Salon için avize modelleri (örnekler ve öneriler)

1.220 views

Tarzı ne olursa olsun özenle dekore edilmiş hemen hemen bütün evlerde kullanılan avize modelleri de standart çizgisini bozarak yepyeni trendler sunuyor.Siz de avizenizle evinize bambaşka bir hava katmak istiyorsanız yeni bir avizeyle evinizde bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.Herkesin dikkatini çekecek kadar göz alıcı avizelerin rengi altın ve gümüş rengi dışına çıkmasa da modelleri fazlasıyla çeşitlilik gösteriyor.

Avize deyip geçmemek gerekir. Evlerin tam ortasında ve en çok dikkat çeken aksesuarlardan biridir. Evet avize bir koltuk yada bir buzdolabı kadar önemli bir ihtiyaç değildir. Fakat güzel bir oda tasarımı için vazgeçilmez bir dekorun parçasıdır. Modern evler için bu yazımızda size bazı örnek avizeler sunuyoruz. Bu resimde gördüğünüz avize de modern ve farklı bir avize. Odaya ilk girenlerin ilk önce avizeye dikkat verecekleri kesin.

Siyah avize çok tercih edilen bir avize tipi değildir. Çünkü denenmeden ön yargı ile siyah avize olur mu? şeklinde yorum yapılır. Halbuki metal rengi ile siyah rengi harika bir uyum sağlar. O sebeple eğer metal renginde bir avize alacaksanız içinde siyah rengi barından bir avize tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Genelde yukarıdan aşağıya sarkan zincirlerden oluşan sıradan avize modelleri artık sadece avize olmakla kalmıyor aynı zamanda sanat eseri havası veriyor.Değişik figür ve tasarımlarla birbirine bağlı şekilde durarak herkesin ilgisini çekerken özellikle geniş salonlar için kaliteli bir aydınlatma sistemi sunuyor.İhtiyacınıza göre büyüklüğü çeşitlilik gösteren avize modelleri avize satış yerlerinde oldukça ilgi görüyor.

Salon Avize Çeşitleri

 

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın