Modern halı modelleri

670 views

Modern halı tasarımları denilince akla son yılların trend haline gelen tarzı yansıtan halılar geliyor. Her ne kadar sade modeller de ön planda olsa bu aralar figür halılara rağbet artıyor. Üzerinde kız kulesi,eyfel kulesi gibi adeta tablo havası estiren halılar özellikle gençler tarafından büyük ilgi görüyor.Bu ilginin en büyük nedeni ise gençlerin sıradan bir çizgide duran halı tasarımlarının artık onların kendilerini en iyi şekilde ifade etmesine olanak verdiğinin göstergesidir.Örneğin; rock müzik hayranı bir genç odasında rock desenli bir halı kullanabiliyor.Bu tür orjinal tasarımların yanı sıra sadece gençlerin değil her insanın kullanabileceği rengarenk halı modelleri de ortaya çıkıyor.Yeşil,turuncu,mavi gibi halılar adeta insana huzur veriyor. Modern halı modelleri 2020 yılında da şık duruyor. Aşağıda size örnek olarak sunacağımız resimler fikir edinmeniz açısındandır. Yoksa bu ürünlerin satışını yapmıyoruz.

Modern halıların bir diğer özelliği ise diğer halılara göre oldukça kullanışlı olmasıdır. Özellikle küçük çocuğu olanlara rahat bir nefes aldıracak olan bu halılar kir tutmayan özelliğiyle kolayca temizleniyor.Hem de açık renkli olmasına rağmen!

Modern Halı Desenleri 2020

Modern halı modelleri 2020 yılında farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Halı markalarının yapmış olduğu indirim ve taksit kampanyaları ile satış rekabetleri oldukça artacak gibi. İşte size en güzel modern halı desenleri..

Modern Halı Sevenlere: Leather Life
Leather Life, Bellona‘nın modern halı anlamında zirve yaptığı alanlardan biridir diyebiliriz. Bellona‘nın, bundan önceki Bellona Halı Çeşitleri adlı yazımızda da bahsettiğimiz üzere, modern halı sevenlere hitap eden bir çizgisi var. Halınızı yerleştireceğiniz yeri modernize etmişseniz ve halılarınız hala eski tasarımlarsa hiç te hoş durmayacaktır. Ama halılarınız da modern ölçülerde ve diğer unsurlara yakışacak şekilde seçerseniz mekanlarınız daha güzel olacaktır. Çünkü eski ile yeni yan yana olunca pek hoş durmaz ve göze batar.
Leather Life’ten Örnek Resimler

Modern Halılar
Kahverengi Halı
Leather Life Kahverengi Halı, evini koyu tonla tasarlayanlar için iyi bir seçim olabilir. Ayrıca halıda renk olarak açık tonlar da kullanıldığı için evini açık tonlarda tasarlayanlar için hoş durabilir. Zaten bu halıya koyu, orta ve açık olmak üzere toplamda 3 renk hakimdir. Modern halılar gözlerinizi kamaştırcak…
Kırmızı Halı
Leather Life Kırmızı Halı, kırmızı ve koyu bir renk kullanılarak tasarlanmış bir halıdır. Her türlü tasarıma kendini uyduracak bir tonlama kullanılmış. Yani evinizi ister koyu ister açık bir renkle bezeyin, bu halı onu tamamlayacaktır. Ayrıca diğer halılara nazaran daha modern halı çizgisindedir. Diğer iyi bir yönü ise halıyı kullanacağınız alana halı için ne kadar pay ayırmış olursanız olun hepsine uygun bir ebadı bulmak o kadar zor olmayacaktır. Bu halının 4 farklı ebatı mevcut;
80×150 cm
80×310 cm
120×180 cm
160×230 cm
Siyah Halı
Leather Life Siyah Halı, şekil itibariyle bir yapbozu andırıyor. Bu halıda siyah ve beyazın uç tonları kullanılmış. Bundan dolayı her türlü döşeme stiline uygundur. Diğer halılar kadar modern halı çizgisini belli etmese de şekil itibariyle moderndir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın