Dekoratif mutfak saatleri

471 views

Mutfağını sevenler için ilgi çekici mutfak tasarım fikirleri vermeye devam ediyoruz. Mutfağına önem veren insanlar devamlı olarak farklı tasarım şekillerini denemektedir. Mutfağımızın güzelliği bir çok kriterle bağlantılıdır. Örneğin mutfağımızdaki dolaplar, beyaz eşyalar, mutfağımızın halısı, mutfak masası ve bir çok şey mutfağımıza güzellik katar ya da hoş görüntüyü engeller…

Dekoratif saat resimleri

Uçan kelebek figürlü modern farklı saat modeli. Parçalanmış siyah bir saatin üzerinde beyaz akrep ve yelkovan. Rakamlar belirsiz görünüyor. Parçalanan siyah saatten ayrılan uçuşan kelebek figürleri güzel bir tasarım sunuyor.

Bazen de olur ki ufak bir detay mutfağınıza mükemmel bir görünüm katar. Mini süs ürünleri, ufak bir mutfak eşyası bunlardan biri olabilir. Hiç mutfağınızın duvarlarını gözünüzün önüne getirdiniz mi ? Acaba eksik bişey var mı diye ? Mutfağınızı mutfağa yakışır şekilde titiz bir şekilde donattınız ve güzel bir manzara ortaya çıktı bunu güzel bir saatle süslemek ister misiniz ?

Kelebek duvar saati modelleri

Mutfağınıza alacağınız saat mutfağınıza güzellik katacaktır ve yemek pişirirken dakika tutanlardansanız size yardımcı olacaktır . Eğer bu saati farklı saat modelleri içinden seçerseniz hem tasarım olarak yerinde bir hamle yapar, hem de dikkat çekici bir saatiniz olur. Mutfağınıza saat alacağınız zaman seçiminizi mutfak dolabınızın rengine göre yapmanızı size mutlaka tavsiye ediyoruz. Renk uyumu her yerde önemli olduğu gibi burada da çok önemlidir bu yüzden mutlaka mutfağınızdaki diğer eşyalarla uyumlu bir mutfak saati seçmelisiniz. Yeni moda ürünlerde genelde içerisinde güzel görseller olan saatler mevcuttur. Örneğin içerisinde mutfakla ilgili görseller olan bir saat mutfağınıza güzellik katacaktır.

Saatin etrafında iri ve değişik boyutlarda rakamların olduğu bir saat modeli. Saatin iç kısmı standart bir tipe sahip olup zemin rengi beyaz.

Çılgın kuşlar oyununu bilmeyen yoktur. Bir zamanlar hemen her akıllı telefonun bir numaralı oyunu idi. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de oynuyordu. İşte o kuşlar saat modelinde yer alıyor. Çocuk ve genç odaları için ideal bir saat modeli diyebiliriz.

Saatin gövdesi bir akvaryumu anımsatıyor. Saatin içinde sanki balık yüzüyormuş gibi hava verilmiş. Fakat saat zemin renginin beyaz tercih edilmesi yanlış. Açık mavi yapılsaydı daha fazla suyu anımsatırdı. Bu modern saatin üzerinde akvaryumdan balığı yakalamak isteyen bir kedi motifi bulunuyor.

Açık renkli mobilyalardan dekor edilmiş bir mutfağınız bulunuyorsa bu model tam size göre. Mutfak için saat renkleri arasında hem farklı ve hem de dekoratif bir model.

Dekoratif saat resimleri arayan ziyaretçilerimize sunabileceğim güzel bir saat modeli. Siyah renkli bir duvarda gün gibi parlayacak güzel bir saat.

 

Mutfağınız için saat alırken saatin boyutu da çok önemlidir. Bizim tavsiyemiz duvarda fazla yer kaplamayacak çok da küçük olmayan şık bir saat tercih etmenizdir. Son zamanlarda piyasaya çıkan şirin görünümlü özel kesimli saatlerde ilgi odağı olmuştur ve mutfaklarınız için ideal bir seçenek olmuştur. Ayrıca saat seçiminizi yaptıktan sonra saatiniz için saat pili almayı ihmal etmeyin. Saatler genellikle standart boy kalem pil tabir edilen pil ile çalışmaktadır. Size tavsiyemiz kaliteli ve uzun ömürlü bir pil tercih etmenizdir. Kalitesiz piller kısa zaman sonra biter ve akma yapar bu durum saatinizin arızalanmasına neden olabilir. Bu yüzden mutlaka kaliteli uzun ömürlü pilleri tercih etmelisiniz.

Dekoratif mutfak saatleri nasıl olur? İşte bu resimdeki gibi. Mutfak deyince akla tabii çatal bıçak tabak tencere gibi eşyalar gelir. Bu model de renkli kaşıklardan ve çatallardan oluşturulmuş güzel bir mutfak saati. Hem dikkat çekici ve hem de şık.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın