Doğtaş İndirimli Yatak Odası Takımları

1.526 views

Doğtaş Yatak Odası Takımları

Doğtaş uzun zamandır mobilya sektöründe olan eski firmalardan bir tanesidir. Dünya’nın bir çok yerinde olan mağazasıyla ülkemizin en önemli markaları arasında yer almaktadır. Ayrıca Doğtaş yatak odası takımları ile evinize güzel bir görünüm katabilirsiniz.  Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza Doğtaş indirimli yatak odası takımları hakkında bilgi vereceğiz. Eğer ki bir yatak odası takımı alacaksanız Doğtaş’a uğramanızı tavsiye ederiz. Burada en büyük avantajınız çok fazla çeşit olmasıdır. Ayrıca Doğtaş fazla çeşit sunmasının yanı sıra kullandığı malzeme sayesinde de kullanıcıları büyülemeye devam ediyor. Aşağıda siz değerli okuyucularımız için bazı örnekler verdik. Doğtaş mobilya  Bıanco, Brıza, Casablanca, Clarissa gibi onlarca modelini 2021 yılında çıkardı. Şimdi bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza doğtaş indirimli yatak odası takımları hakkında bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan geçelim.

Doğtaş İndirimli Yatak Odası Takımları 2021

Doğtaş Bianco Yatak Odası Takımı

Bianco Yatak Odası Takımı
Kuğu kadar zarif bir tasarıma sahip olan bianco yatak odası takımı gerçekten tasarımı ile evinize ayrı bir hava katacak. Doğtaş trend collection tasarımı olan bu ürün, şıklığı ve konforu bir arada arayanlar için. Bu ürün, şifonyer, başlık, şifonyer aynası, komodin, sürgülü dolap, 6 kapaklı dolap ve karyoladan oluşmakta. Bu muhteşem ötesi ürünü indirim sayesinde 7.585 TL’ye alabilirsiniz.

Doğtaş Briza Yatak Odası Takımı

Briza Yatak Odası Takımı
Bu muhteşem ürün size Şaşırtıcı, fonksiyonel ve etkileyici ayrıntılarıyla beraber şık bir görünüm sunar. Antik meşe ve beyaz renklerinin kullanıldığı bu yatak odası mekanınızın daha ferah ve daha şık görünmesine yol açacak. Eğer ki bu modeli almak istiyorsanız indirimden yararlanarak 6.390 TL’ye alabilirsiniz.

Doğtaş Casablanca Yatak Odası Takımı

Casablanca Yatak Odası Takımı
Muhteşem bir tasarıma sahip olan casablanca yatak odası takımı; karyola, 2 kapılı sürgülü dolap, şifonyer, şifonyer aynası, komodin ve puf’dan meydana gelmekte. Gerçekten çok şık bir yatak odası istiyorsanız bu model tam size göre. Bu ürüne 8.855 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Doğtaş Clarissa Yatak Odası Takımı

Clarissa Yatak Odası Takımı
Clarissa yatak odası takımı 1950’lerden 1980’lere kadarki dönemin moda, sanat ve mimari anlayışını günümüzün modernliğiyle birleştirerek evinize ayrı bir ruh katıyor. Ceviz ağacının doğallığını yaşatan bu ürünü indirim sayesinde 7.890 TL’ye almanız mümkün.

Doğtaş Country Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odası Takımı
Bu muhteşem ürün doğadan örnekler kullanılarak, klasik ve modern çizgileri bir arada tutan süper bir tasarıma sahiptir. Country yatak odası takımı; karyola, şifonyer,şifonyer aynası, komodin, 5 kapaklı dolap, karyola başı, 6 kapaklı dolap’dan meydana gelmektedir. Depolama konusunda oldukça kullanışlı olan bu ürünü indirimli fiyata 7.250 TL’ye almanız mümkün.

Doğtaş Flat Yatak Odası Takımı

Flat Yatak Odası Takımı
Milano ceviz, hardal, koyu gri ve kumtaşı renklerinden meydana gelen flat yatak odası takımı adeta evinizinde ayrı bir hava katacak. Ayrıca depolama konusunda da oldukça kullanışlı olan bu yatak odası takımı; karyola, komodin, 2 kapaklı dolap, şifonyer ayna, şifonyer boy aynalıdan oluşuyor. Eğer ki bu modeli almaya karar verdiyseniz indirimi kullanarak 6.735 TL’ye alabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın