Şark köşesi sedir modelleri ve fiyatları

12.201 views

Sedirbir çeşit koltuk modelidir. Koltuklara nazaran daha sade ve düz modellerdir. Kumaşları Anadolu motiflerinden oluşur. Daha çok yerden yüksek 40cm civarındadır. Genişlikleri 60 cm olan sedirler hem rahat hem de çok kullanışlıdır. Her ortama uyum sağlayan modellerle sıcak bir muhabbet ortamı oluşturur. Sedir deyince insanların aklına ilk gelen şey şark köşesidir.

Şark köşesi siparişi vermek yada bilgi almak için Şark Dekorasyon ile 212 212 771 numaralı hattan iletişim kurabilirsiniz.

Klasik ve Modern Şark Köşesi Modelleri

Şark köşesi ve sedir fiyatlarından bahsetmeden önce dilerseniz bu iki ürün hakkında size bilgi verelim.

Şark Köşesi Modelleri

Sedir İmalatı

 

Sedir İmalatıŞark köşeleri sedir modelleri ve minder olmak üzere iki kısma ayrılır. Sedirler az önce de bahsettiğimiz gibi yerden yüksek genellikle ahşap iskeleti bulunan oturma gruplardır. Bunlar bazen kanepe şeklinde düz bazen de köşe şeklindedir. Ahşap malzemeler genellikle gürgen kullanılır. Çünkü gürgen ağaç oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olması ile biliniyor. Bazıları sedir modellerini çam ağacından yapmaktadır. Fakat çam ağacı daha çabuk yıpranan ve zayıflayan bir ağaç cinsidir.

Modern ve Klasik Sedir Modelleri

 

Şark köşesinin diğer bir şekli de minderler. Sedirlerin üzerine konulan minderler aynı zamanda sedirsiz şekilde sadece yerde de kullanılabilir. Bu tamamen alıcının isteği ile ilgilidir. Yazının başında da belirttiğimiz gibi sedirler bir nevi olarak bir oturma gurubudur. Bir koltuk tarzıdır. Eski dönemlerde sedirler makat diye bilinirdi. Yerleri sabit şekilde yere çakılıydı. Fakat şimdi ki sedirler koltuk gibi yerden ayrı, seyyar şekilde yapılmaktadır.

Sedir ve şark köşesi nerede satılır?

Bunun cevabı çok kolay. İnternette Şark Dekorasyon diye arama yaptığınızda karşınıza çıkacak firma size her türlü şark köşesi ürünü tedarik edebilmektedir. Şark köşesinde bir marka olan Şark Dekorasyon İstanbul’da bulunmasına rağmen Türkiye’nin bütün illerine ve hatta Avrupa’nın bütün şehirlerine ürün satışı yapmaktadır.

Şark Köşesi

Şark köşesi fiyatları ve sedir fiyatları için yine ŞARK DEKORASYON ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü fiyatlar güncel olarak değiştiğinden buradan net bir fiyat vermek sizi yanıltabilir.

Şark köşesi ve sedir fiyatları

Tekli sedir fiyatı 300 TL

İkili sedir fiyatı: 600 TL

Modern tekli sedir fiyatı: 700 TL

Klasik tekli sedir fiyatı: 1250 TL

Detaylı bilgi almak için model göstererek ve ölçünüzü vererek net fiyatı öğrenebilirsiniz.

SEDİR MODELLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

# İnstagram Sayfası: https://www.instagram.com/sarkkosesi

Şark Köşesi

📜 Garantili & Üst Düzey Kaliteli Ürünler
🚚 Worldwide Shipping
📲 Whatsapp ; +90 (541) 571 06 13
🕌 Şark Odası | Sedir Takımları | Minder Takımları

www.sarkdekorasyon.com

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın