Japon mutfak dekorasyonları

248 views

Japon mutfak modeli yazısını ilk gördüğünüz andan mutfak trendine bir yenisinin eklendiğini farketmişsinizdir.Türkiye’de mutfak tarzı deyince akla hemen; İngiltereFransaAmerikan tarzı mutfaklar geliyor. Japon tarzının kullanımı çok azdır.Ama artık öyle olmayacak gibi görünüyor.Son senelerin yeni mutfak trendi olan japon mutfaklar oldukça ilgi görüyor ve satışı her geçen gün daha da artıyor.

Japon mutfağının diğer mutfaklardan ne  farkı olduğunu sorduğunuzu duyar gibiyiz. Japon mutfakları aslında görünüş olarak diğer mutfakları andırsada çok daha sade bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bunu en çok mutfak dolaplarından anlayabiliyor.Diğer mutfak tarzlarında mutfak dolabı ve çekmecesi oldukça fazlayken Japon mutfağında sadeleştiğini görüyoruz.Bu tarz modelin sizin için kullanışlı olup olmaması tabi ki birazda ailenizin birey sayısına bağlıdır.Lavabosuyla tezgahının ayrı yerde bulunuyor olmasıyla oldukça kullanışlı  gözüküyor.

Japon tarzı mutfak modeline renk olarak genelde koyu renklerin hakim olduğunu görsek de rengarenk modeller de yok değil… Japon mutfak tasarımları aslında göze hoş geliyor. Fakat Türkiye’de pek de bilinen bir model değil diyebiliriz.

japon mutfak modelleri

İşte size daha farklı japon mutfak tasarımları

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın