Farklı banyo tasarımları

231 views

Banyo haricinde evin diğer odalarında hemen hemen her sene yeni bir trend çıkarken veya değişik tarzlarda dekorasyon şekilleri sağlanırken banyo tasarımı senelerce aynı çizgisinden ödün vermiyordu.Ama son senelerde tabuları yıkmak üzere olduğunu görüyoruz.Evin diğer odalarındaki değişiklikten banyoda payını alırken diğer klasik banyo modellerine göre çok daha şık görünüm sergilediğini görüyoruz.Böylesine farklı banyo tasarımlarıyla hem banyonuzdayken daha eğlenceli vakit geçireceksiniz hem de kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Banyo dekorasyonu ülkemizde çok yaygın bir kültür değildir. Banyolar için çok fazla dekorasyon yapma ihtiyacı duymasak da son zamanlarda İKEA gibi yabancı firmaların ürünleri bu kültürün bizde de yaygın olmasına sebep oldu.

Farklı banyo tasarımlarında,banyoda kullanılacak olan dekor ürünlerinin farklı figürlerden oluştuğunu görüyoruz.Örneğin;diş fırçalığı,banyo dolabı pokemon gibi renkli karakterlerden oluşuyor.Hele ki küçük bir çocuğa sahipseniz bu tasarımlar çok hoşuna gidecek.Eğer içinizde bir çocuk varsa sizinde hoşunuza gidecek.

Eğlenceli tasarımlardan ziyade lüks tasarımlarda da yenilik görüyoruz.Örneğin; banyo dolaplarının led aydınlatmalarla süslenmesi,tavana cam monte edilmesi hep son senenin yenilikleri olarak görülüyor buy generic viagra online.Günden güne lüx ve konfor arayışı artarken banyo da hem bundan hem de değişik tarzlardan etkilenmeye devam ediyor.

Banyo Tasarımları

Kılozet takımları iç mekanlarınızla uyumlu olan en güzel desenlileri seçmek önemlidir. Diğer yandan banyo renkleriniz ile uyumlu olan örgülü yada düz klozet takımı modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca farklı renklerde en güzel klozet takımlarını şimdi bayanlar kendileri örüyor… Taş, Koçtaş gibi markaların da modellerine bakabilirsiniz. Klozet takımı modelleri banyo renklerinizle uyumu yakalayabilirsiniz. Bunun yanında ise banyo dekorlarından da banyo dolapları ve kalebodur fayanslar ile uyumlu olarak tercih edebilirsiniz.

2020 Banyo Modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın