Mutfak dolap modelleri

5.674 views

Herkes gibi siz de mutfak dekorasyonunuzun en başarılı görünüme kavuşmasını istiyorsanız mutfak dolabınızın tercihini dikkatli yapmalısınız. Genellikle en başarısız mutfak dolabı tercihleri, bir anlık göze güzel gözükenin tercih edilmesiyle başlıyor. Bilinçsizce yapılan bu seçim ortaya koca bir görüntü kirliliğinden başka bir şey çıkarmıyor. O yüzden mutfak dekorasyonunuzla ilgili en önemli şey olan mutfak dolabı tercihinizi yaparken iyice düşünmeli, bir anlık kararlarla bu seçimi yapmamalısınız.

Yeni Mutfak Dolabı Tasarımı 2020

Seçim yaparken hangi mutfak dolabı tasarımını yapacağınız da sizin mutfak alışkanlığınızla ilgilidir. Örneğin; mutfak alanınız zaten dar ve siz de çok kalabalık bir aile değilseniz çok geniş mutfak dolabı seçmeniz anlamsız olacak ve boşuna yer daraltması yapacaktır. Hatta mutfak alanınız geniş olsa bile eğer ihtiyacınız yoksa size minimalist mutfak dolaplarını öneriyoruz. Mini mutfak dolapları hem daha zarif ve modern bir görünüm oluşturacak hem de size geniş bir mutfak alanı bırakacaktır. Kendi zevk ve anlayışnıza göre mutfak dolaplarını da kolaylıkla bulabileceğinizi düşünüyoruz. Çünkü günden güne artan çeşitlerle birlikte trendlerde sürekli değişiyor. En modern ve şık mutfak dolabı tercihini yapmak için yeni trendleri de incelemenizi öneriyoruz.

Bambu mutfak dolapları hakkında..
Bambu mutfak dolabı modelleriyle mutfaklarınıza sıradışı şıklık katabilirsiniz. Bambu, malzeme olarak çok sağlıklı, doğal ve yetişmesi kolay olan bir malzemedir. Kullanıldığı yerlerde doğallığı yakalayacaksınız. Kendine özgü duruşu ve dayanıklılığıyla mutfaklarınız için ideal bir seçenek oluşturur. Bambunun mutfak dolaplarında pek çok renk seçeneği vardır. Zevkinize ve dekorasyonunuza uyum sağlayacak bir renkle mutfaklarınıza farklı ve doğal bir hava katabilirsiniz. Mutfak dolaplarını yaptırırken her santimini değerlendirecek şekilde bölümlendirmelisiniz. Dolap içi rafları, tezgah üstünü, kiler bölümünü en kullanışlı şekilde biçimlendirmelisiniz.

Mutfak Dolabında Klasik Modeller Mi Trend Modelleri Mi ?

Mutfak dolabı denilince akla klasik modeller gelse de bu zamana kadar görmeye alışık olmadığınız farklı tasarımlar da mevcuttur. Özellikle yeni trendlerde yer alan bu modellerden size uygun olanını bulabilme ihtimalini düşünerek trend mobilya modellerini es geçmemenizi öneriyoruz. Hem daha modern hem de farklı bir mutfak dolabına en ilk sahip olanlardan olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

En Güzel Mutfak Dolabı Modelleri 2020

Yeni tasarım mutfak dolabı modelleri modern ve renkli takımlardan oluşuyor. Beyaz, ceviz, siyah, kırmızı, sarı gibi mutfak dolabı renkleri bu yıl çok tercih ediliyor.

Balon kapak mutfak dolapları
Balon kapak mutfak dolaplarında kullanılan malzeme sunta veya MDF’dir. Kapaklardaki kabartmalar mutfağınızı daha gösterişli bir havaya sokacaktır.
mutsan mutfak balon kapak mutfak modeli
Membran (balon) kapaklar mutfak dolaplarında sadelikten pek hoşlanmayanların tercih edecekleri modeldir.
Mutfak dolabı modeli seçerken farklı bir atmosfer yaratmak isterseniz balon kapakları seçebilirsiniz.
Balon (membra) kapak fiyatları 280 ile 400 TL. arasında değişmektedir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın