Lüks modern banyo tasarımı

1.190 views

Evinizin harika bir dekorasyon tasarımına sahip olmasını istiyorsanız sadece salon gibi göz önünde bulunan yerlere değil aynı zamanda banyonuza da muhteşem bir titizlik göstermelisiniz.Üstelik bunu yaparken sadece göz zevkinizi değil, konforunuzu da düşünmelisiniz.Eğer size tam olarak konfor sağlamayan bir banyoya sahipseniz sabahları sizin için bir işkenceye dönüşecektir.Bu durumu yaşamak istemiyorsanız sadece ufak şeylere dikkat ederek tam da istediğiniz gibi bir banyoya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Lüks Banyo Tasarımları

Öncelikle lüx bir banyoya sahip olmak istiyorsanız bir miktar parayıda gözden çıkarmanız gerekecektir.Çünkü sizinde bildiğiniz gibi banyo modellerinde veya herhangi başka mobilya ürünlerinde fiyat artışı lüxlükle doğru orantılı olmaktadır.Lüxlüğün yanında bir de kalite arayışı içindeyseniz sıradan banyo modelleriyle arasında ciddi bir fark oluşabilir.Kaldı ki kalitesiz banyo modellerini asla tavsiye etmiyoruz.Görünümü ne kadar güzel olursa olsun kalitesiz ürünlerden oluşan banyo tasarımı kısa zamanda eski görünümünü kaybederek, konfor bakımından da vasat bir hale dönüşecektir.Eğer bütçe konusunda sıkıntınız yoksa  en iyi lüx modern banyo tasarımları için gereken diğer kriterlere geçebiliriz.

Lüks ve modern banyo tasarımlarınızı hazırlarken tabiki son yılın trend modellerine göz atmanız gerekecektir.Bu modellerden birini seçerken mutlaka kendi zevkinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.Başkalarının fikri ne olursa olsun sizin gözünüze hitap etmeyen bir banyo tasarımı sizi mutlu etmeyecektir.Sizin tek yapmanız gereken banyonuzda kullanacağınız aksesuar ve diğer ürünler arasındaki uyumu en iyi şekilde sağlamak olacaktır.Hem kendi zevkiizi hem de muhteşem bir dekorasyonu dengeleyebilirseniz işte o zaman en iyi tasarıma sahip olmayı başardınız demektir.

Modern banyo tasarımları

Banyo dekorasyonu birçok kimse tarafından önemsenmese de misafilerinizin kullandığı mekanlardan biri olduğunu unutmayın. Misafirleri ağırladığınız salon takımlarını özenerek seçersiniz. Halbuki banyo dizaynı da bu açıdan önemlidir. Temiz, güzel dekor yapılmış fayanslar, uyumlu klozet takımları, banyo dolabı ve ayna uyumu, lavabo ve klozet uyumu, duşakabin yada küvetin bulunduğu yer.. Bunların hepsi modern banyo tasarımında dikkat etmemiz gereken noktalardandır.

Vanucci banyo atsarıumları artık daha hijyenik banyolar hedefliyor. Sizi arındıran ve evlerinizin bir köşesi olmaktan çıkartan banyolar ile huzur alanı olmasını sağlamaya çalışıyor.

Vanucci banyolar ile daha modern banyolar ve zevkli dekorları ile göze çarpıyor. Fiume adlı koleksiyonları ile özel ve estetik görünümlü banyolar arasında yerini alıyor.

Daha yumuşak hatları ve ince çizgileri ile banyolara katmış olduğu değerleri üzerinde taşıyor. Geometrik olarak ve mekanlarda objeler ile adaptesi sağlanan banyo tasarımları ahşap tezgahlar ve bunların üzerinde bulunan lavoboları ile zariflik sunuyor.

Yine bu formdan banyo dolapları ile tasarımı tamamlıyor. Ayrıca duvara da dolapların alt kısımları led ışık ve lambalar yerleştirilmiş.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın