evlerinizde,odalarınız da kim istemez? Çok farklı sıra dışı ve hatta tarzın da ötesine çıkan farklı dekorasyon ve dizaynları ile hem evlerinizin odalarını daha başka hemde daha modern kılan bu lambaların çok daha değişik modellerinide bulabilirsiniz. Küçük bir ampulün en büyük halinde düşünülen ve bir küme şeklinde dekore edilen tavan asma modelleri ile farklılık yaratabilirsiniz. Yada Daha farklı modern çiçek şeklinde bir köşe lambası ilede evinizin bir köşesini aydınlatabilirsiniz.. Çok değişik ve sıra dışı olan bir başka lamba modelimizde ki galerimizde göreceksiniz,sanki bir dürümcünün ocak başı tipine benzer gibi oldukça değişik bir tavan lambası ilede tarzınızın ötesinede geçebilirsiniz..

Bir birinden farklı bu aydınlatıcılar isterseniz kristal sarkıtmalı lambalar ile isterseniz daha geometrik şekiller ile veya daha uçuk olan yine beyaz yuvarlak ve geometrik şekil gibi görünen üstünde minik beyaz fareleri ile süslenmiş sıradışı bir lamba ilede evinizin dekorasyonuna ek bir malzeme katabilir,daha çağdaş avize gibi duran ama aslında uzun zincirler ile dizayn edilerek avize şekli verilmiş daha yapıcı ve muhteşem bir tavan aydınlatma aracıda kullanabilirsiniz.. Modern lambalar,sıradışı lambalar,renkli lambalar,modern avizeler,sarkıtlar,aydınlatıcılar,değişik lambalar,masa lambaları,farklı ışıklandırmalar,trend aydınlatıcılar.. Günümüzde hala çok daha farklı modelleri bulunuyor çok daha farklı ve sıradışı, modern masa lambalarına kadar.. Bu yüzden eğer sizlerde odalarınızın normal bir aydınlatma dışında hemde göze çarpıcı bir model arıyor iseniz galerimize bir göz atmanızı öneririm..

Led masa lambaları bulunan bu galerimiz sizin için faydalı olmuştur umarız.

Farklı ve çağdaş meydana iştirak eden lambalar son zamanlarda çoğalış bir sürü seçim edilmekte. Çağdaş sehpa lambaları, asma lambalar, tavan lambaları, farklı lambalar, ilginç lambalar.. Metal renkeri veya altın sarısı lambalar veya avizeler klasikleşmiş olsada bundan ardından ne türlü ne biçimde ne türlü bir çeşitli tasarım içerisinde meydana geldiğini fotoğrafları gördüğünüzde daha sıkı anlayacaksınız. Dekorasyon açısındanda hemde görsellik tarafından da çok göz müşteri ve göze batan ürünler. Sizler evlerinizde çılgınca ve çeşitli herhangi birşey inşa etmek isterseniz veya uçuk kaçık herhangi birşey olmasını dilerseniz çeşitli dizaynlardaki lambalara bakabilirsiniz. Tavan asmalı ve farklı sehpa lambalarının yanında ayaklı yerden biten çağdaş lambalarına civarı ve daha fazlası var. Evlerinize farklı bir gökyüzü farklı bir davranış sergilemek isteyenler için bir kaç imaj paylaşacağım. Gördüğünüz modeller dışarısında surat binlerce çeşitli sade ve deli dolu lambalar inceleyebilirsiniz . Siz ne türlü bir şey isterseniz isteyin her türden her biçimde ilginç lambaları her yerde inceleyebilirsiniz . Çeşitli , farklı ve çılgınlık sevenler için ideal olabilmektedir .

İlginç tasarımlara sahip masa lambası ve tavan lambaları daha çok ikea, Koçtaş, Tekzen, Bauhaus gibi firmalarda satışa çıkıyor. Fakat N11, Vivense, Evidea gibi web sayfalarından da online satın alabiliyorsunuz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın