Koçtaş banyo fayans modelleri ve fiyatları

3.737 views

Çanakkale seramik banyo fayansları seramik deyince ilk akla gelen firma oluyor. Bununla birlikte Yurtbay Seramik, Ege Seramik ve Vitra seramik de faklı modern fayans modelleri ile sektörün lider firmalarından diyebiliriz. Koçtaş yada Bauhaus gibi yapı marketlere gittiğinizde birçok fayans ve seramik modelleri göreceksiniz. Fakat bu modellerin hiçbiri Koçtaş yada Bauhaus’a ait değil. Yukarıda ismi geçen firmaların yada markaların seramik ürünleri pazarlıyorlar. Fiyatları da buna göre belirliyorlar.

Çanakkale seramik banyo fayansları ile banyolarınız farklı bir dekor havası içine giriyor.. Seramikde ilklerden olan Çanakkale Seramik firamsı ile birlikte banyolarınızı istediğiniz renklerde fayans modelleri ile döşetebilirsiniz. Değişik desenlerde ve boyutlar bulunan seramik fayans modelleri ile sizde ne kadar kaliteli ürünler olduğunu görebilirsiniz.. Banyolar için seramik modelleri arasından oldukça zengin seçenekler bulabilirsiniz.

Aşağıdaki verilen fiyatlar değişen maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce güncel fiyat almayı unutmayın.

Koçtaş Banyo Fayans Modelleri Ve Fiyatları

Koçtaş fayans modelleri Ege seramik Blancura

Fiyatı: 39,90 TL

Çanakkale Kale grubu olan ve ülkemizin seramik ve fayans üreticisi olan Çanakkale Seramik 1957 yılından bu yana hizmet vermektedir.Ayrıca duvar karoları ürünlerinede kalebodur ismini veren kuruluş ülkemizde birçok merkezde bayilikleri bulunuyor.

Koçtaş Vitra fayans modeli

fiyatı: 39,90TL

Fayans modelleri, renk ve çeşitliliğiyle oldukça fazladır. Genellikle banyo, antre ve mutfaklarda kullanılmaktadır.

Koçtaş Irmak duvar desenli fayans

fiyatı: 32,99 TL

Fayanslar alışılagelmiş modellerinden artık sıyrılmış durumdalar. Teknolojinin gelişmesiyle ünlü tasarımcılar fayans modellerini üç boyutlu tasarlamaktadırlar.

Koçtaş taş duvar seramik

fiyatı: 49,99 TL

Her tarza hitap eden geniş fayans modelleri bulunmaktadır. Özellikle modern tasarımlarda geometrik şekilli fayanslar çok popüler. Klasik modellerde çiçekli desenler daha çok tercih edilirken düz ve sade fayans modelleri de ilgi görmektedir.

Vitra Firması yeni tasarım küvetleri ile bu sıralar en gözde banyo elemanları arasına girdi.
Air relax ve aqua nano modelleri ile banyolara yeni bir hava katma amacında olan Vitra, sıra dışı bir deneyimin avantajlarını sunmayı amaçlıyor. Dinlenmenin keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz küvet modelleri arasında kırmızı küvet tasarımı oldukça başarılı gözüküyor. Bu kırmızı küvet içerisinde 24 noktada beliren LED ışıklandırma ve hava jetleri ile masaj etkisi yapabiliyor. Nano modelinde bulunan 300 hava jeti ise yüksek boyutlarda bir masaj keyfini kullanıcılarına sunmakta gayet başarılı gözüküyor. Hatta isteğe bağlı olarak bu jetlerin sadece yarısı da aktif hale getirilebiliyor.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın