Dekoratif yuvarlak halı modelleri

957 views

Evin hemen hemen her köşesinde kullanılabilen yuvarlak halı modelleri hol, banyo, çocuk odası gibi kısımlarda daha çok tercih edilmektedir. Dekoratif yuvarlak halı modelleri olarak kullanabileceğiniz halılar arasında taş desenli, kabarık desenli, çiçek desenli, geometrik desenli, zebra desenli, etnik desenli gibi modeller mevcuttur.

2020 dekoratif halı modellerinde yuvarlak kesimli halılar orta boyutlarda ya da daha büyük boyutlarda tercih edilebilir. Hol için yuvarlak halı modelini düşünüyorsanız siyah renkte ki taş desenli halıyı modern çizgiler halinde kullanabilirsiniz. Genç kesim genellikle çiçekli modellerin yerine daha çok dikey çizgilere sahip ya da dediğim gibi taş desenli modelleri daha çok favori olarak görmektedir.

Yuvarlak salon halı modelleri 2020

Merinos, IKEA, Saray ve Royal gibi birçok markanın püsküllü yuvarlak halı modeli bulunuyor. 2020 yılında çokça tercih edilen yuvarlak halı örnekleri için aşağıdaki resimleri tıklayın.

Kaşmir halı modelleri ile evleriniz şenleniyor.. Kaşmir halı desenleri yanı sıra renkleri ile odalarınızı ev iç mekanlarınızı yaşanacak yerler haline getiriyor… Kaşmir halı modelleri ile evlerinizde farklı bir hava meydana geliyor.. Bu ara halı değiştirecek yada yeni halılar alacaklar için halı modellerine bakmadan karar vermemesini öneriyoruz.. Kaşmir halı kampanyası ile oldukça güzel fırsatlarda sunuyor. En yakın kaşmir halı bayisine giderek karar verebilirsiniz.

Merinos halı katoloğu çeşitleri ile sizlerde mekanlarınız için farklı ve güzel seçenekler elde edebilirsiniz. Bunun için merinos halı modelleri en iyi çözüm olacaktır. Merinos halılar ile birlikte sizlerde evlerinize farklı ve güzel seçenekler elde edeceksiniz.

Merinos halı kampanyası ile yapılan ucuz halı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Merinos mağazalarından en son 2020 model halı modellerini görebilirsiniz. Salonlarınız için de güzel desenli olan halılar bulabilirsiniz.

Çocuk odalarında ise oval halı modelleri çizgi film karakterlerinden ve çeşitli peri, örümcek adam, batman, süperman gibi karakterlerden meydana gelmektedir. Renkli bir oda hayal edenler bu çizgi film karakterlerini odalarında kullanabilirler.

 

Merinos halı Gaziantepten dünyaya ulaşan halılar ile bir dünya markası olarak ülkemizi uluslararası platformda halı ve mobilya sektöründe temsil etmeye devam ediyor.

Merinos halı modellerinde hem klasik hemde modern modelleri görmek mümkün. Merinos halı 2020  koleksiyonunda tüm dünyayı saran modelleri ile farklı beğenilere farklı modeller sunarak farklı bir koleksiyona imza atmış. Venedik, Las Vegas, Paris, gibi modellerle batının modern ve klasik desenleri ile evlerini dekore etmek isteyenlere göre. Hereke, Tibet, Nepal, Topkapı, Alaaddin gibi modellerle geleneksel Anadolu motiflerinden orta Asya’ya Tibet’e, Nepal’e ve orta doğuya uzanan bir esinti ile evlerinizde Anadolu, Asya ve Ortadoğu esintileri ile dekore etmenize faydalı olacak ürünleri merinos halı 2020 koleksiyonunda sizlere sunmuş.

Yuvarlak halı paspas banyolarınız da dekorasyonu tamamlayan unsurlar olarak kullanabilir. Yuvarlak şekillerin bir araya geldiği oval halı seçimi banyolar için ideal olabilir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın