İkea çift kişilik nevresim takımları ve fiyatları

644 views

Bir ev kişinin yaşam alanıdır ve kendini en özel, en rahat, en konforlu hissettiği yerdir. Günü yorgunluğunu, ailenin huzurunu, çocukların neşesini, büyük yükler altındaki hüznünü hep burada dile getirir, gidermeye çalışır. Bu anlamda ev demek her şey demektir. Mutfağından, oturma odasına, salonunda banyosuna, bahçesinden balkonuna, yatak odasından çocuk odasına kısaca her yeri ayrı bir öneme sahiptir ancak bunlar içinde bir tane vardır ki burası sadece kişiye özeldir. Örneğin misafir odasında veya oturma odasında veya mutfakta yabancı kişileri, misafirlerinizi ağırlarsınız ancak bunlar içinde sadece size has olan tek yer yatak odosıdır ve buranın da size özel olduğu için en güzel şekilde düzenlenmesini istersiniz. Yatak dolabından aynaya, baza’dan yatağa, şifonyerden çekmeceler, nevresim takımında halıya kadar herşeyin en güzel olmasını istemeniz gayet normaldir. Bizde bu yazımızda yatak odasının en küçük ama en önemli ürününü ele almak istedik işte karşınızda nevresim takımları ve fiyatları.

İKEA Çift Kişilik Nevresim Takımları ve Fiyatları

İKEA çif kişilik nevresim takımları modelleri SKOGSLÖNN modelinin fiyatı 149 TL’dir. Oldukça farklı bir renge ve tasarıma sahip olan bu model yatak odasında koyu renkler isteyen kişiler için güzel bir tercih olacaktır. Uyumak için oldukça rahat ve konforlu olan bu ürünün yapımında liyosel saten kumaş kullanılmıştır ayrıca yatağınızın daha parlak ve canlı görünebilmesi için özel parlak renkler kullanılmıştır. Liyosel kumaşın en belirgin özelliği nemi çekebilmesidir. Bu ürününde yapımında kullanılan liyosel kumaş vücuttaki nemi çeker ve tüm gece rahat bir uyku çekmenizi sağlar.

 

İKEA çift kişilik nevresim takımı modelleri NYPONROS modelinin fiyatı 129 TL’dir. Mavi çizgiler ile beyaz rengin hakim olduğu bu nevresim takımı yatak odasında çizgilerin hakim olmasını isteyen kişilerin tercihidir. Yatak dolabı, halı, perde gibi eşyaların da çizgili olması ile müthiş bir uyum yakalayacaktır. Oldukça konforu ve rahat olan bu nevresim takımını aldığınıza çok memnun olacaksınız. Ürünün kullanıldığı iplik nevresim dokunmadan boyandığı için ekstra rahatlık sağlamaktadır. İnce ipliklerle sık dokunmuştur. Dekoratif şekilde duran düğmeler hem görsellik anlamında güzellik sağlarken hemde yorgan ve yastığın düz durmasını sağlamaktadır. 60 derecede makinede yıkanabilir. Ürün yüksek ısıda ütülenmelidir ancak kuru temizlik yapılmamalıdır.

 

İKEA çift kişilik nevresim takimı ALVINE modelinin fiyatı 119 TL’dir. Çiçek desenleri ile dikkat çeken model yatak odanızın tüm havasını değiştirecektir. Yatak odasına doğal bir dokunuş isteyen kişiler için tavsiye ettiğimiz bu model adeta yatak odanızı çiçek bahçesine dönüştürecektir. Hoş ve zarif bir tasarıma sahip olan Alvine modeli ile uyumlu perdeler dekorasyonu tamamlayacaktır ve hoş bir kombin oluşturacaktır. Bu anlamda odasını farklı, zarif, canlı ve parlak tutmak isteyen kişile için oldukça uygundur. Hammaddesi pamuk olan nevresim takımı ince ve sık şekilde dokunmuştur bu sebeple oldukça konforlu ve rahattır da diyebiliriz. Düğmeler hem dekoratif bir görsellik sağlarken hemde yastık ve yorganın düz durmasını sağlamaktadır. Nevresim takımını 60 derecede makinede yıkayabilirsiniz ancak kesinlikle çamaşır suyu kullanmamalısınız ve kuru temizlemede yıkamayınız. Ürünün ölçülerine gelecek olursak eğer
Yorgan kılıfı uzunluğu 220 cm
Yorgan kılıfı genişliği 240 cm
Yastık kılıfı uzunluğu 50 cm
Yastık kılıfı genişliği ise 60 cm’dir.

 

 

İKEA çift kişilik nevresim takımı çeşitleri RÖDBINKA modelinin fiyatı 199 TL’dir. Bu model üzerinde işlenen çiçek deseni yaşam alanınıza adeta doğanın ferahlığını katacaktır. Liyoser kumaşın kullanıldığı saten nevresim takımları oldukça parlak ve canlı bir renge sahip olmaktadır buda yatak odasını oldukça canlı kılmaktadır. Liyosel kumaşın en belirgin özelliği olan nemi emme sayesinde gece uyurken vücuttaki nem emilir ve huzurlu bir gece geçirmeniz sağlanır.

 

İKEA çift kişilik nevresim takımı modellerinden SMÖRBOLL’ün fiyatı 109 TL’dir. Siyah ve grinin hakim olduğu bu nevresim takımı yatak odasında farklılık isteyen kişilerin tercihidir. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bu model koyu renkli yatak odası takımlarına oldukça yakışmaktadır.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın