English home halı modelleri

1.370 views

2020 en yeni English Home halı modelleri yine tarzı ve kumaşında ki özel dokusu ile kendisine hayran bırakıyor. English Home halı modelleri o kadar asil ve şık duruyor ki bakan bir daha bakmak istiyor.Dekoratif English Home halı modelleri salonların ve oturma odaların bir anda havasını değiştirerek ortama yenilik getirmektedir.

Genç odası halıları : Gençler için üretilen halı modelleri ile odalar daha dinamik ve canlı renklere bürünüyor.Bunun yanı ısra ise genç odalarındaki önemli olan konfor ile rahatlık bir arada olmasıdır. Genç odaları için önemli olan onların dünyasına uygun olan modelleri yakalamktırş. Bunun için ise halı desenleri herkese aynı biçimde görünmez. Ancak güzel bir halıdaki desenler ile renkler de siz beğenseniz de gençler beğenmeyebilir. Bunun için ortak karar vererek halı ve diğer eşyaları alabilirsiniz.

English Home Halı Modelleri 2020

English Home halı resimleri ile sizlere bu sezonun en yeni dokuma halılarını tanıtmak istiyoruz. Bu güzel ve narin halı modellerini evin her mekanında kullanabilirsiniz.

Evlerin en çok kullanılan eşyaları arasında halılar yer alır ve halıları evinize alırken de dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Odaların ışık alması durumuna ve odaların büyüklüğüne göre değişebilir. Ancak ışık alan odalar için daha soğuk renkleri tercih ederken ışık almayhan odalarda da daha sıcak pastel renkli halıları seçebilirsiniz. Yine mobilya ile perdeler ile birlikte uyum sağlaması da önemlidir. Tüm bu hususlar odalarınızı bir bütünlük içerisinde tamamlar.

English Home halı modelleri ile şık ve farklı halıların değişin renk ve desenleri ile sunulmuş… İçinde kahverengi modelleri bulunan halılarda defne çeşitleri ile cool ve yeşil tonlarında olan Quiet ile petrol mavisi türündeki deep tasarımlı halı koleksiyonları da bulunuyor.Bu koleksiyonlar arasında tercih edilen desenler daha çok göze hoş gelen ve oval tasarımlar ile ince çizgi yanında yumuşak dalgalanmalar ve iplikler ile göz kamaştıran halı modelleridir. Bunlarda kullanılan floral desenlerde ise yalın damask yapraklar doğadan esinlenerek tasarlanmış.

Modern English Home halı modelleri dekor konusunda detaycı olanlar için muazzam bir seçenek olmaktadır.

Evet evinizin tasarımını yaparken aklınızda bulunması açısından sizinle birkaç öneri paylaşmak istedim. Kanepe ve halı uyumuna dikkat ederken ilk yapmanız gereken şey odanız normal yani çok fazla büyük bir oda değilse mutlaka tek halı kullanın çünkü çift halı dönemi 1980’ li yıllarda sona erdi.

Evet tek halı kullanmalısınız dedik. Mobilyanız koyu renkte ise sizin halı tercihinizde açık renk olmalıdır. Örneğin siyah bir modele sahip iseniz halınız mutlaka beyaz ve beyazın tonları olmalı buna dikkat etmediğiniz takdirde odanız oldukça boğucu bir hal alacaktır.

Yani koyu renge karşın açık renk. Odada sıcak renkler kullanmaya gayret edin genelde mavi ve gri tonları tüm mobilyalarla uyumludur birlikte kullanamayacağınız fazlaca bir renk yoktur.

Yumuşacık bir yapıya sahip olan English Home halı çeşitleri özel dokuması ve üzerinde kullanılan birbirinden güzel deseni ile her markaya taş çıkarıyor. Tv reklamlarından da sıkça gördüğünüz English Home halı resimleri sayesinde siz de sezonun en trendlerini buradan bulabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın