Modern lüks ev tasarımları

627 views

Lüx evlerin modern tasarımları denilince akla muhteşem bir dekorasyon gelir. Ancak evinizde ne kadar lüx eşyaları kullanırsanız kullanın dekorasyon konusunda uyumu yakalayamazsanız lüxlük asla muhteşem bir görünüme yetmeyecektir. Lüx bir dekorasyonu kusursuz bir şekilde yapmak istiyorsanız belki biraz zorlanacaksınız fakat sonunda tüm bu zorluklara değdiğini göreceksiniz.

İç dekorasyon ve iç mekanlarda oluşan fazla kalabalık dekorların evlere gelerek dinlenmek isteyenler için sıkıcı olabilir. Bunun yanı sıra tv izlemek yada stres atmak için kullanılan bu alanların daha ferah olması önemlidir.

Evlere gelince dinlenmek isteyenler için sade tasarımlar uygun olacaktır.

Her zaman pozitif enerji verecek tasarımlardan bazı örnekleri sizler için sunuyoruz. Bunun yanı sıra duvar renkleride yeşil ve mavi tonlarında olması dinlendirici olacaktır.

 Modern Lüks Ev İçi Dekorasyonu

Lüx evlerin modern tasarımlarında kullanılan mobilyalara gelecek olursak, son yılların trendlerinde oldukça değiştiğini söyleyebiliriz. Dekorasyonunun en önemli mobilyası olan koltuk takımlarında biz lüx dekorasyonlar için deri koltuk takımlarını tavsiye ediyoruz. Hem konfor açısından hem de lüx görünüm açısından en ideali olan deri koltuk takımları beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Eğer geniş bir salona sahipseniz salon tavanlarında ışık tasarımları da hem farklılık hem de lüx bir görünüm sağlıyor. Üstelik maliyetinin çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz.

Ancak eğer dar bir salona sahip iseniz ışık tasarımları odayı daha da dar göstereceği gibi çok da güzel durmayacaktır. Bunun dışında lüx ev tasarımlarında televizyon seçiminin önemi büyüktür.Büyük ekranlı televizyonlar sehpa üzerinde bırakıldığında hem boşuna yer kaplamakta hem de güzel bir görünüm sergilememektir. Bunun yerine tv’lerinize duvar monteli tv ünitesini tercih etmenizi öneriyoruz. Üstelik diğerine göre çok daha lüx bir görünüm sergileyecektir.

Lüks Ev İçi Mobilya Tasarımı

Lüx ve modern ev tasarımlarında çok fazla renk kullanıldığını söyleyemeyiz. Biz de tavsiye olarak siyah-beyaz veya yine bu renklere yakın koyu renkleri tercih ediyoruz. Derinin ve teknolojik ürünlerin sıklıkla kullanıldığı bu tasarımlarda açık renklere pek yer verilmediğini görüyoruz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın