İpek mobilya yatak odası takımları ve fiyatları

2.198 views

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız ile birlikte 2020 İpek yatak odası modelleri ile alakalı olarak detayları çok daha yakından inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. İpek, ülkemizin en çok dikkat çeken markalarından birisi olarak dikkat çekiyor ve sizlere en iyi seçenekleri sunabilmek için sürekli olarak farklı alanlara yöneliyor. İpek mobilya yatak odası fiyatları ile alakalı olarak inceleme yaptığımızda diğer markalara nazaran çok daha iyi seçenekleri sizlere sunuyor. En uygun fiyatlar ile en kaliteli ürünlere kısa zaman içerisinde sahip olabilmeniz için en iyi marka seçeneklerinden birisi de tahmin edebileceğiniz üzere İpek markasıdır. Yıllardır gelen deneyim en iyi örnekleri sizlere sunuyor.

İpek Mobilya yatak odası takımları ve fiyatları 2020

Aşağıda yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterir.

ALESTA YATAK ODASI TAKIMI
6421 TL

VALENCIA YATAK ODASI TAKIMI 7820 TL

NAVARA YATAK ODASI TAKIMI 8320 TL

MONA YATAK ODASI TAKIMI 8997 TL

MILENA YATAK ODASI TAKIMI 7956 TL

FRAME YATAK ODASI TAKIMI 7228 TL

ESTELLA YATAK ODASI TAKIMI 9825 TL

ELENA YATAK ODASI TAKIMI 4291 TL

BREST KOLTUK TAKIMI 7924 TL

 

İpek mobilya yatak odası takımı fiyatları diğer markalara göre fazlaca uygun şekilde ödeme seçenekleri ile beylerin de cebini rahatlatıyor. Kredi kartına 12 aya varan taksit imkanları sunup müşterilerinin alım gücünü kolaylaştırıyor.

ARAL YATAK ODASI TAKIMI

Firmanın mobilyaları yakın bir zaman dilimi içerisinde görünüm anlamında da çok farklı alanlara doğru eğilim içerisinde oldu. 2020 yılına şık tasarımlarla giriş yaptı. Türkiyede, zamana bağlı olarak sürekli büyüyen ve gelişen markalardan birisi olan İpek sayesinde modern ev seçeneklerini en iyi şekilde değerlendirme altına alıyor.

ATLANTİS YATAK ODASI TAKIMI

İpek mobilyanın genel olarak farklı renk seçenekleri üzerine eğilim içerisinde olması çok daha iyi seçenekleri bizlere sunuyor ve dolayısı ile ortaya çıkan seçeneklerin çok daha iyi olması normal hale geliyor. Yukarıdaki resim galeri sizlere bu anlamda en iyi seçenekleri sunacak.

BELLAVİTA YATAK ODASI TAKIMI (BORDO)

BELLAVİTA YATAK ODASI TAKIMI (MAVİ)

BELLAVİTA YATAK ODASI TAKIMI (YEŞİL)

CAPELLA YATAK ODASI

IMPALA YATAK ODASI TAKIMI (MAVİ)

LEXUS YATAK ODASI TAKIMI

MASSİMO YATAK ODASI TAKIMI

VALENCİA YATAK ODASI TAKIMI

VOLGA YATAK ODASI TAKIMI

İpek Estel Yatak Odası Takımı

Estel Yatak Odası Takımı
Anadolu figürlerinden örnek alınarak yapılan ve İtalyan tasarımı yansıtan estek yatak odası takımı, özgün ve değişik tasarımı ile adeta sizi kendine hayran bırakıyor.

İpek Lorena Yatak Odası Takımı

Lorena Yatak Odası Takımı
Farklı tasarımı ile göz dolduran ve 2 renk kombinasyonunun kullanıldığı lorena yatak odası takımı, dolap, şifonyer, komodin, karyola ve çamaşırlıktan oluşmakta.

 

İpek Crystal Yemek Odası Takımı

Crystal Yemek Odası Takımı
Crystal yemek odası takımı huzur veren geometrik hatlara sahip olması nedeniyle odanıza ayrı bir ferahlık katıyor. Beyaz’ın ve Krom’un bir ara kullanıldığı yatak odası takımı rengiyle adeta gözünüzü boyalıyor.

Aşağıda bulunan yatak odası modelleri örnek niteliktedir. Güncel ürünler üst kısımda belirtilen ürünlerdir.

İpek yatak odası takımları genel itibari ile her sene farklı renk ve kullanım seçenekleri ile sizlere en iyi imkanları sunuyor. Türkiye, özellikle son birkaç sene içerisinde çok ciddi bir ilerleme kaydetti ve mobilya sektörümüzün en çok dikkat çeken markalarından birisi de İpek olmuştur. Sürekli büyüyen ve gelişen bir marka olmuştur. İpek mobilya mağazaları genel itibari ile ülkemizin her alanına yayılmıştır ve farklı seçenekleri sizlere sunar. Türkiye, zamana bağlı olarak dekorasyon unsurlarına çok fazla önem veren ülkelerden birisi olması nedeni ile insanlara çok çok daha iyi seçenekler sunar. Hepimiz biliyoruz ki mobilya dediğimiz zaman İPEK bir adım daha önde yer alan firmalar arasındadır. Mobilya firması son zamanlarda ki  yıllarda olduğu gibi bu  sezon da da ihtiyaçlara cevap veren nitelikte, ekonomik, dayanaklı ve şık mobilyalar ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Özellikle de yatak odası takımları ipek mobilyanın en çok beğenilen mobilya kategorileri arasında yer alıyor.

İpek mobilya yatak odası takımları yenilenen  tasarımları ve kullanışlı tarzlarıyla yeni evlenecek çiftler  ve de yatak odasının değiştirecek olan çiftlerin fazlaca ilgisini çekiyor. Özellikle de modern ve şık dizaynlar bir hayli ön plana çıkıyor. Yatak odasında renk olarak da evlerde genellikle  kahverengi ve beyaz tonlar daha çok kullanılıyor. Bayanlar  renk, şıklık, tasarım, kullanışlılık, dayanıklılık gibi çeşitli konular ile  ilgilense de beyler genellikle fiyat konusuyla  ilgileniyor.

Yatak odası takımlarının tamamını aşağıdaki resimleri tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın