Koçtaş bahçe mobilyaları salıncak modelleri ve fiyatları

4.157 views

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için bir özlem halini alan bağ ve bahçeler bir huzur yeridir diyebiliriz. Çünkü şehrin gürültüsü, yapılan işin stresi, araç trafiği artık insanı bezdirmekte ve yormaktadır. Sürekli hissedilen psikolojik baskı ve yorgunluk hissini bir türlü üzerimizde atamamaktayız. Bu yorgunluğu ne TV karşısında vakit geçirerek nede rahat yatağımızda uzanarak giderebiliriz. Bunu gidermenin tek yolu vardır oda topraktır. Vücuttaki negatif enerjiyi atabilmek için toprakla temas halinde olmamız gerekmektedir. İşte bu yüzden bahçeler büyük bir öneme sahiptir. İmkanların el verdiği ölçüde bahçeli bir eve sahip olmak birçok açıdan sizler için faydalı olacaktır. Bahçeye yerleştireceğiniz bahçe mobilyaları ile bahçede vakit geçirebilirsiniz, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz, yemeğinizi bahçede yiyebilirsiniz, çocuklarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. İşte bunlar üzerinizdeki yorgunluğu alacaktır. Bu yazımızda da bahçe sahibi olan kişiler için bahçe salıncağı modellerini ele alacağız.

Koçtaş Mobilya Bahçe Salıncakları ve Fiyatları

Soho Salıncak 1499TL

Relax Ahşap Salıncak 1729 TL

Phuket Petrol Salıncak 1499 TL

Koza Salıncak 1599 TL

Blooma Colorado Yataklı Salıncak 799,90 TL

Hamak Salıncak 1179 TL

Blooma Aland Salıncak TDB 125N 2499 TL

 

3 Kişilik Salıncak Kırmızı
429,90 TL (KDV Dahil)

Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak TN200 Panama Ecru 51 Beyaz

Erinöz 3 Kişilik Sabit Salıncak UC200 Panama Yeşil Krem Kombin 60 Yeşil

Paşa yatarlı salıncak

1999 TL (KDV Dahil)

Erinöz 4 Kişilik Yatarlı Salıncak TC230 Panama Beyaz Güllü 60 Yeşil

Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak TN200 Panama Kahve Krem 60 Bakır

Erinöz 4 Kişilik Yatarlı Salıncak TC230 Panama Kahve Krem 60 Bakır

Coloroda Gazebolu Salıncak

Erinöz 3 Kişilik Sabit Salıncak DN200 Standart Yeşil Beyaz 51 Bakır

Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak TN200 Panama Olivia 51 Beyaz

Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak TN200 Panama Yaban Gülü 51 Beyaz

Erinöz 3 Kişilik Yatarlı Salıncak TN200 Panama Dünya 51 Beyaz

Erinöz 3 Kişilik Sabit Salıncak DN200 Standart Beyaz Güllü 51 Beyaz

Metal Yatarlı Salıncak Minderli

Bahçe Salıncağı Gölgelikli Yeşil

Blooma Aland Salıncak TDB 125N

Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan bu model bahçenize çok yakışacaktır. 3 kişilik olan Reniröz sabit salıncak modeli panama kırmızısı ve gül deseni ile harika bir kombin oluşturmaktadır. Günün yorgunluğunu salıncakta dinlenerek atabileceksiniz. Ürünün Gümüş, bakır ve beyaz renk seçenekleri de mevcuttur. Ürün oldukça uzun ömürlü olabilecek şekilde tasarlanmış olup uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca oturma alanına yerleştirilen minderlerin ekstra yumuşak olabilmesi için özel bir madde kullanılmıştır.Ürünün genel ölçüleri 110×200 iken oturak ölçüleri ise 50×160’dır.

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan bu model bahçenize de çok yakışacaktır. Panama yeşilinin kullanıldığı bu model çizgileri ile kurumsal bir hava da vermektedir. Oldukça konforlu olan model bahçenize çok yakışacaktır. Ürünün Bakır, Gümüş, Yeşil ve Beyaz ren seçenekleri de mevcuttur. Ürünün ölçüleri 110×200 iken oturak ölçüleri ise 50×160’dir.
NOT: Ürünün herhangi bir kargo ücreti bulunmamaktadır.

Ürün oldukça modern, konforlu ve canlı renklere sahiptir. Panama kırmızısı ile renklendirilen ve bu renk ile öne çıkan salıncak modeli bahçenizde oldukça dekoratif duracaktır. Salıncağın Bakır, Gümüş, Yeşil ve Beyaz renk seçenekleri de mevcuttur. Oldukça sağlam olan bu modeli uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Sabit şekilde kurulan bu model oturak kısmı aynı zamanda yatırılılabiliyor ve kısa şekelerlemeler için mükemmel diyebiliriz. Ürünün son derece rahat olan minderi ekstra rahatlık sağlaması amacıyla son teknoloji ile üretilmiştir. Ürünün ölçüleri 110×200, oturağın ölçüleri ise 50×160 cm’dir.
Not: Bu üründe de kargo ücretsizdir.

Oldukça dekoratif ve kullanışlı olan bu model bahçenize canlı bir hava katacaktır. Rahatına düşkün ve keyif verici şeylerden hoşlanan kişiler için ideal bir tercih olacaktır. Kullanım kolaylığı ile pratik bir yapısı olan model aynı zamanda kalitesi ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz model sağlam bir yapıdadır. Barcelona desenli model genç ve enerjik kişilere uygun şekilde kombine edilmiştir. Barcelona yatarlı bahçe salıncağın Bakır, Gümüş, Yeşil ve Beyaz renk seçenekleri de mevcuttur. Bu modelde de rahatlığın arttırılması için özel tasarım süngerler kullanılarak kişinin daha fazla rahat etmesi sağlanmaya çalışılmıştır. Ürünün ölçüleri 110×100 iken oturak ölçüleri ise 50×65’tir. Üründe herhangi bir kargo bedeli söz konusu değildir kargo ücretsizdir.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın