En son çıkan salon fon perde modelleri

3.555 views

Ev dekorasyonu denilince mobilyadan sonra akla perde gelir. Fotoğraf galerimizde salon perde modellerini tanıtacağız. Salon, evin en geniş odasıdır. Misafirlerimizi evimizin salonunda ağırlarız. Son yıllarda salonlar oturma odası gibi kullanılsa da günübirlik kullanılmayan bir oda gibi dizayn edilir. Salon bir evin en güzel dizayn edilmesi gereken odasıdır. Perde ise odayı gösteren önemli bir aksesuardır. Ayrıca işlevseldir. Perde sadece görünüm için değil aynı zamanda kullanım için gereklidir.

Yeni Sezon Salon Perde Modelleri 2020

Perdeler evlerinizin ve mekanlarınızın iç dekorasyonu için önemlidir. Bundan dolayı da şık mobilyalarınız ile birlikte uyumu yakalamalısınız. Perde dekorasyonu için güzel şık desenleri perdeleri bulabileceğiniz bir yer olan Elvin Tekstil’i gezebilirsiniz. Yeni sezon koleksiyonları da var… Yeni desenler ve şık motifli perdeler ile mekanlarınıza metal renkte fon ve yumuşak dökümlü olan tüller de bulunuyor. Klasik mekanlarınız için klasik mobilyaların bulunduğu yerlerde fonluk perdelerden başka altın ve gümüş ışıltıları ile güzel perdeler sunuyor. Şık desenli olan tül perde modelleri ve daha modern yaklaşımlar ile mobilyalarınız ile birlikte uyumu sağlıyor. Dekorasyon konusunda en iyi uyumu ve dengeyi yakalıyor. Bu sayede de dengeyi sağlayabilecek yeni tarzlar yakalayabiliyorsunuz.

Türkiye’de en çok bilinen iki perde markası: Brillant perde ve Taç perde. Yeni perde modelleri ile artık kendini ispatlamış durumda. Birbirinden güzel ve şık olan perde modelleri ile birlikte öne çıkan Taç perde herkesin zevkine ve kesesine göre perde modelleri üretmeye devam ediyor.

  

Taç perde ev dekorunda yeni perdeleri ile göz alıcı modeller sunuyor. Güzel görünümleri ile evlerinizin görünümünü de etkiliyor. Taç perde modelleri birbirinden kaliteli ve güzel tasarımları ile perde dünyasındaki yerini her zaman için koruyor.  Çok fazla uzatmadan sizleri Taç perde modelleri ile başbaşa bırakalım.

Tül perde modelleri ile istediğiniz renk ve çeşitlere göre iç mekanlarınızı ve evlerinizi süsleyebilirsiniz. Tül perdeler mekanlarınızı şık gösterir ve model seçerken dikkat etmeniz bazı noktalar da vardır. Tül perde alırken duvar yüksekliğini ve pencere genişliklerini de hesaba katmalısınız. Tül perde seçerken perdelerinizin görünümlerini de tam olarak etkileyebilirsiniz.

2014-modern-salon-perde-modelleri-14

2020 yılı perde modellerinde öne çıkan tasarımlar geçtiğimiz yıldan çok farklı olmayacak gibi görünüyor. Fakat ilk düşünmemiz gereken şey mobilyalarımız olmalıdır. Perde tasarımları mobilyalardan bağımsız olamaz. Çünkü perde tamamlayıcı bir aksesuardır. Perde seçerken evimizin güneşe olan yönünü de düşünmemiz gerekir. Galerimizde 2020 salon perdesi modelleri fotoğraflarına göz atabilirsiniz…

Evimizin süsü perdelerde bu sene de bir birinden güzel perde modelleri tanıttık. Şimdi yeni yıl için Perde Modelleri galerisi hazırladık. Perde de diğer aksesuarlar gibi modellerinde sıkça değişime uğruyor. Trende ürünler kısa sürede yenileniyor. Son yılların yükselen perdeleri sizin de bildiğiniz gibi stor perde modelleri. 2020 ‘te de bu yükseliş sürecek.

Perde takımı alırken dikkat etmelisiniz ki, dekor uyumu çok önemlidir. Yani her beğendiğiniz modeli hemen alayım demeyin. Evinizin duvar rengi, hali rengi, koltuk rengi gibi konuları dikkate almalısınız. Tabii şunu da unutmayın: Sadece renkle bitmiyor dekorasyon. Tarz olarak da takım yapmalısınız. Yani klasik mi? Spor mu? Gibi kararları net vermelisiniz.

2020 perde modelleri arasında stor ile birlikte rustik perdeler de var.

Diğer bir trend ise jaluzi perde modellerinde. Fakat bu modeller daha çok büro tarz yerleşimlerde rağbet görüyor.

Stor perdeler çok modern bir tarz yansıtıyor. Bu kadar popüler olmasının ilk sebebi de bu. Yüksek ve çok katlı binalarda bu modeller güzel bir tamamlayıcı olarak görünüyor. Aynı değişik renk seçenekleri de olan bu modeller bütün pencerelerde uyumlu bir görüntü veriyor.Tüm bu özellikleri ile stor perdeler, 2020 perde modelleri arasında bence yine en çok tutulanı olacaktır. Renklerde ise bütün bir pastel renkler çok beğeniliyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın