Dekoratif elbise askısı modelleri

790 views

Elbise askısını bir çok farklı tarz ve modelde kullanabilirsiniz. İster bir duvar askısı olarak isterseniz giysi askısı modeli olarak el işi kaplama ile dekorasyona renk katabilirsiniz. 2020 dekoratif elbise askısı modelleri galerimizde de el işi olarak yapılan modelleri, duvar için yapılan askı modelleri ve daha farklı askılık fikirleri yer almaktadır. Gömme dolap modelleri evlerinizin alandan tasarrufu için kullanılır. Evlerinizin dizaynında gömme dolaplarda modern görünümlü dolap çeşitleri elde edebilirsiniz. Buna göre gömme dolaplarda örnekleri sizler için veriyoruz.

Elbise askılığı modelleri

Eğer evinizdeki elbise dolaplarınızı gömme dolaplar ile değiştirmeyi planlıyorsanız daha hoş görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca gömme dolaplar sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Birçok firma size gömme dolap konusunda bir çok seçenek sunabilir. Gömme dolap siparişi vermeden önce tasarımları gözden geçirin ve en uygun olanı alın. Trikolarınız çoksa eğer geni çekmeceli olan dolap modellerine bakmalısınız. Abiye elbiseler ve takım elbiseleriniz varsa eğer askılık ekstradan gerekecektir. Dolaplarınızı sipariş usulüne göre çalışan firmalara yaptırabilirsiniz.

Gömme dolaplarınızın kapaklarına hoş aynalar kullanarak daha dekoratif görünümler elde edebilirsiniz. Yatak ve yemek odası takımları küçükse eğer gömme dolaplar alanların dar olduğu yerlerde daha iyi çözümler sağlar. Ayrıca tavan arasında oturuyorsanız eğer çatı ölçüsüne göre de gömme dolaplar yaptırabilirsiniz. Kendinize şık askılık modelleri ile birbirinden çeşitli askılık seçeneklerini yaratabilirsiniz. Giysi askılığı modelleri evin hemen hemen her yerinde dekorasyon parçası olarak kullanılabilir.

Klasik gömme dolaplar yatak odalarında kullanılır ve ahşap işlemeler ile ahşapa yer verebilirsiniz. Daha modern yatak odaları için ise sade tasarımlı olan gömme dolaplar kullanabilirsiniz.

Duvar askısı modelleri

Gömme dolaplar sayesinde sizinde evlerinizde yer yoksa eğer bunları duvar içine monte ederek yerden tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca da eşya ayda başka diğer her türlü fazlalıklrı gömme dolaplara saklayabilirsiniz. Gömme dolaplar ile birlikte hayatınız daha da kolaylaşacaktır. Bunun için bazı gömme dolap modellerine göz atalım . Elbise askısı modelleri renkli ve desenli bir kaplama ile daha renkli ve güzel görünebilir. Hem maliyetsiz hem de evde kendinizin yapacağı bu yaratıcı fikirleri kısa zamanda yapabilirsiniz. Dekoratif askılık modeli için öncelikle ahşap bir askılık bulun bu askılık evde eskiden kalan bir askılık olabilir. Üzerine yine evde ki artan kumaş parçasından bir kaplama yapabilirsiniz. Üzerini boncuklar ile kaplayabilirsiniz. Dekoratif askılık fikirleri olarak askılıklara küçük metal parçalar ile takı askılığı yapabilirsiniz.

Modern evlerin vazgeçilmezi modüler portmantolardır.

Modüler partmantolar hem tasarımları hemde kullanışlı olmalarıyla birlikte modern evlerin vazgeçilmez dekorasyon fikirleri arasında yerini almış görünüyor. Modüler portmantolar evlerinizde hem estetik hemde kullanışlı ortam hazırlar.

Modüler portmanto modelleri, askılık, ayakkabılık, dolap ve aynadan oluşmaktadır. Şık tasarımının yanında kullanım kolaylığıyla da beğeni toplamaktadır. Özellikle evlerin antre dekorasyonunda büyük öne taşımaktadır. Askılıklar hol dediğimiz kısımların en güzel dekoratif ürünleridir. Tasarım aşamasında kullanıcısının her türlü ihtiyacı göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Bu sayede tüketicilerin hem göz zevkine hem de kullanım rahatlığına hitap etmektedir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın