Renkli modern perde modelleri

351 views

Modern Perde Modelleri 2020 yılında stor ve japon perdelerin de içinde yer aldığı bir trendden oluşuyor. Renkli, çiçekli ve geometrik desenlerin bulunduğu dekoratif modern perdeler için konumuzu inceleyebilirsiniz. Evinizin tüm odalarında yapılan renk tercihleri pek bilinmese de herkes için önemli bir değer taşıyor.Güne başlarken ve bitirirken göreceğiniz renkler aslında ruh halinizi de etkileyen en önemli faktorler arasındadır.

Örneğin; yorgun bir günün ardından eve geldiğinizde gördüğünüz renk gri gibi soluk bir renk ise, bunun yanı sıra siz griden hoşlanmıyorsanız bunun size vereceği zarar tahmin ettiğinizden çok büyüktür.Hem sevmediğiniz bir rengi görmenin huzursuzluğunu yaşayacaksınız hem de gri gibi bir rengin hayatınıza kattığı griliği belki de hiç farketmeyeceksiniz. O yüzden yatak odanızda sevdiğiniz renkleri kullanmaya özen gösterin.Hele de içinize ferahlık katacak renklerden hoşlanıyorsanız bu sizin için oldukça yararlı bir şeydir.İşte bu yüzden size  rengarenk perde modellerini tavsiye ediyoruz ve bu yazımızda size onları tanıtıyoruz.Renkli ve canlı olmalarının yanı sıra modern olmalarıyla da size birçok yarar katacak bu perdeleri evinizde kullanmamanız için hiçbir sebep göremiyoruz.

Evinizde kullandığınız perdelerin artık yeterince yıprandığını ve ev dekorasyonunuza görsel açıdan zenginlik katma konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorsanız size bu renkli ve modern perde modellerini tavsiye ediyoruz.Hem gördükçe içinizi ferahlatacak  hem evinize canlı bir bahar havası katacaktır.Renkli modellerden hangisini seçeceğiniz ise evinizde kullandığınız renk ağırlığına bağlıdır.Örneğin; evinizdeki koltuk takımlarınız kırmızı renkte ise perde modelinizde de kırmızı rengini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.Hem renkli hem de modern olan perde modellerin de birçok göze hitap eden tasarımları da kolayca bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Salon, mutfak, yatak odası, misafir odası, genç odası gibi mekanların dekorasyonları yapılırken koltuk modelinden halı desenine kadar herşey hesaplanır. Fakat perde modelleri nedense diğer eşyalar kadar önemsenmez. Halbuki doğru perde tercihi yaparsanız, perde odaya bambaşka bir hava katacağından emin olun. Modern perdeler son yıllarda japon perde ve stor perde olarak daha çok satışa çıkıyor. Bu tarz perdeler özellikle mutfaklara çok yakışıyor.

Modern perde satın alabileceğiniz bazı firmalar: Koçtaş, Tekzen, N11, Vivense, Evidea, Bauhaus.. Bu firmaların bazıları yapı market bazıları ise sadece internet üzerinden perde satıyor.

Modern Ev Perde Dekorasyonları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın