Dekoratif renkli sandalyeler

739 views

Ev ve ofislerinizde daha renkli dekorasyonlar yapmaya ne dersiniz?

Evleriniz de ofisleriniz de ya da işyerileriniz de renkli sandalyeler ile daha canlı ve daha renkli bir dekorasyon yapabilirsiniz. Renkli sandalye modelleri ahşap yada metal sandalyeler ile hayatınıza renk katabilir.

Dekoratif renkli sandalye modelleri hem kullandıkları renkler ile hemde üzerlerin de bulunan figürler ile hayatınıza renk katacaktır. Dekoratif renkli sandalyelerde bir çok renk çeşidi mevcuttur. İstediğiniz rengi seçebilir ve satın alabilirsiniz.

Evlerinizde yapmış olduğunuz renkli ev dekorasyonlarında renkli sandalyeler oldukça işe yaracaktır. Evinizde küçük hareketler ile renk katmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Renkli ahşap sandalye modelleri

Mutfak dekorasyonunda artık işlevsel kullanım kolaylığı ve mimari olarak dekor edilmesi önem kazanmıştır. İsteyenlerde kendi zevkine göre mutfak dekorasyonu yapabilirler.

Bugün mutfaklar artık günlük yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Mutfakların dekorasyonuda  bu konuda önem kazanmıştır.Göze hoş gelen bir mutfak dekorasyonu misafirlerinizi etkileyecektir.Bu dizaynıda sandalye ve masa gibi diğer eşyalarınız tamamlayacaktır.

Güzel bir mutfakda güzel yemekler yapmak isteyeceksiniz… Mutfak güzel yemekler yapmak için hanımların  gözdesidir.

Mutfak dekorasyonunda eşyaların renk ile uyumları önemlidir. Ocak kısmı pencereye yakın olmalıdır. Mutfağın karşısında tuvalet yada banyo kapısı olmamalıdır. Evin arka cephesinde mutfak olmalı ve mutfak kapısında ise merdivenler olmaması önemlidir.

Bu sandalyeler tek renk yani pembe, kırmızı, mavi ve benzeri açık renklerde olabileceği gibi desenli olarak da tasarlanabiliyor. Dekoratif renkli sandalyeleri isterseniz yemek masanızda set şeklinde de kullanabilirsiniz. Bu da evinizi şenlendirir ve canlandırır.

Dizayn sandalye Daisy

Yaz geldi, hava çok sıcak ve sizi ferahlatacak bir şeyler arıyorsunuz, soğuk bir içecek gibi… ama hem oturup veya uzanıp hemde buzlu kola bardağınızı koyacak bir yer bulmanız gerekiyor değil mi ? Aramayı bırakın, hayallerinizdeki sandalyeyi buldum : Design Nobis tasarımcılardan sizzler için dizayn sandalye Daisy. Son derece tatlı ve iç açıcı renkleriyle, yuvarlak dizaynıyla siz şaşırtacak bu sandalye. Hem outrun ve dinlenin, hemde sodanızı içip içip ferahlayın. Daisy sandalyede bardağınızı koyacak bir yer var.

Aşağıda sizler için bir çok renk çeşidinin yer aldığı renkli sandalye modelleri isimli bir resim galerisi hazırladık. Renkli sandalyelerin yanında farklı tarz ve tasarımlar ile yapılmış sandalye çeşitleri de bulunmaktadır. İyi seyirler

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın