Boy aynası modelleri ve fiyatları

1.217 views

Aynalar evimizin dekorasyonu için en önemli unsurlardan birisidir. Aynaları evimizin herhangi bir odasıyla bağdaştıramayacağımız gibi evimizin her köşesinde kullanabileceğimiz bir üründür.

Ev hanımlarının ve çalışan bayanların önem verdiği aynalar erkekler için de ayrı bir önem teşkil etmektedir. Ev içerisindeki erkek çocukları ve kız çocuklarıda içinde yani tüm aile fertleri için ayna önemli bir hale gelmiştir.

Boy aynası 2019  2019 Boy aynası modelleri Parçalı Boy aynası modelleri

Ayna ile dekorasyon
Ayna sadece tek amaç için kullanılıyor gibi düşünülse de aslında evlerimizin dekorasyonunda oldukça büyük bir öneme sahiptir. Aslında ayna hakkında ne biliyoruz diye düşüncek olsak pek bişey bilmediğimiz aklımıza gelir. Ayna ilk Murano’lu bir camcı ustası tarafından bulunmuş olup camın üstüne cıva ve varak karışımı uygulanarak yapılmıştır.

Geniş Boy aynası modelleri
Aynalar ev dekorasyonunda kullanılmasının pek çok avantajı vardır. Aynanın yansıtma özelliğinden dolayı özellikle küçük evlerde büyüklük hissi katar. Evlerin içini daha aydınlık gösterir ve bazı kusurları kapatır. Ayrıca şık bir atmosfer oluşturur.

Ayaklı Boy aynası modelleri
Aynaların şekli tarzınızı belirler. Geometrik şekiller evlerinizi modern gösterirken varaklı ve oymalı aynalar klasik tarzda dekore edilen evler için oldukça ideal modellerdir.
Evinizdeki ışık az ve istediğiniz gibi değilse daha aydınlık göstermek için uygun bir yere asacağınız ayna sıkıntınıza çözüm olur. Hem de şık bir görüntü yaratmış olursunuz.
Salon,antre, yatak odası, bnyo gbi evlerinizin bir çok yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir objedir aynalar. Şık, gösterişli ve dekoratif bir ayrıntıdır.

Sandıklı Boy aynası modelleri

Boy aynası Modelleri her geçen gün farklı model ve renklerle kendini yenilemektedir. Salon , yatak odası ve antreler için önemli bir öneme sahip olan boy aynaları evlerimizin olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Boy aynalarının istediğiniz ebatlarda ve modellerde bir çok çeşidi bulunmaktadır. Sizlere düşen istediğiniz tarzda evinizin dekorasyonuna uygun boy aynasını seçmek olacaktır.

Çerçeveli boy aynaları artık yerini modern aynalara ve dekoratif boy aynaları na bırakmıştır.

Boy aynası fiyatları ortalama 250 TL den başlayıp seçeceğiniz ürünün kalite ve ebatına göre değişmektedir.

Düz Boy aynası modelleri

2020 Boy Aynası Modelleri ve Fiyatları

Buradaki fiyatların güncel maliyetlere göre artış gösterebileceğini unutmayın.

Örneğin  Tekzen Mobilya Balkaya isimli boy aynası 2020 fiyatı: 49,90 TL.

Bir başka firmadan örnek verecek olursak, Evidea Modacanvas Hma183 Dekoratif Boy Aynası – 120×40 ebatlarında boy aynası normal fiyatı 170 TL iken firma 2020 kampanyası kapsamında ürünü indirimli olarak 69,90 TL ye satışa çıkarmaktadır. Tabii burada Tekzen Mobilyanın fiyatı için 50 TL, Evidea Mobilya ayna fiyatı için de 70 TL desek daha doğru olur.

Klasik Boy aynası modelleri

Aşağıda sizler için çeşitli firmaların boy aynalarını bir araya getirdik ve sizlere sunuyoruz.

Şık Boy aynası modelleri    İşlemeli Boy aynası modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın