En şık dekoratif ayakkabılık modelleri

4.578 views

Bildiğimiz gibi evlerin olmazsa olmazlarından birisi dediğimiz zaman bunun içerisinde özen ile incelememiz gereken en önemli konulardan birisi de ayakkabıları koyacak modern bir tasarımın evde bulunmasıdır. Ayakkabılık modelleri ile alakalı olarak bu ilk paylaşımımız ve siz değerli okuyucularımızın evlerinde kullanmak isteyecekleri en kaliteli modelleri sizlere sunma amacı içerisindeyiz.

ayakkabi-dolabi-modelleri-13

En şık ayakkabılık tasarımları ile alakalı olarak bazı markaların özel tasarımlar yapması nedeni ile ortaya çok daha ilgi çekici seçenekler çıkıyor da diyebiliriz aslında. Fark yaratan bir detay denebilir.

ayakkabi-dolabi-modelleri-11

Ayakkabılık fiyatları ile alakalı olarak genel hali ile piyasa incelemesi yapılacağını düşündüğümüz zaman markalara göre hareket etmek her zaman için çok daha etkin seçenekleri sizlere sunar. IKEA, örnek olarak diğer firmalara nazaran çok daha etkin bir şekilde farklı tasarımlar üzerine eğilim gösteriyor ve ortaya çok iyi seçenekler çıkıyor da diyebiliriz sanırım.

ayakkabi-dolabi-modelleri-5

Dekoratif ayakkabılık modelleri her zaman için renk ve tasarım anlamında farklı seçenekler sunabilmelidir. Hali ile bu konu ile alakalı olarak markalar arasında kısa süreli gezintiler yapmak ve resimleri online olarak çok daha yakından incelemek yeteri kadar mantıklı bir hareket olacaktır. Türkiye genelinde akıllı adımlar atan markalar olduğunu da söylememize gerek yok sanırım.

ayakkabi-dolabi-modelleri-7

Yeni sezon ayakkabılık modelleri ile alakalı olarak yukarıda yer alan resim galerisi içerisinde sizler için en iyi örnekleri derleme amacı içerisine girdik. Türkiye genelinde bu ürünlere karşı eğilimin son derece iyi olması ile birlikte tahmin edebileceğiniz üzere ortaya çok daha yaratıcı seçenekler çıkıyor. Resimlerden de bunu net olarak anlayabilmeniz mümkün olacaktır.

ayakkabi-dolabi-modelleri-8

Sitemiz içerisinde sürekli olarak kullanıcı odaklı paylaşımlar yapmaya ve sizlere çok daha iyi seçenekleri çok daha hızlı bir şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. İhtiyacınız olan tüm ürünleri sitemizden görebilir ve bu anlamda bilgi sahibi olabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için yorum alanlarımızı kullanmanız yeterli olacaktır.

Dekoratif Ayakkabılık Modelleri

Gelişen teknoloji her şeyi küçültüyor ve pratik hale getiriyor. Teknolojinin amacı zaten yaşam kolaylığı sağlamak. Eskiden evin girişinde büyük vestiyerler olurdu. Hala alan sıkıntısı olmayan geniş evlerde, villalarda ve lüks yapılarda vestiyer kullanıyor. Fakat girişe bu kadar alan harcamak yerine artık büyük salonlu ve fazla odalı evler inşa ediliyor. Vestiyer isteyen ev sahipleri kendileri yaptırıyor.

Bugün vestiyer dediğiniz, içerisinde elbise dolabı, ayakkabılık, askı bulunduran mobilya 2 bin lira fiyat ile başlıyor. Tabi her üründe olduğu gibi bu fiyat çok yüksek limitlere kadar ulaşıyor.

Artık trend bu ürün yerine günlük kullanışlı pratik ayakkabılıklar

Bir ayakkabılık olsun hem az yer kaplasın, hem tasarımı şık olsun ve hem de kullanışlı olsun diyorsanız bu model tam size göre. İkea ve Koçtaş gibi yapı marketlerde bolca benzer örnekler görmeniz mümkün. Bauhaus ayakkabı modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Hem misafirlerinize hem size büyük kolaylık sağlayacak çok şık ayakkabı dolabı modelleri mevcut. Gerek kapladığı yer bakımından gerekse fiyat olarak ekonomik olan bu ayakkabı dolabı modelleri sayesinde evinizin girişini genişletebilirsiniz.

Birbirinden ilgi çekici modelleri olan ayakkabı dolapları ayrıca çok kullanışlı.

Ayakkabı dolablarıının fiyatları ise 150 liradan başlayarak 1000 liraya kadar varıyor. Montajı basit olan bu ürünlerin taşınması da sorunsuz. Modern tasarımlı genç dizaynlı bir eviniz varsa neden devasa klasik vestiyer alasınız ki ? Hem de 1000’lerce lira fazla ödeyerek…

Mutlu yaşam alanı oluşturma çabanıza katkıda bulunmak mutluluğunuza ortak olmamızdır

Sizler için hazırladığımız ayakkabı dolabı modelleri fotoğraf galerisi ile aradığınız modeli kısa sürede bulabilirsiniz.

Ayakkabı dolabı modelleri 2020 yılında Bauhaus, Koçtaş, İkea, Tekzen gibi firmalarda farklı çeşitleri satılmaktadır. Fiyatları 100 TL den başlayan ayakkabı dolapları ebat ve özelliklere göre yukarı doğru çıkmaktadır.

Modern Ahşap Ayakkabılık Modelleri

Modern ayakkabılık ürünlerinin ortak özellikler şık tasarıma sahip olması. Farklı tasarımın yanında kullanım kolaylığı ve az yer tutması var. Evet aslında bayanların da istediği şey bu değil mi? Fazla eşya ve mobilyalardan kurtulmak. Sizin de çok yer işgal eden ahşap mobilyalardan kurtulmak gibi bir sorununuz varsa Tekzen, Evidea, Vivense gibi firmaların ayakkabılık modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın