En şık duvar aynası modelleri

1.632 views

En iyi dekorasyona sahip olabilmenin yolu eviniz için en iyi aksesuarları seçebilmekten geçer.Yeni bir ev dizayn ediyorsanız mutlaka tüm dekor ve aksesuar ürünlerini özenle seçmelisiniz.Tabi ki sadece yeni bir ev dizayn ederken değil,var olan dekorasyonunuzu değiştirmek istiyorsanız da yine aynı özeni göstermelisiniz.Eğer iyi bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız küçük bir ayrıntıya bile önem vermelisiniz. Salon, oturma odası ve yatak odası için tasarlanmış en şık duvar aynalarını bu yazıda sunuyoruz. Ofis ve koridor gibi mekanlarda da kullanıma uygun dekoratif modern ayna modelleri en kullanışlı ev aksesuarlarından biridir. İşte size güzel ayna örneklerinden bazıları..

Dekoratif ayna modelleri duvarlarınızda çok şık duracak.

En Şık Duvar Aynası Modelleri

Evet, evinize bambaşka bir hava katmak istiyorsanız hatırlatmak isteriz ki küçük şeylerle evinizde bambaşka değişiklikler oluşturabilirsiniz.Duvarınıza asacağınız şık tasarım bir duvar aynası ile evinizde bambaşka bir hava esmeye başlayacak adeta bütün misafirleriniz gözlerinizi alamayacaktır.Abarttığımızı düşünmeyin,bazı ayna modellerini yakından incelediğinizde doğru kullanıldığına ne kadar göz alıcı oldukları farkedeceksiniz.Şimdi size ayna seçiminde nasıl en doğrusunu seçeceğinize,en doğru olarak nasıl kullacağınız hakkında fikir vermeye çalışacağız.

Evlerimizde dekoratif amaçlı kullandığımız bu aynalar evlerimize ayrı bir hava katmaktadır. Evimizin salonunda, girişinde ya da yatak odası bölümünde asmakta zorlanmayacağımız modellerdir bu aynalar. Sizler için seçtigimiz bu modeller oldukça havali ve kullanışlı. Herkesin hayran kalacağı dekoratif ayna modellerini sizler için seçtik.

Konu başlığında da söylediğimiz şık tasarım duvar aynalarına gelelim. Şık tasarım duvar aynalarında en çok tercih edilen ve lüks görünüm sağlayan işlemeli aynalar geliyor.Bu aynalar genellikle lüks dekora sahip salonlarda kullanılıyor.Eğer geniş bir salonunuz varsa duvarınızda yine geniş bir ayna şıklığıyla hem tablo havası verecek hem de hoş bir görünüm oluşturacaktır.Eğer salonunuz darsa ayna kullanımını mümkün olduğunda dar tutmanızı öneriyoruz.Dar bir salonda çok geniş çaplı bir ayna kullanırsanız görüntü kirliliği oluşacaktır.

Modern ve şık tasarım duvar aynaları da işlemenin yanı sıra figür tasarımlarından oluşuyor.Özellikle yeni nesil tarafından fazlaca beğenilen ve gittikçe daha da kullanımı artan bu tür aynalar salonunuza sanatsal bir hava katmayı amaçlıyor.Altın rengi,gümüş rengi,siyah,beyaz gibi renk çeşitliliği oldukça geniş bir yelpaze içerisinde bulunurken ürün çeşitliliği de yine bir o kadar fazla görünüyor.En çok tercih edilen tasarıma sahip ayna ise leopar figürlü ayna oluyor.Yani hem duvarınızda bir leopar şekli asılıyken aynı zamanda bu sanat eseri aynanız olmuş olacak!

ikili yuvarlak italyan tasarım duvar aynası

Dekoratif modern ayna modelleri dekoru
Aynalar ev dekorasyonunda sıkça kullanılan aksesuarlardan biridir. Gerek ortama derinlik katmaları, gerekse şık görünüşleri ile ev dekorasyonunun bütünlüğüne katkıda bulunmaları, aynaların popülaritesini artıran önemli sebeplerdir. Son zamanlarda, aynalar da değişime ayak uydurarak farklı suretlere büründüler.


Son yıllarda popülerleşen ayna modellerinden birisi yukarıda gördüğünüz kız kulesi temalı ayna modelidir. Dekoratif görüntüsü ile en dar alanlarda bile genişlik hissi uyandıran bu model, hesaplı fiyatı ile de dikkat çekiyor.


Dekoratif ayna modelleri bunlarla sınırlı değil. Salonlarda, mutfaklarda, çalışma odalarında ve hatta yatak odalarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel ayna modellerini sizler için derledik.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın