Saray halı modelleri

1.126 views

Adını sıkça duyduğumuz Saray markasının bu sezon için hazırladığı halı modelleri ile göz kamaştırıyor. Saray halı modellerinde evin her odası için halı seçimleri bulunmaktadır. Saray halı resimlerinde de bu sezonun en şık modelleri yer almaktadır.

En güzel desenlere sahip 2020 saray halı modelleri sayesinde salon dekorunuza yepyeni bir renk katabilirsiniz. Halı evin dekorunda önemli bir parçadır. Halı ile mobilyaların bir bütün halinde olması odanın dekorunu belirlemektedir. Saray marka halılarda bu konuda size oldukça yardımcı olacaktır.

Saray halı modelleri pembe, kahve rengi ve krem renkleri ile bu yıl daha farklı halı modelleri ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Dekorasyon yaparken halı ile koltuk ve perdelerin uyumuna dikkat etmelisiniz. Herkesin yaptığı hata aynı rengi tercih etmek oluyor. Bu şekilde bütün ev aynı renge boğuluyor. Bu yanlış. Farklı renkler ile güzel kombinasyonlar oluşturmaya çalışın.

Kabartma desenli halılarda yaşanan moda bu yılda tüm hızıyla devam ediyor. Uzun seneler kullanabileceğiniz bu kaliteli halılar evinize modern bir şıklık katacaktır. Renk seçimlerini de mobilyalarınıza uyumlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Saray halı yolluk modelleri evin antre ve hol kısımlarında tercih edilmektedir. Giriş bölümünde bu tarz bir halı ile misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Saray halı ŞIRAZ modeli. Halının ölçüleri aşağıdaki gibidir:
200×300 M2
170×280 M2
150×230 M2
125×180 M2
100×300 M2
100×200 M2
080×300 M2
080×150 M2

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın