İkea mobilya kitaplık modelleri ve fiyatları

3.721 views

Kitaplar bir kişinin hem ruhunu hemde psikolojisini geliştiren müthiş şeylerdir. Buna örnek vermek biraz zor olsa da yolda karşılaştığınız herhangi biri ile 30 dakikalık bir konuşmanız sonrasında karşıdaki kişinin kitap okuyup okumadığını anlayabalirsiniz. Çünkü konuşması davranışları ve hatta tarzı dahi kitaplar ile alakalıdır. Bu anlamda bir evde bulunması gereken en önemli şeylerden biridir kitap. İlk önce sizin kendinizi geliştirmeniz daha sonra ise ailenizin de bu anlamda yeterli olabilmesi için sürekli okuması gerekmektedir. Aksi halde toplum içinde hem kendinizi tam ifade edemezsiniz hemde dünya bakışınız yetersiz olur. Ayrıca bir evde büyük bir kitaplığın olması demek o evin kültür seviyesinin, bilgisinin ve yeterliliğinin yüksek olduğunu gösterir. Bu yazımızda İKEA Mobilyanın kitaplık modellerini ele aldık. Sipariş vermeden önce bilgi teyiti yapmayı unutmayın. Güncel maliyetlere göre fiyatlar değişebilmektedir.

İKEA Mobilya Kitaplık Modelleri ve Fiyatları

İkea mobilya kitaplık modellerinden Billy’nin fiyatı 1.317 TL’dir. Bu kitaplık modelinde ayarlanabilir raflar vardır yani boyutlara göre raflar ayarlanabilir ve ihtiyaca göre ölçülendirilebilir. Ayrıca menteşe kısmının da ayarlanabilir olması sebebi ile kapağıda yatay veya dikey olarak ayarlayabilirsiniz. Cam kapaklı kısım ise ürünlerin tozlanmasını istemediğiniz kısmı oluşturmaktadır. Üründe bulunan dar raflar sayesinde küçük objeleri dekoratif objeler olarak kullanabilirsiniz. Ürün oldukça kolay şekilde temizlenmektedir. Sunta, Lamine, ve ABS plastikten yapılmıştır. Ölçüleri
Genişliği 200 cm
Derinliği 28 cm
Yüksekliği ise 237 cm’dir.

İkea Mobilya kitaplık modellerinden Helmes Kitaplığın fiyatı 699 TL’dir. Oldukça sade bir kitaplık olan bu model klasik tarzdaki oturma grubunuzla muhteşem bir uyum sağlayacaktır. Ahşap görünümü ile doğal bir asarım havası vermektedir. Ayarlanabilir raf bölmeleri ile depolama alanında değişiklikler de yapılabilir. Yüksek ayakları hem görünümü güzelleştirirken hemde yüzey temizliğini kolaylaştırmaktadır. Masif ahşaptan yapılan kitaplık hem sağlığa zararsızdır hemde dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Raflar arasında sadece bir adet sabit raf vardır ve o da dengeyi sağlamaktadır diğer raflar ayarlanabilir. En alt rafı çıkarabilirsiniz ve priz yerleştirebilirsiniz. Ürün kolayca temizilenilebilir. Ürünün ölçüleri ise
Genişliği 90 cm
Derinliği 37 cm
Yüksekliği 197 cm’dir.

İKEA Mobilya kitaplık çeşitleri Billy modelinin fiyatı 598 TL’dir. Yüzeyini oluşturan doğal ahşap sayesinde hoş bir duruş sergileyen kitaplık yaşam alanınıza farklı bir bakış katacaktır. Ürün oldukça sade ve zarif tasarlanmıştır bu havası sayesinde bulunduğu odanında bu havaya bürünmesini sağlayacaktı. Oldukça fonksiyonlu olan bu modelin ayarlanabilir rafları ile size uygun ölçülerde raflar oluşturabilirsiniz. Bu modelin temizliği de tıpkı diğer İKEA mobilya kitaplıkları gibi kolayca temizlenebilmektedir.
Ürünün Ölçülerine gelecek olursak ;
Genişlik 160 cm
Derinlik 28 cm
Yükseklik 202 cm’dir

İkea mobilya kitaplıkları beyaz billy’nin fiyatı 656 TL’dir. ÜRün oldukça hoş bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir rafları ile kendinize göre rafları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca ortada bulunan küçük bölmeler ile küçük dekorasyon tamamlamaktadır. Ürün masif ağaçtan yapıldığı için hem temizliği kolaydır hem de dayanıklıdır.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın